Logitech 2+1 Ses Sorunu

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Başlıkta kabaca tabir ettim , ancak şöyle bir sorunum var.
Logitech 2+1 ses sistemi satın aldım.Acer Aspire marka laptopım var bununla birlikte kullanıyorum.

sorunum şu; jakları taktığımda ilk 5 dakika civarında problemsiz sistem çalışıyor ancak daha sonra 2 hoparlörden ses / cızırtı geliyor ve giderek artıyor rahatsızlık boyutu ve mecburen kapatıyorum.

bir diğeri ise laptop açıldıktan sonra kullanmaya kalksam bazende görmüyor. hata nerede anlamadım.yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum. :helpsmilie:

Logitech-2-1-Ses-Sistemi-Hoparlor-2-YIL-GARANTI__56126847_0.jpg

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Cızırtı yapmasından dolayı donanımsal olduğunu düşünüyorum hocam.

Aynı sorunları başka bir sistemde yapıyor mu?

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aynı hoparlörlerden bir kaç ay önce de ben aldım, bende bir sıkıntı yok. Yeni aldıysanız garantiye gönderin isterseniz, kuvvetle muhtemel değiştirirler.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Benim evde vardı çocuk bozdu, buna benzer birşey almak istiyorum. Fiyatı cok pahalı mı ? Tavsiye edermisin ?

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim evde vardı çocuk bozdu, buna benzer birşey almak istiyorum. Fiyatı cok pahalı mı ? Tavsiye edermisin ?
1 yıldan fazla oldu allaı kaç defa düştü yere..Çok sağlam..Fiyat özellik açsından en iyisi bence..:)
49 liraya almıştım..:)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
laptop'un dan başka bir yerde denedin mi?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
üründe bir problem yok arkadaşlar denedim.sanırım jak girişinde laptop ın sorun var oda anakarta gömülü olduğundan değişmiyor sanırım :/ kardeşimin masaüstünde denedim sorun yok. nasıl bir çözüm bulmam gerek ?

vatan computer'dan 62 tl ye aldım indirimdeydi. ses kalitesi vs. çok iyi tavsiye ederim.

Cızırtı yapmasından dolayı donanımsal olduğunu düşünüyorum hocam.

Aynı sorunları başka bir sistemde yapıyor mu?
şimdi kardeşimin kulaklığını taktım da kesinlikle eminim , laptopın jak girişinde problem var :( ne yapmak gerek ?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Ses kartı alman gerek hocam.

Veya bilgisayarın garantisi varsa hiç durma gönder derim.
4 yıl oldu maalesef , :)
bir çevirici vs. yok mudur ki usb üzerinden çevirse moralim bozuldu bu duruma.ses kartı fiyatları da ürün kadar değil mi ki ?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] umarım bir çözüm önerisi gelir :(

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
1 yıldan fazla oldu allaı kaç defa düştü yere..Çok sağlam..Fiyat özellik açsından en iyisi bence..:)
49 liraya almıştım..:)

Cevap için teşekkurler,almaya karar verdım, inşallah tekrardan kırdırmayız çocuğa :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
teşekkürler :)
benim işimi görür mü acaba bir problem çıkarır mı sipariş vermeyi düşünüyorum ?

Hocam şimdi ne söylesem yalan olur çünkü daha önce hiç kullanmadım o yüzden bir şey diyemiyecem. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Hocam şimdi ne söylesem yalan olur çünkü daha önce hiç kullanmadım o yüzden bir şey diyemiyecem. :)
anladım , yine de çok sağ ol :) bilgili arkadaşlardan yarın öğleye kadar bir paylaşım gelirse fikrim değişebilir , ancak şuan bunu sipariş edicem gibi.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
başka öneri yok sanırım arkadaşlar siparişi veriyorum , teşekkürler [MENTION=252978]f3jr[/MENTION]