Yardım Logoda Kalan Vodafone Smart Tab 4 3G

Bu konuyu okuyanlar

omerbzd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, elimde Vodafone Smart Tab 4 3G modelinde bir tablet var. Tablette kısıtlamalar olduğu için rom atma gibi bir girişimde bulundum. İlk önce TWRP 3.0.0.0. kurulumu gerçekleştirdim. Fakat TWRP kurulumu başarıyLa sonuçlanmasına rağmen tablet normal bir şekilde hiç açılmadı. TWRP kurulumdan sonra hiç açılmadı bu arada. TWRP üzerinden stok ROM yüklemeye falan çalıştım bana mısın demedi. TWRP'yi kaldırayım belki düzelir dedim, SP Flash Tool yardımıyla olsa gerek Stock ROM Flashlayarak TWRP'yi bir şekil kaldırdım. Fakat TWRP yüklü iken yüzlerce kez Stok ROM Yüklemeye çalışmıştım, yükleniyor gözüküyordu ama TWRP silinmiyor tablette logoda takılı kalıyordu. Neyse bir şekilde TWRP Silindi ama Recovery moda girilmiyor bu sefer. Flash Tool ile yine Stock Rom atmaya çalışıyorum günlerdir. Yükleme tamamlanıyor ama tablette değişen hiçbir şey olmuyor. ADB ile Fastboot Kısmından yükleme yapayım diyorum ama USB Hata ayıklama açık olmadığından cihazı görmesine rağmen işlem yapmıyor. Aylardır bu konu üzerine yoğunlaştım artık çıldırmak üzereyim. Allah aşkına biri yardımcı olsun. Çözene çok dua edecem.

Son mesajlar