Lütfen, yeni web sitemi eleştirin :)

Web sitemi nasıl buldunuz (www.dizihatirlat.com)?

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Yardımımız dokunduysa ne mutlu :)

Şuan üye oldum siteye. Bir hatayla daha karşılaştım. Üye listesinde veya en alttaki en son üye kısmında şuan kendim görünüyorum. Fakat kendi nickime tıkladığımda 404 hatası veriyor.

abi o hata da seo yapmaya çalışırken olmuş :D linke tıkladığında adres çubuğunda en sonda nick in yazması gerekirken profile.php yazıyor gördüğün gibi :D düzelteyim hemen..

uye oldum onemsız kutusuna dustu sıteye gırıs yaptım adımı soyadımı degıstıre bılıyorum ama cınsıyet degısmıyo tek :D:D:D sehır seçme yerınde sehırler sıralanmalı yoksa saçma sapan seyler sallayıncada oluyo

cinsiyet değiştirmeyi özellikle eklemedim :D şehir işine de herkes istediğini takılsın istedim :D hem yurt dışı falan da olabilir diye, hem de nasıl olsa pek gerekli değil diye :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ellerine sağlık. Üye oldum.

İçerik eklensin birde öyle bakalım :)

Tasarım iyi.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
selamlar,

az önce biraz daha inceledim. işlemler.php sayfasına parametre geçerken biraz daha titiz davranmak lazım. network'ü dinleyen birisi herkesin kullanıcı adı ve password'nü görebilir.
parametreleri geçerken kriptolayıp geçmek daha iyi olacaktır.

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
selamlar,

az önce biraz daha inceledim. işlemler.php sayfasına parametre geçerken biraz daha titiz davranmak lazım. network'ü dinleyen birisi herkesin kullanıcı adı ve password'nü görebilir.
parametreleri geçerken kriptolayıp geçmek daha iyi olacaktır.

peki, bunu öğrenebileceğim bir site linki de paylaşırsan çok makbule geçer :)

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
site genel olarak fena değil ben yalnız renklere takıldım o mavi tonları pek olmamış bence, mavi renk yerine farklı tonlar denersen bence daha profesyonel bir site görünümü ortaya çıkacaktır, şimdiki daha acemice bir görüntüsü var

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
ya arkadaşlar anlıyorum kimse maviyi beğenmedi; ancak "mavi olmamış" demek yerine "şu rengi kullansan daha iyi olur" derseniz çok daha yardımcı olacaksınız emin olun :) ayrıca ordaki tüm maviler bombeli görüntüsü oluştursun diye çift renk ile oluşturuldu. yani her mavi için iki yakın renk önerirseniz çok daha hoş olur :)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Şuan site iyi gibi. Ama her siteyi açışımızda yeniden kullanıcı adı ve şifre girmek zor geliyor. Cookie'nin süresini çok fazla arttırsan iyi olur bence.

Bir de altyazı hatırlatmasındaki maillere okundu onayı ilerki zamanlarda kalkacak mı? Anladığım kadarıyla şuan bilgi edinmek için okundu onayı istiyorsun.

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
abi ilk durumdan ben de şikayetçiyim :D cookie değil session kullanıyorum ama normalde bir siteye giriş yaptığımda opera soruyor parola kaydedilsin mi diye. kaydedersem bi dahaki sefere ctrl+enter ile hemen giriş yapabiliyorum ama benim sitede çalışmıyor nedense :D cookie ye geçebilirim yakında...

okundu onayını anlamadım. biraz daha açabilir misin. bi yerden onay beklediğim falan yok aslında :s

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ben mail istemci olarak thunderbird kullanıyorum. Sitenden gelen maillerde thunderbird alttaki uyarıyı veriyor. Mailimi web üzerinden yani hotmail.com üzerinden açarsam uyarı vermiyor. Ama thunderbird'de durum bu şekilde:

dizihatirlat.png

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
koda bi bakıp 5-10 dk içinde tekrar mail göndertirim sana, sonra geri dönüş yaparsan sevinirim.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Tabiki de :)

---------- Post added at 14:17 ---------- Previous post was at 14:10 ----------

Geldi şimdi yeni mail. Yukarda verdiğim uyarıyı vermedi.

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Tamamdır :) mail header ından "Return-Receipt-To:" ifadesini çıkardım, düzeldi :D sağ olasın...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Önemli değil. Yardımım dokunduysa ne mutlu :)

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
renk düzeni hiç houşuma gitmedi ve yerleşim kısmıda bence biraz daha görsel çalışmalar çıkartırsan senin açından daha iyi olur :)

Castiel Squier

Asistan
Reaksiyon puanı
0
logo ve renk uyumu olmamış :S tasarımda daha profesyonel olsa çok güzel bi site olur ;)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Gerçekten siten asıl işlevini tıkır tıkır yerine getiriyor. Tebrikler gerçekten :)

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Gerçekten siten asıl işlevini tıkır tıkır yerine getiriyor. Tebrikler gerçekten :)

Teşekkür ederim; ancak 1 ay içinde bir yardımcı bulamazsam, bir süreliğine siteyi durdurmak zorunda kalacağım. Askerlik sebebiyle :)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Teşekkür ederim; ancak 1 ay içinde bir yardımcı bulamazsam, bir süreliğine siteyi durdurmak zorunda kalacağım. Askerlik sebebiyle :)

Ben elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim boş zamanlarımda. Siteyi bu durumdayken kapatmak hoş olmaz bence.

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ben elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim boş zamanlarımda. Siteyi bu durumdayken kapatmak hoş olmaz bence.

ilgin için teşekkürler, msn veya face falan kullanıyorsan özelden atayım mail adresimi bir ara konuşuruz istersen, nasıl yürüdüğünü görürsün, olur dersen devredebilirim sana bir süreliğine :)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
genellikle face kullanıyorum. tabi fazla sık değil. öm gönderirsen dediğin gibi bir ara konuşabiliriz bunu.