Lumia 920 vs İphone5 vs XperiaZ

Starkazanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hadi bi oylama yapalım en iyisi hangisi sizce ve neden o_O

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Xperia Z bu telefonlarla karşılaştırılmayacak bir telefon :)

Reaksiyon puanı
16,118
xperia z cunku darbe,toza ve suya soka dayanikli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 920 yi baştan ele.

Stabilite ye önem veriyorsan telefonum hıcbır zaman takılmayacak ayrıca havam olsun bol bol oyun oynayım vs dıyosan iPhone 5.

İyi bir kamera ses ve görüntü yani ekran olsun diyosan ekranı büyük olsun özgür olayım dıyosan toplumdan azda olsa farklı olayım diyorsan xperia Z.

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
L920 kullanıyorum gayet memnunum. En iyisi Note 2

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
xperia z cunku darbe,toza ve suya soka dayanikli.
Darbe ve toza dayanıklı olması sebebi ile bir telefon tercih edilmez. Lumia 920 daha dayanıklı.
Xperia Z. Çünki daha yeni bir teknoloji ile üretilmiş ve ikisindende üst seviye bir telefon. İşlemci ve grafik performansı daha yüksek. Ram 2 gb.
Estetik yönden kıyaslamak olmaz, bu kişisel bir tercihidir.
Benim görüşüm şuana kadar gördüğüm İphone 5 dahil bütün telefonlardan daha güzel bir estetiğe sahip.
Ayrıca şuan Android' li olupta piyasada bulunan telefonlardan en performanslısı.
Dikkat ederseniz Android işletim sistemine sahip olan telefonların arka planda uygulamaları kapanmıyor, program kullansanız bile tekrardan kendiliğinden açılıyor. Xperia Z de bu durum aşılmış ve dahili bir uygulama ile kontrol edilbiliyor.
Ekran çözünürlüğü full hd.
Şuan piyasadaki telefonlardan üstün. Kıyaslama yapılması için diğer üreticilerinde amirallerini beklemek gerekiyor.

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia z çünkü hem dayanıklı hemde şık özellikleride diğer ikisine göre baskın

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
xperia z > lumia 920 >= iphone5 .

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsi kendi işletim sistemlerinin en üst seviye modelleri . hangi işletim sistemini istediğini seç, zaten sorun kalmaz sonra.

Reaksiyon puanı
16,118
xperia z daha mantikli secim f/p orani daha iyi saglamlik ve suya,toza dayanikli olmasi secimde etken olmaz diyen var ama 1500~2000lira verdigin akilli telin 80~90cm yere dusunce parca pincik olmmasi kimin hosuna gider?