Logitech'ten Ergonomiye Yeni Bakış

Bu konuyu okuyanlar

Logitech Comfort Wave Design, klavyeyi kullanırken ellerin nasıl duracağını ayarlayarak, rahatlık sağlamak için parmakların duracağı yeri belirliyor.

Kullanıcılara daha rahat kullanım sunmak için Logitech yepyeni bir klavye tasarımı geliştirdi. Bu tasarım bilinen düz klavyenin geliştirilmiş bir modeli, ancak insanların klavye kullanmayı yeniden öğrenmesi gerekmiyor. Yeni Logitech Kablosuz Desktop Wave ve Logitech Wave Keyboard Mac ve PC kullanıcılarının rahatlığını artıran yenilikçi Logitech Comfort Wave tasarımına sahip.

logitech_wave_01.jpg

Logitech insanların klavye kullanma alışkanlığını değiştirmeden rahatlığı artırmak için bu yeni tasarımda üç öğeyi bir araya getirdi: yenilikçi dalgalı tuş dizilişi, U şeklindeki eğim ve yaylı ve konturlu el koyma bölümü (palm rest). Ergonomik klavyelerle karşılaştırıldığında insanlar Wave klavyeyi hemen kullanabilirler, öğrenmek için zaman gerekmiyor. Comfort Wave Design ellerin nereye konulacağını göstererek parmakların yerini belirliyor ve insanlara doğal bir yazma deneyimi sunuyor.

logitech_wave_02.jpg

Logitech Cordless Desktop Wave, Comfort Wave Design özelliğinin yanında kablosuz, lazer teknolojisiyle çalışan bir farenin eşlik ettiği kablosuz bir klavye. İki ayrı yüze sahip lazer fare Wave klavyenin göz alıcı eğimli tasarımını ve konforunu tamamlıyor. Mouse ayrıca pixel keskinliğinde lazer izleme özelliğinin yanında rahat ve yumuşak kauçuk kaplamasıyla kullanım kolaylığına sahip. Fare ve klavyenin ikisi de pilin azaldığını gösteren pil gösterge ışıklarıyla insanlar beklenmedik durumlara göre uyarıyor.

Bilgi İçin: Logitech
SDN - http://shiftdelete.net
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst