Lucid Rüya Hakkında..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Toprak Kokusu

Profesör
Rüyaya tam kontrol sağlamak lucid rüya oluyor evet. Her duyguda olabilir ama en çok korku anında mesela uçurumdan düşerken olabiliyor.
İstediğin zman rüyadan uyanabilmek, rüyanın akışını değiştirebilmek hepsi aynı şey o zaman.
Hımm, o zman ben lucid rüyalari gören biri miyim yani 😀 asdf

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
İstediğin zman rüyadan uyanabilmek, rüyanın akışını değiştirebilmek hepsi aynı şey o zaman.
Hımm, o zman ben lucid rüyalari gören biri miyim yani 😀asdf
1596629887192.png

attım ortaya uğraşın durun şimdi :D
Düzenleme: Lucid Rüyada Yapılacaklar Listesi
  1. Piano'yu Profesyonelce Çalmak
  2. Minecraft İtemleriyle 1 Gün Geçirmek
  3. Uçmak
  4. İstediğim Şekilde Dans Etmek
  5. Kendi Ülkemi Yaratmak (yaratmak Allah'a mahsustur eğü ehü)
  6. /gamemode 1
  7. Assembly ile Kendi Programlama Dilimi Yaratmak
  8. Kendi Ağımı Kurmak (WWW Gibi, kendi dilimi kullanarak site yapabileceksiniz, kendi tarayıcımla girebileceksiniz vb. vb. ayrıca .tr uzantısı da .hq olcak.)
  9. Sevdiğim Tüm Oyun Karakterlerinin Özel Güçlerini Alıp Nefret Ettiğim Tüm Oyun Karakterlerini Öldürmek
  10. Omega Flowey'i Geçmek (hala uğraşıyorum ya bi iyi son bu kadar zor olamaz.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu arkadaş yüzünden lucid rüya göremiyoruz ya..
1596631345065.png

1. Piano'yu Profesyonelce Çalmak
  2. Minecraft İtemleriyle 1 Gün Geçirmek
  3. Uçmak
  4. İstediğim Şekilde Dans Etmek
  5. Kendi Ülkemi Yaratmak (yaratmak Allah'a mahsustur eğü ehü)
  6. /gamemode 1
  7. Assembly ile Kendi Programlama Dilimi Yaratmak
  8. Kendi Ağımı Kurmak (WWW Gibi, kendi dilimi kullanarak site yapabileceksiniz, kendi tarayıcımla girebileceksiniz vb. vb. ayrıca .tr uzantısı da .hq olcak.)
  9. Sevdiğim Tüm Oyun Karakterlerinin Özel Güçlerini Alıp Nefret Ettiğim Tüm Oyun Karakterlerini Öldürmek
  10. Omega Flowey'i Geçmek (hala uğraşıyorum ya bi iyi son bu kadar zor olamaz.)
  11. LGBTQ+ Haterlarına Bunun Kişisel Bir Tercih Olduğunu Anlat
Yeni Liste.

Not: Rüyanızda Yıllar Boyunca Kalabilirsiniz. Yani Koskoca 100 Maddelik Bir Listeyi Tek Rüyada Tamamlayabilirsiniz. Ve Uyandığınızda Sadece 1 Gün Geçmiş Olur (24 Saat Değil Normal Uyku Süreniz.)

Son düzenleme:

Ademdmrrrr

Asistan
Rüyaya tam kontrol sağlamak lucid rüya oluyor evet. Her duyguda olabilir ama en çok korku anında mesela uçurumdan düşerken olabiliyor.

Aga her gün yapmak hem fiziki hem psikolojik zarar veriyormuş insana, normali haftada maksimum 1
Ne bileyim oluyor bende sürekli kendi kendine.

Bu tür psikanaliz konularda makale okumakla uzman olunmuyor, insanlara akıl satmak, ya da sormak kesinlikle mantıklı bir yol değil. Böyle saçma sapan, sizi ilgilendirmeyen derin sularda yüzmek yerine ders çalışın, eğitiminizi doğru kanallara kanalize edin, aksi halde o sularda boğulmak, çıkamamak da vardır.

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Bu tür psikanaliz konularda makale okumakla uzman olunmuyor, insanlara akıl satmak, ya da sormak kesinlikle mantıklı bir yol değil. Böyle saçma sapan, sizi ilgilendirmeyen derin sularda yüzmek yerine ders çalışın, eğitiminizi doğru kanallara kanalize edin, aksi halde o sularda boğulmak, çıkamamak da vardır.
eğitimim iyi, benim merak ettiğim konu sizi neden ilgilendiyor da bana akıl veriyorsunuz? belki bilen biri vardır diye sordum. bilmiyorsanız ilgilenmeyin lüften.

Eminim ki her gün görüyorum.
Oh.
Özel Bir Yönteminiz Falan Var mıydı?

eğitimim iyi, benim merak ettiğim konu sizi neden ilgilendiyor da bana akıl veriyorsunuz? belki bilen biri vardır diye sordum. bilmiyorsanız ilgilenmeyin lüften.
Olur efem... Eğitimi iyiymiş! Ama aksiliğe bakın, bu eğitimi iyi olan gelmiş, insanlara akıl soruyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demezler mi adama?!

Bir kaç makale okumakla kendini psikanalist mi zannettin yoksa?
İnsanların kafasını karıştırıp sonu meçhul maceralara sürüklemekten başka ne halta yarar senin bu saçmalıkların, söyler misin?

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Olur efem... Eğitimi iyiymiş! Ama aksiliğe bakın, bu eğitimi iyi olan gelmiş, insanlara akıl soruyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demezler mi adama?!

İnsanların kafasını karıştırıp sonu meçhul maceralara sürüklemekten başka ne halta yarar senin bu saçmalıkların, söyler misin?
Konuyu Merak Ettim Bilen Vardır Diye Sordum Merak Edenlere de Okuduğum Makalelerdeki Birkaç Bilgiden Bahsettim. Kötü Olan Nedir Anlamadım?

Ama aksiliğe bakın, bu eğitimi iyi olan gelmiş, insanlara akıl soruyor.
Eğitimim İyi Demek Olası Her Şeyi Bildiğim Anlamına Gelmiyor. Senin de Bilmediğin Şeyler Vardır, Benim de.

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı

Biraz nazik olmayı dene ve seni ilgilendirmeyen soru sormamaya çalış, olur mu abim?! :)

Ademdmrrrr

Asistan

Oh.
Özel Bir Yönteminiz Falan Var mıydı?
Yok, rüyayı görüyom ama bi yandan istediğimi yapabiliyorum.
1 kez evden atladım bacaklarım bi garip oldu 1-2sn sonra uyandım fakat o bacağımdaki ağrı gibi olan şey devam etti.

26¥¥26

Profesör
Rüyalar genellikle hayatta yaşananları konu alır.Ama bu sizin elinizdedir.Küçük bi tüyo vereyim kabus görerken uyanmak için ellerinize bakın.Istemsizce rüyadan çıkarsınız.Ha bu arada eller kesilmiş olabilir.Korkabilirsiniz ben o gün öyle gördüm.

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Rüyalar genellikle hayatta yaşananları konu alır.Ama bu sizin elinizdedir.Küçük bi tüyo vereyim kabus görerken uyanmak için ellerinize bakın.Istemsizce rüyadan çıkarsınız.Ha bu arada eller kesilmiş olabilir.Korkabilirsiniz ben o gün öyle gördüm.
Ona Uğraşıyorum Zaten Kaç Gündür, Rüya Göremiyorum Kabus Görürsem Kesin Kontrolü Ele Alabilirim Diye, Ama Yok. Tıcc Yok.

Son mesajlar