Logitech VS Asus TUF [Klavye Mouse]

Hangi ikili ?

• LOGITECH G213 + G203

Kullanılan: 2 66.7%
  • Asus TUF K5 + M5

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
Logitech G213'de tuş basmama şikayetleri okudum. İkisini ayrı ayrı alma şansınız var mı?
Bütçeniz nedir?

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
ASUS gözümden kaçmış. Membran alacaksanız önerim HyperX Alloy Core RGB (RGB açıkken ses gelme şikayeti var sorun olmazsa iyidir) veya attığınız ASUS. Pek bilgim yok ama araştırmışsınızdır.
Mekanik istiyorsanız o rehberde bütçenize göre sağlam Redragon Oetumu Geleneksel Blue Switch klavye bulabilirsiniz. Oetumu ama kaliteli. Oetumu kalitesiz klon switch değildir, kullanan marka kalitesizdir. Mesela Cooler Master CK350 ile Gamepower Warlock aynı mı? Değil.
Redragon sağlam markadır. Sadece sıkıntısı Türkiye'de pek bilinmemesidir. Sürücüleri Çin markalarının sürücüleri gibi ama klavyede sürücü ile ne kadar işiniz olur bilmiyorum. Yurtdışında ünlü bir markadır kendisi.
Mouse olarak önerim Logitech G203 Lightsync.

TECHNO-SDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
71
ASUS gözümden kaçmış. Membran alacaksanız önerim HyperX Alloy Core RGB (RGB açıkken ses gelme şikayeti var sorun olmazsa iyidir) veya attığınız ASUS. Pek bilgim yok ama araştırmışsınızdır.
Mekanik istiyorsanız o rehberde bütçenize göre sağlam Redragon Oetumu Geleneksel Blue Switch klavye bulabilirsiniz. Oetumu ama kaliteli. Oetumu kalitesiz klon switch değildir, kullanan marka kalitesizdir. Mesela Cooler Master CK350 ile Gamepower Warlock aynı mı? Değil.
Redragon sağlam markadır. Sadece sıkıntısı Türkiye'de pek bilinmemesidir. Sürücüleri Çin markalarının sürücüleri gibi ama klavyede sürücü ile ne kadar işiniz olur bilmiyorum. Yurtdışında ünlü bir markadır kendisi.
Mouse olarak önerim Logitech G203 Lightsync.
Sessiz bir klavye arıyorum, ilk başta blue switch kullandım ve illallah dedirtti,
şuan red switch kullanıyorum o da sesli geliyor sanırım TUF K5 ve M5 içime sindi.
Ekran kartımda TUF takım olmuş olurlar.

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
@Creative @MrtAltg reklam değildir.
Burada yazı yazılmış birisi çok memnun kalmış.
M5'e bakmadım ama o da iyidir muhtemelen. Lütfen deneyiminizi yazın ben de klavye bakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

20201204_153431.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

570 tllik klavyeden de 5 tl kargo ücreti almazsın be
Bari 575 tl olsaydı kargo parası olmasaydı.

Son düzenleme:

Son mesajlar