Lolde (giriş yaparken beklenmeyen bi hata oluştu lütfen tekrar dene) sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Deniz111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
1610990685902.png

bugun lole girdigimde böle bir ekranla karşılaştım lütfen yardım edin youtubeden çok fazla video izledim fakat hiç bir yardımı olmadı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
O oyundan kaynaklı. Çıkıp yeniden girin düzelir.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hextech onarım aracını kurup test eder misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana da aynısı olmuştu ben silip yüklediğimde düzeldi.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
''Oyna'' tuşunun sağında her zaman bir ünlem işareti oluyor Riot sağ olsun. (!)
Orada belki bir problem vardır, giriş yapmadan önce orayı bi' tıklatın.
Ayrıca LoL kadar sinir edici bir oyun yok, fırsat bu fırsat başka oyunlara akın edin. :D

Deniz111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
''Oyna'' tuşunun sağında her zaman bir ünlem işareti oluyor Riot sağ olsun. (!)
Orada belki bir problem vardır, giriş yapmadan önce orayı bi' tıklatın.
Ayrıca LoL kadar sinir edici bir oyun yok, fırsat bu fırsat başka oyunlara akın edin. :D
baktım fakat orada bu konuyla alakalı bir şey bulunmamakta. evet öyle fakat insan bırakamıyor

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
baktım fakat orada bu konuyla alakalı bir şey bulunmamakta. evet öyle fakat insan bırakamıyor
Aynen, bağımlılık yaptığı söylenebilir. Üstteki demirin söylediği gibi Hextech'i deneyebilirsiniz. Ben bu oyunu zorunlu olarak bıraktım. :D
Kalıcı yasaklanarak.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Wild rift çıktığından beri lolü bıraktım. Hem maçlar kısa sürüyor hem oyun hızlı ilerlediğinden yazma fırsatı olmadığı için neredeyse flame yok oyunda :D

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,495
Oyunu silip tekrar yükle bir,
Birde antivirüs yada anti malware kullanıyor musun? O uygulamanın online veri çekmesini sınırlandırmış olabilir. Aynı zamanda güvenlik duvarı da engelliyor olabilir. Güvenlik duvarından uygulamaya izin vermen gerekebilir.

qwe12333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam sırf şunu yazabilmek için hesap açmak durumunda kaldım. Aynı problem bende de var dün geceden beri. Denilen her şeyi yaptım fakat hiçbir şekilde düzelmedi bu. Hextech onarım aracını kurdum baktım bir şey olmadı. Oyunu silip tekrar yükledim defalarca yine olmadı. Modemi resetledim yine olmadı. İnternette de düzgün bir şey bulamadım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Selam sırf şunu yazabilmek için hesap açmak durumunda kaldım. Aynı problem bende de var dün geceden beri. Denilen her şeyi yaptım fakat hiçbir şekilde düzelmedi bu. Hextech onarım aracını kurdum baktım bir şey olmadı. Oyunu silip tekrar yükledim defalarca yine olmadı. Modemi resetledim yine olmadı. İnternette de düzgün bir şey bulamadım.
Windows güvenlik duvarı ve antivirüsü oyuna girerken kapatıp tekrar deneyin.

qwe12333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyunu silip yüklemeye ve antivirüsleri kapatmaya rağmen olmuyor yani.

Ne zamandan belli böyle?
Herhangi bir şey mi indirdiniz ne yaptıktan sonra b2-3 gündür oyunda genel bir sıkıntı vardı.
2-3 gün önce oyunda genel olarak bir sorun vardı, çökmüştü sanırım. O düzeldi kendiliğinden, sanırsam dün gece aynı şey tekrar oldu. Bugün de saat 4-5 civarı düzelttiler sanırsam. Fakat ben dün geceden beri hala hiçbir şekilde giremiyorum. Herhangi bir şey de indirmedim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
2-3 gün önce oyunda genel olarak bir sorun vardı, çökmüştü sanırım. O düzeldi kendiliğinden, sanırsam dün gece aynı şey tekrar oldu. Bugün de saat 4-5 civarı düzelttiler sanırsam. Fakat ben dün geceden beri hala hiçbir şekilde giremiyorum. Herhangi bir şey de indirmedim.
Hala giremiyor olmanız ilginç. Aynı sorunları ben de yaşadım ama silip yeniden yükleyince düzelmişti.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,495
Windows güvenlik duvarından izin ver uygulamaya. Antivirüs kapatıp tekarar dene lütfen.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Laptop kullanıyorsanız, telefonunuzun internetinden bağlanabilir misiniz?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
O kadar ilginç ki oyun bana TR sunucusunda olduğumu söylüyor ama oyun ingilizce olmuş değişmiyor bende de.

aimreflex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu onardım, sıfırdan tekrar kurdum, modem resetledim, güvenlik duvarından onay verdim hiçbirşeye yaramıyor sorun internet sunucularıyla alakalı galiba

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Ekli dosyayı görüntüle 134783
bugun lole girdigimde böle bir ekranla karşılaştım lütfen yardım edin youtubeden çok fazla video izledim fakat hiç bir yardımı olmadı
Bu sorunu ben de yaşamıştım.O kadar video izledim videoda ki ayarları falan yaptım hiçbir şekilde olmadı.En sonunda gidip modemi açıp kapattım sorun ortadan kalktı siz büyük ihtimal modemi açıp kapatmışsınızdır ama eğer açık kapatmadıysanız açık kapatmayı deneyebilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Oyunu onardım, sıfırdan tekrar kurdum, modem resetledim, güvenlik duvarından onay verdim hiçbirşeye yaramıyor sorun internet sunucularıyla alakalı galiba
Güvenlik duvarını kapatıp antivirüsü de kapatın ayrıca görev yöneticisinden antivirüsü durdurun.