Lol Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Darius alın en zor botlara karşı 12/3/5 oynamaya başladığınızda tebrikler artık lol tr sunucularında 3/11/2 oynamaya hak kazandınız !

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
karşıya gelen dari 12/0 dır bize gelen dari 3/11/2 dir .d
hiç şaşmaz aynısı yasuo vayne kayn içinde geçerli

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Benim de bir önerim var yeni başlayanlara.
Oyun içerisinde Alt ve F4 tuşlarına aynı anda basın. Çık butonuna basın. İstemci den çarpı ya basıp çık butonuna basın.
Sonra Windows butonuna basıp Denetim Masası yazın. Denetim masasına tıklayın. Programlar ve özellikler sekmesine gelin. League of legends i bulup çift tıklatın. Tamam diyerek ilerleyin.

Hiç başlamanıza gerek yok.

Reaksiyon puanı
427
Benim de bir önerim var yeni başlayanlara.
Oyun içerisinde Alt ve F4 tuşlarına aynı anda basın. Çık butonuna basın. İstemci den çarpı ya basıp çık butonuna basın.
Sonra Windows butonuna basıp Denetim Masası yazın. Denetim masasına tıklayın. Programlar ve özellikler sekmesine gelin. League of legends i bulup çift tıklatın. Tamam diyerek ilerleyin.

Hiç başlamanıza gerek yok.
Katılıyorum lol oyuncularının işine yarar.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Yeni başlayanlara önerim şunlardır, geçen sezonu plat 4 olarak bitirmiş biri olarak 2-3 şey önerebilirim. Evet elom çok yüksek değil fakat kaliteli bir oyuncuyumdur ;)

Harita bilgisi, farm yapmak. Düşük canlı adamı kovalayıp faillemek yerine 3 farm almanın önemi. Totem kullanmanın maç kazandıracağının bilincinde olmak. Takım arkadaşlarınla her zaman bir bağ içerisinde bulunup beraber hareket etme çabası, tilt olmamak için all chati kapatabilmeyi başarma.

Sırf bu bilgiler ile zaten plat 4 sünüz. Gerisi içinde fazlasıyla saat işinizi görecektir diye umuyorum.

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
6 yıldır oynuyorum sanırım pişmanım ama kanser gibi bırakamıyorumm her gün tilt olmaktan bıktım. elom yükse olsa belki sıkıntı olmaz ama gold elo sıkıntı be

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Daha çıkalı 1 saat olmuş şampiyonları direk alıp, hiç özelliklerine ve püf noktalarına bakmadan dereceli maç girin.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Tryhard oynıyacaksanız boşuna başlamayın.Gün gelir sinirden ağlarsınız bir şeyleri kırarsınız olan size olur.Eğer arkadaşlarınızla beraber sadece eğlenmek için oynayacaksanız güzel bir oyun.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
oyuna yeni başladım ben darius ile 1/13/0 sıfır oynarken takım arkadaşlarım 0/15/0 oynuyor;
rakip takımdaki herkes 15/2/7 oynuyor. Neden ben kötü takıma denk geliyorum yardımcı olacak ?

Son düzenleme:

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Yeni başlayacak oyunculara diyeceğim şeyler;
1.Oyunu oynayarak öğrenirseniz geç öğrenirsiniz.Youtube'dan bir sürü videolar izleyin daha rahat bir şekilde öğrenirsiniz.
2.Eğer hatalı oynadığınızda ya da kötü oynadığınızda karşının sizi uyarması yerine ana bacı sövmesini istemiyorsanız tr sunucusunda oynamayın.
3.LoL de en önemli şeylerden birisi de harita kontrolüdür,bol totemli oynayın.
4.Hero olarakda;
Top Lane oynayacaksanız
-Garen
-Sett
-Yone
Mid oynayacaksanız
-Yone
-Veigar
-Diana
Orman oynayacaksanız
-Master
-Warwick
-Olaf
-Alt oynayacaksanız
-Miss Fortune
-Draven
-Ashe
Support oynacaksanız
-Morgana
-Lux
-Lulu
Oynamanızı öneririm.
5.Her şeyden önce ailevi küfür yemekden rahatsız oluyorsanız hiç ve hiç başlamayın oyuna derim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yeni başlayacak oyunculara diyeceğim şeyler;
1.Oyunu oynayarak öğrenirseniz geç öğrenirsiniz.Youtube'dan bir sürü videolar izleyin daha rahat bir şekilde öğrenirsiniz.
2.Eğer hatalı oynadığınızda ya da kötü oynadığınızda karşının sizi uyarması yerine ana bacı sövmesini istemiyorsanız tr sunucusunda oynamayın.
3.LoL de en önemli şeylerden birisi de harita kontrolüdür,bol totemli oynayın.
4.Hero olarakda;
Top Lane oynayacaksanız
-Garen
-Sett
-Yone
Mid oynayacaksanız
-Yone
-Veigar
-Diana
Orman oynayacaksanız
-Master
-Warwick
-Olaf
-Alt oynayacaksanız
-Miss Fortune
-Draven
-Ashe
Support oynacaksanız
-Morgana
-Lux
-Lulu
Oynamanızı öneririm.
5.Her şeyden önce ailevi küfür yemekden rahatsız oluyorsanız hiç ve hiç başlamayın oyuna derim.
Miss Fortune oynayacaksa dakika 30 a kadar oyun devam ederse %100 ihtimalle kazanıyorlar denendi kanıtlandı. Kazanma ihtimali çok yüksek bir şampiyon.