Lumia 925 alıcam 16 gblık olanı yeterli midir sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 1 yıldır android kullanıyordum en son general mobile discovery kullandım.3-4 gün önce telefonu sattım artık wp8e geçicem.Çünkü dikkat ettim ne alırsam sıkılıyorum zaten belli uygulamalar kuruyoruz 4-5 oyunda atarım yeter benim için wp8 geçen yıl marketi çok kötüydü bu yıl iyi ihtiyacımı görür.Ayrıc burda herkes androidli samsung kullanıyor wp8 kimse bilmiyor telefonumu herkesin kullanamaması vede farklı olması da ayrı güzel.Lumia 925te karar kıldım şuanda 1050 liram var haftaya 1300 olucak ve 16 gblık olan modelini almayı düşünüyorum.Sizce yeterli midir 16 gb aveadaki adam fazlasıyla yeter dedi birde size sorayım dedim.Zaten tek seçeneğin 16gblık modeli daha fazla toplayamam kesinlikle yetmeyecekse lumia 920 alırım bu konudaki fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım sen ne alsan kesmez seni. şimdiden hevesini kaçırayım da boşuna bunu da al sat yapıp parana yazık etme. o kadar telefon değiştirmişsin. otur bir düşün sana ne lazım?! o kadar zor değil arkadaşım. o zaman kaç gb yeter onu da bulursun. wp8 kimse bilmiyor, herkes beceremiyor ben ayrıcalıklı olacağım diye boşuna kendini kandırma. wp8 çoğu kişinin işine yaramıyor ondan az kişi kullanıyor. daha adam akıllı altyazılı video oynatıcısı bile bulunmuyor. telefonu satacağın zaman sözlerimi iyi hatırla, recai abimiz demişti dersin

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Lumia için yeter 16 gb al. Zaten çok uygulama da yüklemeyeceğinizi söylemişsiniz. Şimdiden hayırlısı

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
general mobile discovetyde bir problemmi yaşadın memnunmuydun ?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
general mobile discovetyde bir problemmi yaşadın memnunmuydun ?
Sorun yoktu ama çok kalitesiz malzemesi vardı her an bozulacak gibi bende bozulmadan eden çıkarayım dedim telpa servisi de çok ilgisiz ayrıca.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım sen ne alsan kesmez seni. şimdiden hevesini kaçırayım da boşuna bunu da al sat yapıp parana yazık etme. o kadar telefon değiştirmişsin. otur bir düşün sana ne lazım?! o kadar zor değil arkadaşım. o zaman kaç gb yeter onu da bulursun. wp8 kimse bilmiyor, herkes beceremiyor ben ayrıcalıklı olacağım diye boşuna kendini kandırma. wp8 çoğu kişinin işine yaramıyor ondan az kişi kullanıyor. daha adam akıllı altyazılı video oynatıcısı bile bulunmuyor. telefonu satacağın zaman sözlerimi iyi hatırla, recai abimiz demişti dersin
Vala demişti dersin e gerek kalmayacak çünkü oturup biraz mantıklı düşündüm ve vazgeçtim.Şimdi lg g2 düşünüyorum ama 1800 lira toplamam zor en fazla 1600e çıkabilirim bakalım ben toplayana kadar indirim yakalarsam alırım yada borç alıcaz artık yapacak bişi yok almışken 32lik alıyım kafam rahat olsun.İlk akıllı telefonum lgdi ve çok beğenmiştim bunu da beğeneceğime eminim.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Telefonda ne yapacağınıza bağlı... Normal şartlarda yeter.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
925 ,n tipi Çok hoş gdr3 de alıcak . Bence her türlü alınır bu telefon saklanır 10 sene bile :) sırf tipi için yanınada ilerde s5 z2 filan alırsın bu telefon elinde durması gereken bi telefon 925 :)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hocam bence 32 GB'lık modeli al. Lumia'ların hafıza dolunca takılmaya başlıyor. 32 GB al ki işin garanti olsun. :)

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
illa lumia dersen 1020 yi bekle derim fiyatı 1500 tl gibi olur diye düşünüyorum ama wp8 şart degil ise heleki 1600 tlye kadar çıkabiliyosan 200 daha koy lg g2 32gb al

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Hocam bence 32 GB'lık modeli al. Lumia'ların hafıza dolunca takılmaya başlıyor. 32 GB al ki işin garanti olsun. :)

bu yorum biraz atmasyon gibi birşey olmuş o kadar doldur boşalt yaptım cihazı banamısın demedi sahi siz hiç lumia kullandınızmı yorum yaptığınıza göre kullandınız dye varsayıyorum ?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şuanda bende 1140 var haftalık 180 alıyorum 2 hafta daha çalışacağım yani 360 daha gelicek 100 de alacağım var.Basit bir cetvel hesabı tam 1600 oluyor.Geriye 200 kalıyor onu da muhtemeln borç alıcam eğer bayramlık verirlerse zaten alırım bakalım bayramda belli olacak ama lg g2 alıcam zaten son şansım daha telefon alamam bu telefon 2 yıl rahat götürür diye düşünüyorum.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu yorum biraz atmasyon gibi birşey olmuş o kadar doldur boşalt yaptım cihazı banamısın demedi sahi siz hiç lumia kullandınızmı yorum yaptığınıza göre kullandınız dye varsayıyorum ?

Bir 7 Günlük Lumia 620 Kullanıcısıyım.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
internette güvenilir sitelerde lumia 925 32gb 1050tl gibi fiyatlarda. 16 gb olanından yanılmıyorsan 12 gb falan kalıyor yeter aslında ama rahat edeyim dersen de internette makul fiyata 32 gb olanı da var.
lg g2 demişsin sonradan lg g2 değişik bir telefon ama özellikleri de çok iyi. 32 gb olan modeli 1700 tl. kullanımına alışırım dersen düğmesine felan o da iyi telefon.

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
16 gb yeterli olur cok film,oyun atmazsan sd kart olsada bunları atamıyorsun genellikle. sen bilirsin.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum 16 gb al. WP8.1 ile SD kartına da uygulama yükleyebileceksin. Bir tane de sen 16 lık alırsın. Yanlış hatırlamıyorsam 925 de sd kart yuvası vardı. Rahat rahat kullanırsın