Logonun arkasındaki beyazlığı yok etme.

erengenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
image1zz.png

bu fotoğrafın arkasındaki beyazlığı nasıl yok edebilirim photoshopla biri yapabilir mi ?

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
3260k.png
[/URL][/IMG]

sanırım arkaplan saydam olsun istiyorsun arkadaşım buna bak bakalım işini görecek mi

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Neden özelden yazsın yahu , buraya yazsın bizde faydalanalım değil mi ama ? :D

dirent

Asistan
Reaksiyon puanı
4
seviyorum böyle yaratıcı reklam fikirlerini :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
buradan yazayım :) gimp diye ücretsiz bir program var onu indirin photoshop benzeri photoshopla da yapabilirsiniz aynı işlem zaten ikisinde de sihirli değnek şekli verilmiş simgeye tıklıyoruz silmek istediğimiz alanı seçiyoruz o değnekle sonra delete basıyoruz ve fotoğrafı png formatında kaydediyoruz.eğer arka planı şeffaf yapıp yapmadığımızı tam olarak görmek istiyorsak foto üzerine sağ tık-katman-şeffaflık-alfa kanalı ekle,deyip tekrar delete basıyoruz sildiğimiz alanı görüyoruz...

--- Mesaj Güncellendi ---

seviyorum böyle yaratıcı reklam fikirlerini :)

valla ben yardımcı olmak istedim ama reklamsa bilemiycem artık :)

dirent

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sanmak mı?
O logoyu görüp siteye girmeyen kaç kişi vardır acaba?

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben de girmedim hatta logoyu temizleyen kişi olarak :) konu uzamasin diye arkadaş özelden anlat demişti nasil yapildigini ben art niyetli oldugunu düşünmüyorum siz uzattikça reklami olmuş oldu :)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
buradan yazayım :) gimp diye ücretsiz bir program var onu indirin photoshop benzeri photoshopla da yapabilirsiniz aynı işlem zaten ikisinde de sihirli değnek şekli verilmiş simgeye tıklıyoruz silmek istediğimiz alanı seçiyoruz o değnekle sonra delete basıyoruz ve fotoğrafı png formatında kaydediyoruz.eğer arka planı şeffaf yapıp yapmadığımızı tam olarak görmek istiyorsak foto üzerine sağ tık-katman-şeffaflık-alfa kanalı ekle,deyip tekrar delete basıyoruz sildiğimiz alanı görüyoruz...

--- Mesaj Güncellendi ---

valla ben yardımcı olmak istedim ama reklamsa bilemiycem artık :)

Çok uzatmışsın be arkadaş :) Ona ne gerek var :) Magic Eraser Tool'su seçin. Toleransı 32 yapın :) beyazlığa tıklayın oldu bitti :) Niye bu kadar uğraştınız :) Neyse. Yeni Gördüm :) Baştan Görseydim Söylerdim :) Hayırlı Olsun :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Çok uzatmışsın be arkadaş :) Ona ne gerek var :) Magic Eraser Tool'su seçin. Toleransı 32 yapın :) beyazlığa tıklayın oldu bitti :) Niye bu kadar uğraştınız :) Neyse. Yeni Gördüm :) Baştan Görseydim Söylerdim :) Hayırlı Olsun :)

değnekle sileceğin yeri seç delete bas daha nasıl kısaltabilirim :) anlaşılır olsun amaç bu ben senin yazdığını anlamadım mesela o kadar photoshop bilsek zaten burda uğraşmayız gider yaparız :)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Resimlerle Anlatırım Yarın :)