logitech g203 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

eneserdogan1

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Denemen lazım. Elinin boyutunu bilmediğimizden yanlış yorum yapabiliriz. Vatan falan varsa orada vardır fakat malum virüs, tedbir almak lazım. Logitech üzen bir marka değil ama.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Denemen lazım. Elinin boyutunu bilmediğimizden yanlış yorum yapabiliriz. Vatan falan varsa orada vardır fakat malum virüs, tedbir almak lazım. Logitech üzen bir marka değil ama.
yaşadığım ilçede marka satan tek yer teknosa var ve orda da kaliteli mouse olarak sadece logitech in g300s ve g203 modeli var ama kutuyu açtıktan sonra iade veya değişim olmuyormuş bende emin olamadım küçük falan olur diye sonuçta 170tl az değil

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Vatan bilgisayarda 1, 2 dk'lık deneme fırsatım olmuştu tuşları yumuşak takılma v.b gibi bir durum yok hatta inadına yan yan bastım tuşlara hiç sorun olmadan aynı yumuşaklıkta giriyordu elim orta boy büyüklük yönünden sorun yoktu iyi yani ama Corsair k55'e de bakmanı öneririm onu kullanmadım ama Corsair sonuçta.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Vatan bilgisayarda 1, 2 dk'lık deneme fırsatım olmuştu tuşları yumuşak takılma v.b gibi bir durum yok hatta inadına yan yan bastım tuşlara hiç sorun olmadan aynı yumuşaklıkta giriyordu elim orta boy büyüklük yönünden sorun yoktu iyi yani ama Corsair k55'e de bakmanı öneririm onu kullanmadım ama Corsair sonuçta.
corsair k55 yazdım da internete klavye çıkıyor mouse çıkmıyor

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
elin büyük ise küçük gelebilir. Biraz küçük bir mouse.
Genelde CSGOda kullandım, memnunum. Tek bir eksi söyleyebilirim o da logitech g hubun maalesef ki benim pcme inmemesi. Yazılımsız kullanıyorum. Belki senşn pcne iner onu bilemem.

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Ben ortalama 1.5 yıldan beri G203 kullanıyorum. Elim ve parmaklarım biraz büyük olmasına rağmen bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim