Logitech G203 mü? G300S mi?

Bu konuyu okuyanlar

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
* Bu iki üründen hangisini önerirsiniz?

- Yeni mouse alıcam. wireless trust mouse almıştım artık takılmalar başladı. vatan mağazasından ürünü alıcam. yani internetten mouse önermeyin rica ediyorum.
- Rahatlık açısından G300S, performans açısından G203 diyor bir sitede.
- Ayrıca hep wireless seçerim bir süre kabloda kopmalar olduğu ve mouse çöp olduğu için. Bu sorunun önüne nasıl geçeriz?

- Logitech e her yerde iyi diyorlar da yine de soram. Logitech beni ne kadar götürür?

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,753
M330 tavsiye ederim ben. Mouse'larda sessiz mouse sertifikalı tek marka olan Logitech'in sessiz mouse'larını kullandıktan sonra diğer mouse'ların sesinin ömrünü çürüttüğünü hissedeceksin :)

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Logitech'in başına birşey getirmezseniz benim gözlemlediğim kadarıyla 8 yıl gider.
Dükkandaki PC'nin mouseu Logitech m185'i 2011 yılında almıştık. Hala çalışıyor :D
Evdeki PC'nin mouse Logitech G102 Prodigy ( g203 ile aynı cihaz) 4 yıldır çalışıyor.
Benim G300S'imin parmakların değdiği noktadaki kauçuklar eridi. G203 ile aynı olan G102'ye geçtim. Şuan mutluyum. G203 daha dayanıklıdır. Çünkü tek malzemeden üretiliyor. G300S'de ayrı maddeler var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech'in başına birşey getirmezseniz benim gözlemlediğim kadarıyla 8 yıl gider.
Dükkandaki PC'nin mouseu Logitech m185'i 2011 yılında almıştık. Hala çalışıyor :D
Evdeki PC'nin mouse Logitech G102 Prodigy ( g203 ile aynı cihaz) 4 yıldır çalışıyor.
Benim G300S'imin parmakların değdiği noktadaki kauçuklar eridi. G203 ile aynı olan G102'ye geçtim. Şuan mutluyum. G203 daha dayanıklıdır. Çünkü tek malzemeden üretiliyor. G300S'de ayrı maddeler var.
G300S abimindi. Yanındaki plastikler uzun süre sonra eridiği için 4 yıl önce G203(g102)'e geçti. Hala ilk alındığı gündeki gibi. Bende Haziran ayında kendime aldım. Şuan mutluyum.

greyg••se

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
97
G203 kullanmadım ama g300s alacaksan elin biraz küçük veya ortalama olmalı büyükse önermem (deneme şansın varsa mağazalarda bir bak istersen) performansı yeterli hassassiyeti bence tam yerinde özellikle r6'da denedim eski mouse'dan geçince arada ki farkı hissettiriyor g300s şekil olarakta bence göze daha hoş geliyor. İkisini de deneme şansın varsa deneyip eline en uygunu seçmeni öneririm sağlık açısından çok önemli çünkü.

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,110
* Bu iki üründen hangisini önerirsiniz?

- Yeni mouse alıcam. wireless trust mouse almıştım artık takılmalar başladı. vatan mağazasından ürünü alıcam. yani internetten mouse önermeyin rica ediyorum.
- Rahatlık açısından G300S, performans açısından G203 diyor bir sitede.
- Ayrıca hep wireless seçerim bir süre kabloda kopmalar olduğu ve mouse çöp olduğu için. Bu sorunun önüne nasıl geçeriz?

- Logitech e her yerde iyi diyorlar da yine de soram. Logitech beni ne kadar götürür?
G300s de çift basma sorunu sorunu var bende alcaktım ama vazgeçtim logitech g102 aldım.

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
bende işte kablolu aldım birkaç defa mouse ye giren kablo ilk önce kopmaya başlıyo içindeki kablolar gözükmeye başlıyo. sonra mouse takılmaya başlıyo. e sonrada tamamen fişi çekiyo. kabloluları 15-40 tl arası fiyatlarda almıştık. logitech bu konuda iyi mi? şöyle yap böyle yap dediğiniz birşey varmı?

o zamandan sonra hep kablosuz aldık. geçen de kablosuz farenin pili bitti. delirdim. bir tek mouse olduğu için fırlatamadım da. kablolu almak istiyorum biraz para koyup. habire bu kablo sorunu çıkıyo karşıma

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
bende işte kablolu aldım birkaç defa mouse ye giren kablo ilk önce kopmaya başlıyo içindeki kablolar gözükmeye başlıyo. sonra mouse takılmaya başlıyo. e sonrada tamamen fişi çekiyo. kabloluları 15-40 tl arası fiyatlarda almıştık. logitech bu konuda iyi mi? şöyle yap böyle yap dediğiniz birşey varmı?

o zamandan sonra hep kablosuz aldık. geçen de kablosuz farenin pili bitti. delirdim. bir tek mouse olduğu için fırlatamadım da. kablolu almak istiyorum biraz para koyup. habire bu kablo sorunu çıkıyo karşıma
Hocam G203 alın keyfinize bakın. Siz başına birşey getirmezseniz en az 4 yıl sorunsuz çalışacaktır. Logitech'in üretmiş olduğu ürünler uzun kullanım ömrü sunan ürünlerdir.

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
M330 istemiyor musunuz o zaman :D
o da iyi gibi duruyor da hem wireless, hem de internetten. internetten de uğraşmak istemiyorum.

hocam. ileride klavye de alıcam. böyle bir set gördüm. mouse kaliteli midir? eğer kaliteliyse bundan almam daha iyi olur benim için. kaliteli değilse lütfen söyleyin de ona göre yolumuza bakalım.

Son düzenleme:

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,110
o da iyi gibi duruyor da hem wireless, hem de internetten. internetten de uğraşmak istemiyorum.

hocam. ileride klavye de alıcam. böyle bir set gördüm. mouse kaliteli midir? eğer kaliteliyse bundan almam daha iyi olur benim için. kaliteli değilse lütfen söyleyin de ona göre yolumuza bakalım.
rampage alınmaz.