Logitech QuickCam Communicate STX for MSN marka web cam sorun!...

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Logitech QuickCam Communicate STX for MSN marka bir entegre mikrofonlu webcam aldım webcam sadece usb ile bağlanıyor yani mikrofon ile ses usbden aktarılıyor ayrıca mikrofon kablosu yok... bu kameramla msnde veya başka bi görüntülü programda görüşme yaparken bir süre sonra ses tavan yapıyor ve öylece kalıyor... yeşil ses göstergesi full görünüyor ve acayip bir uğultu hışırtı oluşuyor. görüşme yapamıyorum... ayarlarını çok denedim mikrofonu kıstım, açtım, kapattım, mikrofon sessiz işaretledim, hoparlörden uzağa koydum, modem vardı yanında söktüm başka yere bağladım ancak sorun hallolmadı. bi ses çakışması olmalı diye düşünüyorum ses kartı ile ilgili mi, driverlarıda yükledim sildim. bi sorun var arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden çok teşekkürler... :L :L

87984.jpg
kamerada bu işte...

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu konuda bana yarıdm edecek kimse yok mu? 34 kere bakılmış ancak problemle ilgili kimse fikrini dile getirmemiş. Arkadaşlar en azından fikir belirtirseniz sevinirim saygılar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş aynı webcam bendede war arkadaşlarımla skypeden konulurken bir anda onlara hışırtı sesi geliyor skype görüşmesini kapaatıyoruz sonra yeniden açıyor sorun oılmuyor benim youtubede kanalımvar onuda bir şekilde ayarlamaya çalışıyorum bu arada bende şuan webcamı güncelliyorum sende güncelle inşallah olur kardeşim ( bana eskiden hiçbir sorun yoktu pcye format atıncao ldu :) ] birde benim görüntü masmavi birşey wardi :D