Lolde (giriş yaparken beklenmeyen bi hata oluştu lütfen tekrar dene) sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Icqda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Şu sıralar riot sunucuları çok fazla çöküyor böyle şeyler riotun tüm oyunlarında oluyor genelde kısa sürede çözüyorlar pek dert etmeyin.

qwe12333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu sıralar riot sunucuları çok fazla çöküyor böyle şeyler riotun tüm oyunlarında oluyor genelde kısa sürede çözüyorlar pek dert etmeyin.
Normalde bundan çok daha kısa sürerdi ondan dert ettim biraz. Çözülmüyor da hiçbir şekilde yav deli etti oyun, en iyisi silip kurtulmak

Icqda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Normalde bundan çok daha kısa sürerdi ondan dert ettim biraz. Çözülmüyor da hiçbir şekilde yav deli etti oyun, en iyisi silip kurtulmak
Evet bu sefer uzun sürdü fakat çözerler böyle bırakacaklarını sanmıyorum. Birde silip kurtulmak cidden en iyisi

Deniz111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
1611058664015.png

riot a attıgım bilete cevap geldi sorun düzeldigini söylüyor yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Icqda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Ekli dosyayı görüntüle 134866
riot a attıgım bilete cevap geldi sorun düzeldigini söylüyor yardımlarınız için teşekkür ediyorum
Rica ederiz : )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi geçmiş olsun.
Benim biletime de baksa rito.
Çogu kişi gereksiz bilet atıyor onlara bakmak zorunda kalıyorlar o yüzden geç cevap verebilirler merak etme eninde sonunda cevap gelir.

Deniz111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Evet, evet... Defalarca yaptım, oyunu çok fazla silip tekrar yükledim de. Hiçbir şey işe yaramadı. Başka internetten bağlanmayı falan da denedim.
ben daha denemedim belki şimdi düzelmiştir tekrar dene istersen

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Sorunun genel olduğunu düşünmüyorum ben şuan oyuna girebiliyorum.

KorkmazmW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün gelen güncelleme ile bana da oldu ''Giriş yaparken beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen tekrar dene.'' hatası, belli süre geçince otomatik düzelttiler mi hatayı yoksa ekstra birşey yaptın mı
bende bu sabah 9 civarı yaşadım hala devam ediyor modemi resetledim defalarca aç kapa yaptım hala aynı

nqnq12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün gelen güncelleme ile bana da oldu ''Giriş yaparken beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen tekrar dene.'' hatası, belli süre geçince otomatik düzelttiler mi hatayı yoksa ekstra birşey yaptın mı
Benimde aynı şekil telefondan bağlanınca düzeliyor ama ping yüksek oluyor onda da siz de dener misiniz acaba telefon bağlantısını ?

Ayaz KAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede oluştu ne varsa yaptım pc yi kapatım açtım interneti kapatım açtım
telefonunkini bağladım sildim tekrar yükledim yok

kezQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun var ve devam ediyor her şeyi denedim :(

Doku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabahtan beri denemediğim çözüm kalmadı herşeyi uyguladım fakat sorun hâlâ devam lütfen biri yardım etsin :(

Enes1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sabahtan beri denemediğim çözüm kalmadı herşeyi uyguladım fakat sorun hâlâ devam lütfen biri yardım etsin :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim sorun sunucuda westte hesabım var direkt giriş yapıyorum sorunsuz bir şekilde oyuna girebiliyorum.TR sunucusunda bir problem var halletmelerini beklemekten başka çare yok...

Son düzenleme:

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Benim düzeldi, girmeyi deneyin belki sizde de düzelmiştir.