Lopard Olias GORIKEZELLA Kimdir ve Kim Değildir?

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
İlk önce merhabalar genç insanlar.
Lopard Olias GORIKEZELLA Kimdir ve Kim Değildir? başlığına hoş geldiniz. Direk giriş yaparak konuyu başlatıyorum.
Benim gerçek ismim Ayhan Gazi'dir, 16 yaşındayım ve Kayseriliyim. Ben ortopedi özürlüsü bir insanım. Benim ile dalga geçenlere bana tipsiz tipsiz bakanlara özellikle halim ile ilgili sorulardan nefret ederim. Halimden memnunum beyler. Büyüğünce, tam bir bilgisayar profesörü olmak isterim. Ben genelde bilgisayarda zaman harcamayı ve dışarıda eğlenmeyi sevenlerdenim. Televizyonu sadece çizgi film izlemek için kullanırım o kadar.

Ben Hero 108, Re-Volt, Bakugan, Code Lyoko hayranlığım vardır. Bilgisayarımda en çok; Re-Volt, Counter-Strike 1.6 oynarım. Bilgisayar dünyası demişken iyice gireyim içine. Ben linux deneyimim de olmuştur. Ve o tür sistemlere hastayım, bana kesinlikle Bill Gates, Apple, Microsoft ve Mac OS demeyin. Sebebini merak ediyorsanız açıklık getireyim, paralı olan her şey ve çoğu zaman iyi değildir. Ve bazı isteksizler sebebiyeti ile mecburen Linuxten ayrılmak zorunda kaldım. Sebebiyetini hala anlamış değilim. Denediğim linuxler ise Pardus (KDE), Mandriva (GNOME) ve Ubuntu (GNOME) kullandım. Hala da kullanmayı planlıyorum, özellikle Mageia (GNOME) ve PCLinuxOS (GNOME) kullanmak istiyorum.

Neyse biraz da müzikten bahsedelim. Ben rap, pop, ilahi ve slow dinlerim. Özellikle "Sagopa Kajmer ve Kolera" dinlerim. Ve asla bana "Ceza" dinletemezsiniz. Ama kız sanatçı da severim, ismi ise "Sefa Topsakal" severim. Müzik demişken aklıma metal ve rock (rak) hiç sevmem. Sebebi ise, durmadan bağırıyorlar ve sonra ağlıyorlar ben buna şarkı demem ancak anlamsız müzik derim. Gelelim Murat BOZ ve Burak KUT'ta dinlerim olursa ama.

Bazen kendi kendime konuşurum. Bazen bilgisayarla dertleşiriz. Bazen müzik yazarım, yazı yazarım. Resim çizerim. Hayal gücüm sınırsızdır. Bu kadar tanıtım yeterli herhalde, selametle güzel genç insanlarım.

Genç insanlar kelimesi umarım yanlış anlaşılmaz. Size muhatabımdan dolayıdır.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION]: Hoş bulduk hocam.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hoşgeldiniz özelden bir mevzu hakkında konuşacağım sizle...

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
[MENTION=155903]1907[/MENTION] : Hoş bulduk, ekledim sizi.