Logitech'ten Yeni Dokunmatik Mouse

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13

Kendini klavye, mouse ve web kamerası gibi donanımlarda duyurmuş olan Logitech, mobil ortamlar ile uyumlu olan Ultrathin Touch Mouse‘unu tanıttı.

Laptop bilgisayarların sağladığı mobilite imkanı, Ultrabook‘larla birlikte bir adım daha öteye gitmişken, mobil ortamlarda çalışanlar için daha fazla ve uygun aksesuarlar artıyor.

Logitech bu mouse’unu hem notebook hem de Macbook‘lara uygun geliştirmiş. Ayrıca bu mouse 1 dakika boyunca usb ile şarj edildikten sonra 1 saat çalışma imkanı sağlayabiliyor kullanıcılarına.

Siyah ve beyaz olarak farklı renklerde satışa çıkartılacak olan Ultrahin Touch Mouse‘un fiyatı ise $69,99 olarak biliniyor.

Kaynak: http://www.metinbiyik.com/logitechten-yeni-dokunmatik-mouse/

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
dokunmatik mouse... inanılmaz gereksiz ve kesinlikle dokunmak istemediğin zamanlarda çok nadir olsa da dokunur diye düşünüyorum ben.. çok saçma bi ürün olmuş.

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
dokunmatik mouse... inanılmaz gereksiz ve kesinlikle dokunmak istemediğin zamanlarda çok nadir olsa da dokunur diye düşünüyorum ben.. çok saçma bi ürün olmuş.
Herkesin düşüncesine saygım var. İster beğenin ister beğenmeyin bu sizin görüşünüz. Fakat çoğunluk beğendiği için ürün kesinlikle piyasaya sürülecektir.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Herkesin düşüncesine saygım var. İster beğenin ister beğenmeyin bu sizin görüşünüz. Fakat çoğunluk beğendiği için ürün kesinlikle piyasaya sürülecektir.

logitech markası ses sisteminden gamepad olayına kadar kesinlikle teknoloji sponsorumdur. ama ne bileyim garip geldi bana. alanlara sevenlere almak isteyenlere saygılar tabi

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
neden dokunmatik kulaniyorum çünkü tekerlek bir süre sonra pert oluyor:D t400 de mesela normal bildigin mause
sadece tekerlek kişmi yerine dokunmatik konulmuş bende ilk aldigimda çok tuhaf geldi ama şuan
tekerlekli mause almam asla bozulunca çöpe:D

narnia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet güzel bir ürün, özellikle mobilite açısından büyük yarar sağlar.