Logitech m555b bluetooth mouse yardim lütfen ne olur...

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Arkadaslar logitech marka mouse normal calisirken iki gundur web sayfasinda gezinirken scroll tusu takili kalmis gibi fareyi asagi kaydirdigimda asagi cekiyor yukari goturdugumde yukari cekiyor scroll sayfayi yukari asagi cekmek icin islev gormüyor problem nedir acaba yardim edecek olursa cok sevinirim...arastirdim ama bir sey bulamadim en son care sdn

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Kullanmış olduğun mouse'de yazılım kullanıyor isen yazılımı kaldır ve internet sitesinden en güncel yazılımı indir, veya faklı bir usb girişine tak.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
pilleri söküp tak bi kendine gelir belki. Bende de logitech marathon mouse m705 var bazen kafayı yiyor sayfa kaydırmada alıcısını ve kapatıp acıyorum düzeliyor.

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Yapılabilecek fazla bişey yok olacaklarıda zaten söylemşler.

Yapacak son şey yeni bir mouse almak...

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
usb kullanm1yorum bluetooth baglanti yazilimsal bir problem degil cunku baska pc dede denedim ayni problem....

--- Mesaj Güncellendi ---

haci 90 tl yi cope atmak istemiyorum
Yapılabilecek fazla bişey yok olacaklarıda zaten söylemşler.

Yapacak son şey yeni bir mouse almak...

--- Mesaj Güncellendi ---

denedim dostum o da olmadi.......
pilleri söküp tak bi kendine gelir belki. Bende de logitech marathon mouse m705 var bazen kafayı yiyor sayfa kaydırmada alıcısını ve kapatıp acıyorum düzeliyor.

BiRkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam aynı sorunu günlerdir ben de yaşıyorum. ben de logitech v470 bluetooth modelini kullanıyorum.

Araştırım fakat ben de bir şey bulamadım. Donanımsal oldugunu düşünüyorum senin gibi. keşke bi çaresini bulabilsek :(

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
scroll tamamen gitti hiç çalışmıyor az önce vatan bilgisayarı aradım..vatandan aldığımı unutmuştum fareyi açmış bulundum haliyle garanti dışı kaldı ama ücret karşılığında tamir edebileceklerini söylediler yarın ilk işim götürüp yaptırmak olucak...garantisi varsa yaptır aga derimm
hocam aynı sorunu günlerdir ben de yaşıyorum. ben de logitech v470 bluetooth modelini kullanıyorum.

Araştırım fakat ben de bir şey bulamadım. Donanımsal oldugunu düşünüyorum senin gibi. keşke bi çaresini bulabilsek :(

BiRkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim ben de açtım mouse'u hem dün senin modelden mouse sipariş ettim.

ama sen sonucu yazarsan sevinirim ücretini felan, belki yaptırmayı düşünürüm bende.