Lol Solo Top Öneri

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar ben solo top ta iyi olduğumu düşünüyorum diğer lanelere göre.Herolarım tank ağırlıklı.Malphite,shen vs. Bu aralar bir hero düşünüyorum ama karar veremedim.

Yorick : late game kötü diyorlar
kennen : ap hero fazla sevmiyorum
riven : tf ye etkisi nekadardır
atrox : gördüğüm kadarıyla jung oynuyorlar

önerebileceğiniz varmı yukarıdaki herolardan yada başka da olabilir.Tank yada off-tank

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
tank yada off tank ağırlık olmasını istiyorum.Katarina var zaten bende

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Arkadaşlar ben solo top ta iyi olduğumu düşünüyorum diğer lanelere göre.Herolarım tank ağırlıklı.Malphite,shen vs. Bu aralar bir hero düşünüyorum ama karar veremedim.

Yorick : late game kötü diyorlar
kennen : ap hero fazla sevmiyorum
riven : tf ye etkisi nekadardır
atrox : gördüğüm kadarıyla jung oynuyorlar

önerebileceğiniz varmı yukarıdaki herolardan yada başka da olabilir.Tank yada off-tank

Hangi dil bu? dedikten sonra, demek ki yaşlanıyorum. :D :D

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
[MENTION=194661]eSa[/MENTION] nasıl :D

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben LoL oynuyorum ben bile bi an afalladım ve kullandığınız tüm kelimelerin türkçesi var.
----
Oyunculara gerçekten çok kızıyorum (Bunu size söylemiyorum tüm LoL oyuncularına
mid=orta
jungle=orman
penta bile ing değil yunancadır ve türkçesi beşledi 5te5 gibi kullanılabilir
support=destek vb. oyunda bile türkçeleri yazarken nedne ing kullanıyoruz.
Bu arada Cho Gat ile Rammus'a bak

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
[MENTION=174415]nano6824[/MENTION] hocam alışkanlık olmuş :)

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
solo top için ben kullandığım şamp. ları yazayım.

1. gangplank
2. pantehon
3. shen
4. garen
5. malzahar ( ap seçmemin sebebi mid ad şampiyon seçilmişse )

denemeni tavsiye ederim.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
solo top için ben kullandığım şamp. ları yazayım.

1. gangplank
2. pantehon
3. shen
4. garen
5. malzahar ( ap seçmemin sebebi mid ad şampiyon seçilmişse )

denemeni tavsiye ederim.

anladım hocam.Bende pantehon çok düşünüyorum ama kasması zor mu ? Birde aatrox hakkındaki düşünceniz nedir ?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Aatrox,Renekton,Wukong.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
yıl 2014 olmuş daha şu çocuksu oyunları oynayanlar var :D

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım hocam.Bende pantehon çok düşünüyorum ama kasması zor mu ? Birde aatrox hakkındaki düşünceniz nedir ?

aatrox biraz daha kırılgan , solo da oynanabilir ama ben tf 'lerde yardımı tartışılır.

pant kasması zor eğildir, solo da oynamasıda kolaydır. solo olarak gp de oynayabilirsiniz.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
yıl 2014 olmuş daha şu çocuksu oyunları oynayanlar var :D

Bu tür wow , lol gibi oyunların çocuksu hiç bir yanı yok her yaşa hitap ediyor oynayıp oynamamak sadece kişiye kalmış. Ayrıca bu oyunlar tamamen zaman ve yetenek işi sonuçta bir metin2den bahsetmiyoruz bu oyunlar için her sene milyon dolar ödülleri olan turnuvalar yapılıyor.

Arkadaşın sorusuna gelince ben sadece geceleri oynuyorum iş arkadaşlarımla ama yorickin oyun sonunda zayıf hiç bir tarafı yok . Düzgün asist alıp minyon sayını yüksek tuttuysan ölümsüz gibi birşey oluyorsun "e" sayesinde zaten can çalman var .Ayrıca takımda hiper taşıyıcı varsa vayne , kogmaw , tristana gibi takım savaşında ultiyi ona basarsan birde koruyucu meleği varsa savaşları vermeniz çok zor.Yetenekleride koridorda karşı tarafı hiç oynatmıyor kalkanla başlayıp tanrıça yaparsan direk ve karşındakine göre bir eşya o zaman karşındaki ne minyon kesebilir nede ormancısı ona yardıma gelmekten diğer koridorlara uğrayabilir.Biraz uzun oldu ama kusura bakma :D Renektonuda düşünebilirsin.
[MENTION=67699]cheleby[/MENTION]

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
aatrox try pant kesinlikle karşı konulmaz solo topduır hele aatrox olaf ignite attı ben ignite attım trydım ben herif flash çaktı gaçtı sonra bi atladı olafa :biggrin:eek:lafı en son şahadet getirirken gördüm:biggrin:

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
isterse 1 trilyon Dolar olsun bu çocuk oyunun olmasını kaybettirmez ben hiç bir doktorun bir mühendısın bu oyunu oynadıgını görmedım boş adamlar oynar ONLİNE oyunları adı üstünde vaktiniz varsa oynarsınız .

Vakit geçirmek için ;)

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
isterse 1 trilyon Dolar olsun bu çocuk oyunun olmasını kaybettirmez ben hiç bir doktorun bir mühendısın bu oyunu oynadıgını görmedım boş adamlar oynar ONLİNE oyunları adı üstünde vaktiniz varsa oynarsınız .

Vakit geçirmek için ;)

Online oyunlar bos vakitte oynanmaz onlar icin bos vakit yaratilir. Ayni kitap okumanin bir hobi olmamasi gibi. Hobi bos zamanin degerlendirilmesidir ama kitaba zaman ayrilmalidir, online oyunlarada. Ayrica kuzenim olan Yuksek Makina Muhendisi olmus adam WoW oynamakta ama ona da camur atarsiniz simdi.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Online oyunlar bos vakitte oynanmaz onlar icin bos vakit yaratilir. Ayni kitap okumanin bir hobi olmamasi gibi. Hobi bos zamanin degerlendirilmesidir ama kitaba zaman ayrilmalidir, online oyunlarada. Ayrica kuzenim olan Yuksek Makina Muhendisi olmus adam WoW oynamakta ama ona da camur atarsiniz simdi.

işte BOŞ VAKİTİN varsa BOŞ vakit yaratırsın , olmayan şeyi yaratamassın heralde demekki varki oynuyosun,

Dolu adamların da boş vakti olmaz zaten bir doktor bir ögretmen bir memur 2 000 tl para alıyor . . .

sabah 8 de işe gitse 5 de eve gelse 1 saat yemek yese bu adam oyunun başına mı oturcak yoksa arabasıyla gezip , alışeriş merkezlerine gidip dışarda bowling bilardo , bir restaurantta yemek mi yiyecek

online oyunlar 5-17 yaş grupları arasındadır % 90 / %10 luk bi pay bıraktım kalbin kırılmasın :)

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
işte BOŞ VAKİTİN varsa BOŞ vakit yaratırsın , olmayan şeyi yaratamassın heralde demekki varki oynuyosun,

Dolu adamların da boş vakti olmaz zaten bir doktor bir ögretmen bir memur 2 000 tl para alıyor . . .

sabah 8 de işe gitse 5 de eve gelse 1 saat yemek yese bu adam oyunun başına mı oturcak yoksa arabasıyla gezip , alışeriş merkezlerine gidip dışarda bowling bilardo , bir restaurantta yemek mi yiyecek

online oyunlar 5-17 yaş grupları arasındadır % 90 / %10 luk bi pay bıraktım kalbin kırılmasın :)

Beni dusundugun icin tesekkur ediyorum hocam :D eger ben hergun bir saatimi kitap okumaya ayiriyorsam ve islerimi planlarken o bir saati dolu olarak goruyorsam bos vakit yaratabilirim demek ki. Plan yapildiktan sonra hersey icin zaman yaratilir. :)

Eger hergun 10 saatini oyuna ayiriyorsa o zaten bagimliliktir ama nasil bilardoya vakit ayriliyorsa buna da ayrilabilir. Orneginden yola cikarak misal ben alisveris merkezine gidilcek zamani oyunla degis tokus yaparim zevk meselesi. Sadece bos insanlar oynar ithaminiz bana yanlis gibi geldi ondan cevap verme geregi duydum :)

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim 10 saat oynadığım oluyor ama bağımlı değilim can sıkıntısından oynuyorum.Yoksa yerinde başka bişi olunca aramıyorum LoL'u :D 1 ay internetsiz hiç zorluk olmadan dolaştım ben :D

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Benim 10 saat oynadığım oluyor ama bağımlı değilim can sıkıntısından oynuyorum.Yoksa yerinde başka bişi olunca aramıyorum LoL'u :D 1 ay internetsiz hiç zorluk olmadan dolaştım ben :D

Hergun diye belittim zaten dostum :) Arkadaslar oldumu benim de öyle oluyor :D gecen sene 17 saat COD oynadigimizi bilirim :D

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Arkadaşı ne doktorlar ne mühendisler istemiş de vermemişler ya. Güzel güzel açıklanır burada ama bunlara açıklamaya çalışsan da bir şey olmaz o yüzden gerek duymayacağım.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Siz ne tür oyunlar oynarsiniz eleştirmek amaçlı değil sadece meraktan sordum .

Knight Online ' ı 8 Sene Silkroadı 3 Sene oynadım fazla geç olmadan bıraktım oynayanlarıda uyarıyorum gerçi haddime değil oynayan oynarda

FPS tarzı Call of duty Assassian Creed Battlefield Pes Fifa bagımlılık yapmayan oyunları

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Knight Online'i sadece iki saat oynadim bende sorun var galiba:D D&D , Runes of magic vb... oynamışlığım var farklı MMO Ları denemeyi severim Şimdi de Star Wars The Old Republic'e sardım :D

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
bir soru sorduk ortalık karıştı gibi :D Okul bitti iş arıyorum iş yok,memlekette gezecek arkadaş yok.Bi namaz vakitleri dışarı çıkıyorum.Hocam iş varsa söle hemne bırakacam oyunu :D

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Knight Online ' ı 8 Sene Silkroadı 3 Sene oynadım fazla geç olmadan bıraktım oynayanlarıda uyarıyorum gerçi haddime değil oynayan oynarda

FPS tarzı Call of duty Assassian Creed Battlefield Pes Fifa bagımlılık yapmayan oyunları

Anladım benim kafadan sin bende red alert ,deat space ,warframe oynuyorum lol oyunu oynuyordum ama yukardaki oyunlara başladıktan sonra lol zaman kaybı gibi gelmeye başladi Tavsiye olarak gunpoint diye bir oyun var deneyin güzel oyun