Lumia 620 mi s3 mini mi?

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefondan hangisini tavsiye edersiniz? Hangisi daha iyidir sizce?

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu iki telefondan hangisini tavsiye edersiniz? Hangisi daha iyidir sizce?

Lumia 620 Windows 8 tabanlı , Galaxy s3 mini ise Android.

Lumia da çok fazla özelleştirme yapamazsın. Çok fazla extreme uygulamalara da sahip olamazsın. Windows Phone Market geniş kapsamlı değil. Kaldı ki telefonunun ara yüzünden bir süre sonra sıkılırsın gibi geliyor bana.

Galaxy s3 mini ise istediğin gibi özelleştirebilirsin. Android market zaten kendini kanıtlamış bir seviyeye ulaştı. İstediğin uygulamaları çok rahat bulabilir ve s3 mini de zaten hemen hemen her uygulamayı rahatlıkla açar zaten.

Bu tercih bana kalsa s3 mini alırdım. :)

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lumia 620 Windows 8 tabanlı , Galaxy s3 mini ise Android.

Lumia da çok fazla özelleştirme yapamazsın. Çok fazla extreme uygulamalara da sahip olamazsın. Windows Phone Market geniş kapsamlı değil. Kaldı ki telefonunun ara yüzünden bir süre sonra sıkılırsın gibi geliyor bana.

Galaxy s3 mini ise istediğin gibi özelleştirebilirsin. Android market zaten kendini kanıtlamış bir seviyeye ulaştı. İstediğin uygulamaları çok rahat bulabilir ve s3 mini de zaten hemen hemen her uygulamayı rahatlıkla açar zaten.

Bu tercih bana kalsa s3 mini alırdım. :)

Bende öyle düşünüyorum, lakin shiftdelete'de 620 incelemesinde sistemin cihazı fazla yormaması nedeniyle pek çok uygulamayı kasmadan kullanılabileceğinden bahsettiler. Örnek olarak, gta ııı, dediler... Şüphelerim oldu, ki ayrıca windowsın o metro arayüzünü sevmiyorum...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

üstelik 620 512 mb bir ramla desteklenirken s3 minide 1 gb ram mevcut... Ama o ifade zihin karışıklığına yol açtı...

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=311746]msxlabs[/MENTION]

Windows tabanlı cihazlarda oynarsın istediğin oyunu. Ama Android sistem donanım ister. Kendine bence şunu sor Asphalt 7 gibi GTA 3 gibi oyunları telefonunda ne kadar oynayacaksın? Bende s3 var hiç elim gitmiyor böyle yüksek boyutlu oyun oynamaya :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
S3 mini kullanıyorum cihazda en ufak kasılma yok, GTA 3 de çatır çatır çalışıyor ;)

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@msxlabs

Windows tabanlı cihazlarda oynarsın istediğin oyunu. Ama Android sistem donanım ister. Kendine bence şunu sor Asphalt 7 gibi GTA 3 gibi oyunları telefonunda ne kadar oynayacaksın? Bende s3 var hiç elim gitmiyor böyle yüksek boyutlu oyun oynamaya :)

Günlük oynayacak değilim, ne bileyim çok sıkıldığım zamanlarda belki... Ama bu dediğin mantıklı geldi, en fazla 3-4 haftada bir oynarım...

S3 mini kullanıyorum cihazda en ufak kasılma yok, GTA 3 de çatır çatır çalışıyor ;)

Bu dediğin iyi oldu, birden dilemmaya kapıldım, metro arayüzünü kullanacak mıyım, diye. :)

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lumia aradığın özellikleri sana vermeyebilir ama s3 mini almanı tavsiye ederim. Karar senin...

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bende öyle düşünüyorum, lakin shiftdelete'de 620 incelemesinde sistemin cihazı fazla yormaması nedeniyle pek çok uygulamayı kasmadan kullanılabileceğinden bahsettiler. Örnek olarak, gta ııı, dediler... Şüphelerim oldu, ki ayrıca windowsın o metro arayüzünü sevmiyorum...

üstelik 620 512 mb bir ramla desteklenirken s3 minide 1 gb ram mevcut... Ama o ifade zihin karışıklığına yol açtı...

gta III wpde var mı ki donmadan oynatsın?

sql98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@msxlabs

windows phonede adam gibi oyunmu vrd oynıyıcak :d

gkcll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 620 kesinlikle lumia 920 hangi güncelleme yi alır sa buda alacak ve windows phone arayüz den sıkılma şansın yok tüm geçişler animasyon dolu insanı sıkmıyor çok zevkli ve telefon tam fiyat performans telefonu

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lumia 620 kesinlikle lumia 920 hangi güncelleme yi alır sa buda alacak ve windows phone arayüz den sıkılma şansın yok tüm geçişler animasyon dolu insanı sıkmıyor çok zevkli ve telefon tam fiyat performans telefonu

Sıkılma şansım yok mu, ben telefonu almadan sıkıldım, o kutucuklardan...

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
şaka mı bu her geçiiş animasyon doluymuş :D

ydeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu yavaşlatan o arayüz zaten. bu bir tercih meselesi bence. Ben habire telefonumu oyuncak gibi değiştirmek istemem. ki uzun zamandır hayatımda odan o widget olayından sıkılmış durumdayım. kurcaladıkça androidin yavaşlamasından bıktım mesela. bu yüzden tüm eksilerine rağmen wp8 istiyorum. dediğim gibi tercihe kalmış bi olay. konuyu açan arkadaşın aklı android de ki bence de android almalı bu düşünceyle.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arayüz de animasyonda Androidin önünde hiç kimse duramaz ne İOS da nede wp8 de widget diye bi olay yok sistemleri ondan hızlı sanıyorlar

ben sony nin time scape arayüzünü hiçbir launchere değişmem bildirim çubuğu widgetleri süper bi olay mesela

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Bırakın ya şu WP'yi Allahınızı severseniz :) Asphalt 7 daha yeni gelmiş mağazaya fakir mağaza Android daha geniş daha iyi :)

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
WP8 iyi ama daha vakti var.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Hiç bi zaman anlamamışımdır şu oyun muhabbetlerini ya nasıl zevk alıyorsunuz telefondan oyun oynama olayından , Ben kendi telefonuma 1 tane öyle oyun yüklemedim uygulama aşırı yuklerım ama oyun değişik gelıyor :)

Oyun oynayacaksan nintendo al , ps2 al , ne biliyim bilgisayarından oyna büyük ekranda çok zevkli olur , bilgisayarın verdiği genişliği rahatlıgı şu andaki piyasadaki en iyi telefon bile veremez kıyamet kopana kadarda veremeyecek :) ama ilginç yinede 1.5 gb oyun hafızası olmuş oyunla mı doldurcam telefonu işim gücüm yokda???

/ kullandıgım telefon 920 lumıa

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hiç bi zaman anlamamışımdır şu oyun muhabbetlerini ya nasıl zevk alıyorsunuz telefondan oyun oynama olayından , Ben kendi telefonuma 1 tane öyle oyun yüklemedim uygulama aşırı yuklerım ama oyun değişik gelıyor :)

Oyun oynayacaksan nintendo al , ps2 al , ne biliyim bilgisayarından oyna büyük ekranda çok zevkli olur , bilgisayarın verdiği genişliği rahatlıgı şu andaki piyasadaki en iyi telefon bile veremez kıyamet kopana kadarda veremeyecek :) ama ilginç yinede 1.5 gb oyun hafızası olmuş oyunla mı doldurcam telefonu işim gücüm yokda???

kardaş sen oynama biz oynuyoruz elindeki telefonu yapan firma zamanında oyundan paarayı kırmış bi marka ngage ile java tellerde oynadığımız oyunların keyfini reddedebilir misin?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
kardaş sen oynama biz oynuyoruz elindeki telefonu yapan firma zamanında oyundan paarayı kırmış bi marka ngage ile java tellerde oynadığımız oyunların keyfini reddedebilir misin?
Ben bilgi verici , eğitici , belirli bi amacı olan , 300-400 mb ı geçmeyen Oyunların oynanmasına elbette karşı değilim, ama şu anda bir telefonun telefon hafızasının 16gb olup 5 gb ını sistemin yiyip geriye 11 gb kalıyorsa İyi oyunlarında 1.5 gb'lara vardıgını Max payne , Real racing , Temple run2 , Most wanted , bu saydıgım 3-4 oyunu yüklediğinde hafıza namına birşey kalmayacak emin ol :) zaten hafızayı fullediğinde telefonda kasacagına eminim , ne demek istediğimi anlatabilmişimdir inş oyun oynamaya karşı değilim

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben bilgi verici , eğitici , belirli bi amacı olan , 300-400 mb ı geçmeyen Oyunların oynanmasına elbette karşı değilim, ama şu anda bir telefonun telefon hafızasının 16gb olup 5 gb ını sistemin yiyip geriye 11 gb kalıyorsa İyi oyunlarında 1.5 gb'lara vardıgını Max payne , Real racing , Temple run2 , Most wanted , bu saydıgım 3-4 oyunu yüklediğinde hafıza namına birşey kalmayacak emin ol :) zaten hafızayı fullediğinde telefonda kasacagına eminim , ne demek istediğimi anlatabilmişimdir inş oyun oynamaya karşı değilim
hepsini bir anda yüklemeye gerek yok

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
S3 mini :) kullanıcı deneyimi olarak wp8 iyidir belki bilmiyorum ama markette aradığını bulamamak insanın canını sıkabiliyor. Ben blackberry kullanıcısıyım kullanıcı deneyimi süper fakat market boş :)

sql98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sanırım sende kamerayı önemsiyorsun 920 aldıgına göre oznm sende profesyonel bi makina al ben telefonumda herşeyi yaparım

Son mesajlar