Logitech G233 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Selamlar, öncelikle bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Yaklaşık 1.5 sene önce Rampage kulaklık almıştım. Şu an kulaklığın kablosu kendi kendine katlanıyor, sesi sağ taraftan çok soldan az veriyor. Bende değişmek istedim. Maksimum 400TL bütçe ile Vatan'da bulduğum en iyi kulaklık galiba bu. Vatan'dan olması önemli çünkü yaşadığım şehirde Vatan haricinde teknolojik mağaza pek yok. İnternetten almak istemiyorum. Kargoculara güvenim sıfır.

Kulaklık : Logitech G233

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Selamlar, öncelikle bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Yaklaşık 1.5 sene önce Rampage kulaklık almıştım. Şu an kulaklığın kablosu kendi kendine katlanıyor, sesi sağ taraftan çok soldan az veriyor. Bende değişmek istedim. Maksimum 400TL bütçe ile Vatan'da bulduğum en iyi kulaklık galiba bu. Vatan'dan olması önemli çünkü yaşadığım şehirde Vatan haricinde teknolojik mağaza pek yok. İnternetten almak istemiyorum. Kargoculara güvenim sıfır.

Kulaklık : Logitech G233
100 tl daha artırabilir misiniz veya vatandan mı almanız lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada medimarktan 450 tl ye logitech g332 alabilirsiniz

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Aslında internetten alabilirim ama çok şikayeti olan veya güvenilirliği pek olmayan siteleri önermezseniz sevinirim.

Logitech G332 ve G233 arasında sizce pek fark var mıdır? Öğrenciyim malum 50-60TL bile çok önemli benim için :)

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Ben sizin yerinizde olsam onu alırdım aman aman farklar yok fakat var ama siz bilirsiniz

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aslında internetten alabilirim ama çok şikayeti olan veya güvenilirliği pek olmayan siteleri önermezseniz sevinirim.

Logitech G332 ve G233 arasında sizce pek fark var mıdır? Öğrenciyim malum 50-60TL bile çok önemli benim için :)
Monster virtual o zaman.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Monster virtual o zaman.
Dediğiniz kulaklık bu mu? Fiyatı makul geldi. Monster'ı severim ama kulaklıklarını bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sizin yerinizde olsam onu alırdım aman aman farklar yok fakat var ama siz bilirsiniz
Peki siz önerir misiniz bunu ? Herkesten yardım almaya çalışıyorum çünkü şu ana kadar 3 kulaklık aldım ve üçü de çok kötüydü. Artık sağlam bir şeye geçmek istiyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Fps manyağı değilseniz çok güzel kullaklık 1k üstü kullaklıklar kullandım düşük bütçede en iyisi monster.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Fps manyağı değilseniz çok güzel kullaklık 1k üstü kullaklıklar kullandım düşük bütçede en iyisi monster.
CSGO manyağıyım benim için ses kasmak çok önemli. Ama bir kaç foruma daha baktım genel olarak Monster Virtual'i önerdiler. Fikrin için teşekkür ederim <3