Lütfen okuyun :( :(

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
lütfen okuyun demişsin, kırmim dedim okudum...
ama böyle bir konuya gerek yoktu ki ;)
benim konularımda bazen cevapsız kalabiliyor, yani ana fikir; bu tür şeyler dünyanın sonu değil ^^ :)

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bak mesela bu konu baya bi ilgi çekti şuan 4. sayfada :) ilgi çeken konu başlıkları yada ilgi çeken konular açman sanırım bu üzüntünü giderecektir. Rütbe konusuna gelince burda kimse rütbenin lafını yapmaz bitek globaller uçuşturur ara sıra o kadar (yaw şimdi beni de uçurmasınlar :D )

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bak burak istedigin oldu Türk insaninin ne kadar cana yakın oldugunu görüyosun.ortada ilgi çekecek bi konu olmamasina rağmen sana destek için herkes bişiler yazmıs.esas yakalaman gereken nokta da bu zaten.
bu arada yaşın kaç merak ettim.böle şeyleri ciddiye aldiğina gore biraz küçüksün gibime geldi.hani derler ya büyüyünce unutursun die:D
neyse hadi sana kolay gelsin koçum.takma kafanı cok forum işlerine.her heves gibi buda gelip geçici emin ol...

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
centigarde dedi ki:
bak burak istedigin oldu Türk insaninin ne kadar cana yakın oldugunu görüyosun.ortada ilgi çekecek bi konu olmamasina rağmen sana destek için herkes bişiler yazmıs.esas yakalaman gereken nokta da bu zaten.
bu arada yaşın kaç merak ettim.böle şeyleri ciddiye aldiğina gore biraz küçüksün gibime geldi.hani derler ya büyüyünce unutursun die:D
neyse hadi sana kolay gelsin koçum.takma kafanı cok forum işlerine.her heves gibi buda gelip geçici emin ol...

bilyorum canım türk insanını.ç böyle bir konuyu başka biyerde açsaydım beni kesin ırkçılıkla suçlarlardı :D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bizden sana hep destek ;)

Akışına bırak herşeyi, ama içtenliğini ve güvenini ne olursa olsun hiçbir zaman yitirme.

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
üyeciklere yasak getirelim bu konuya yazamasınlar bizim ayrıcalıgımız olsun

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım sorunun yoktur ya kasma kendini bukadar bu aralar ısınma turlarındasındır.Konu kilitlemelerine geleleim başlık hatası düzeltilir daha önce varsa kilitlenir ;) ama yorumsuz kalmaz asla.

Beste buarada 30 saniyede 4. kez avatarını değiştirdin :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
dead_ghost dedi ki:
arkadaşım sorunun yoktur ya kasma kendini bukadar bu aralar ısınma turlarındasındır.Konu kilitlemelerine geleleim başlık hatası düzeltilir daha önce varsa kilitlenir ;) ama yorumsuz kalmaz asla.

Beste buarada 30 saniyede 4. kez avatarını değiştirdin :D

Sn benim avatarımı takip edion :D neyseee :)

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
iyi ya öyle bi konu açtım ki bol bol konu çıktı içinden. biralar, avatarlar, alem sofraları,mangallar... :D

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
buraqq dedi ki:
iyi ya öyle bi konu açtım ki bol bol konu çıktı içinden. biralar, avatarlar, alem sofraları,mangallar... :D

laflafı açar buraqq iyiki açmışsın evet ;) bak muhabbet oldu :)

Beste kardeşim Toprağımsın tabiki takip edecem seni :D