Bu konuyu okuyanlar

AhmetErarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bir hafta öncesine kadar bir sıkıntı olmayan mouseda ve kulaklıkta şöyle bir sıkıntım var;

Donanımlar takılıyken bir süre sonra kısa aralıklarla donanımlarımın usb girişlerinden çıkarılırken dırıt sesinin gelmesi sonucu donanımlarımı 5-6 saniye kullanamıyorum ondan sonra tekrar kendine geliyor fakat aralıklarla (3-5 dk) devam ediyor. Bunun çözümünde bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok mutlu olurum.

Klavyemde böyle bir sorun bulunmamaktadır.

Logitech G300 arka taraftaki USB girişine takılı
Logitech G35 ise ön taraftaki USB girişine takılı

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Power supply yeteri kadar güç üretemiyor olabilir. Kullanmadığınız usb girişlerinde takılı fazladan cihaz varsa çıkartıp deneyin.
Kaç wattlık bir güç kaynağı kullanıyorsunuz? Fazladan haddisk, güçlü bir ekran kartı ve işlemci vb. ilave takılan tüm bileşenler ekstra güç demektir.

AhmetErarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Power supply yeteri kadar güç üretemiyor olabilir. Kullanmadığınız usb girişlerinde takılı fazladan cihaz varsa çıkartıp deneyin.
Kaç wattlık bir güç kaynağı kullanıyorsunuz? Fazladan haddisk, güçlü bir ekran kartı ve işlemci vb. ilave takılan tüm bileşenler ekstra güç demektir.
Sistemim eski, usb girişlerinde mouse klavye kulaklık takılı oluyor. Kulaklık takılı olmadığı zamanda yine böyle bir sorun oluyor. Güç kaynağı hakkında bir fikrim yok bir hafta önce ve yıllar öncede boyle bir sorun yaşamadım ilk defa başıma geliyor

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Takılı olduğu usb girişi bollaşmış olabilir. Başka bir yuvaya takıp deneyin.

AhmetErarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam, yarın deneyeceğim teşekkürler

Son mesajlar