Liseliler Hakkında

neyazsakki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bn lise bebelerinin ünlü kişilere şaık olmalarından nefret ediyorum böle gidiyolar yok beckham a yok harry pottera aşık olup (özellikle kızlar) soyadlarını potter falan koyuyolar ya ondan nefret ediyorum işte ohh be rahatladım walla bide yüzlerine sölesem:D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Konu başlığını Türkçe'ye ve "Forum Kurallarına" uygun olarak düzeltebilirmisin lütfen ?

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
neyazsakki eminim adın yasaklı listesinde çok güzel gözükürdü ama şimdilik hatasız kul olmaz sözü aklıma geldiği için birşey yapmıyorum.

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ole seyler mı oluyomus lısede hıc duymadım ılkokul cocukları olmasın onlar..

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yok ya oluyor :D emre aydın, semih şentürk vs vs :D psikopat bu kızların hepsi yaa :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Angelina Joile , Madonna vs vs vs ... Hayranı olan erkekler yok yani ? :D Niye sadece kızlara taş attınız ki ? :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ben lisedeyken de şimdi de hiç bi zaman ünlülere aşık olduğumu hatırlamıyorum yaa

şimdi de kızlar tv izlerken aa murat boz çıktı ne yakışıklı falan diyorlar ama hiç benm ilgiimi çekmiyo ya ben murat bozu da tanımıyormmm kii

sorun bende mi dersniz?

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
angelina jolie madonna hayranı olan sapıktır be nesine hayran olunur anlama gitti oyunculuk desen var mı hiç oscarları ve özdeşleştikleri tavırlar. yok tabi sadece dış görünüşleriyle sosyal hayatlarıyla ayaktalar. sapıklar da zaten o kısmına hayran. ama g.clooneyi de karizma oyunculuğu nedeninyle beğenirim bir erkek olarak.

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
liseli vardı ya ah o liseli,
kısacık etekli dar elbiseli...

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Üstteki yorum durumun vahimliğini gösteriyor bence.. :D:D

Arkadaşım sana çok fazla katılıyorum. :D (Anlatım bozukluğu oldu sanki. :D)

Hayri Botır, Coni Diip derken bu kızların gidişatını hiç iyi görmüyorum. :D Şahsen öyle bir kız olmadığım için kendimi seçilmiş kişi olarak hissediyorum. :D Buradan öyle kızlara selamımı söylüyorum. :D

*iLkNuR*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi dk ya bnde lise yim ama hiç bi ünlüye aşık olup kızlar gibi ayin yapmıom :)

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bu durumun bi üst kategoriside İsmail YK. ve Keremcem hastaları oluşturuyor.Gerçi o arkadaşların nabızları atmıyor,düşünemiyorlar,yemek yemiyorlar yani bitkisel hayatta olan arkadaşlar oluşturuyor bu grubuda:)
(ayrıca bu heriflerin konserlerinde bağıra bağıra ölen arkadaşlarda vardır)

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bende bi liseli olarak evet var öyle beğendikleri(aşırı şekilde abartı)olarak var gerçekten yok benimde yok diyemem var ama abartı değil :D bakar geçerim ama deli olanlar var yaşayan kişi olarak biliyorum... :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bende bi liseli olarak evet var öyle beğendikleri(aşırı şekilde abartı)olarak var gerçekten yok benimde yok diyemem var ama abartı değil :D bakar geçerim ama deli olanlar var yaşayan kişi olarak biliyorum... :D

Jengar, sen kız mıydın yahu? :wassat: :D:D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ergenlik döneminden geçiyorlar olsun o kadar...
bırakın aşık olsunlar mutlu olsunlar

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ay sen ilk bönce bi yazmayı öğrensenee bu ne yaa hiç bişe anlamadım 0 türkçe tüüühhh

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
dostum kızları bilirsin
hayatı karmasık hale getirirler
ne istedikleri ise muamma :D

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bn lise bebelerinin ünlü kişilere şaık olmalarından nefret ediyorum böle gidiyolar yok beckham a yok harry pottera aşık olup (özellikle kızlar) soyadlarını potter falan koyuyolar ya ondan nefret ediyorum işte ohh be rahatladım walla bide yüzlerine sölesem:D

sen bence ilkokul cocugusun böyle bizim lisede yok sen niye "Liseliler Hakkında" diyip genelme yapıyorsun ilkokul cocugu.

not:Haa beni öyle lise dört filan sanma lise 2'yim daha

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
chester mervenin de çok tahrik edici bir avatarı var (ne alakası varsa) .. bende liseliyim ama nne yazık ki söyliyim herkesin kendine göre bi örnek aldığı, benzemeye çalıstığı bi insan figürü varr.. bu yeri geldi mi; coni dip olur, yada bred pit olur:::..

ıslamaköfte

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Angelina Joile , Madonna vs vs vs ... Hayranı olan erkekler yok yani ? :D Niye sadece kızlara taş attınız ki ? :D

onlara hayran olan erkekler var da onların soyadları değişmediği için sorun olmuyor galiba!!! ha bu arada, sorun sadece lisede değil ilköğretime de inmiş durumda. nerden mi biliyorum? öğrencilerimden. defterlerinde am/is/are dan fazla ismail yk yazısı var.

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
liseli kızlar mide bulandırmaya yeter ııııyyykkkkkk

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benimkine laf etmeyin de ne derseniz diyin

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ben matematik hocama aşıktım sonra biyoloji hocamla aldattım matematik hocamı :)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
ben küçükkende eşşekk kadar olduğumda da tarkan hayranım kardeşimmmm ama gidiptee ölw abidik kubidik şeler yapmam

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
hem olsa nolcikk kiii en azından biz erkekler gibi (bazıları tabe ) sapık değiliz adı bilinmeyenler hatunlar gibi bizde adı bilinmeyen yakışıklılar var mıı yoookkk biz adı sanı bilenen HARBİ yakışıklılardan hoş adam diye bahsediyoruz ya sizz ...

Bu demek oluyor kii kişi ilk önce bi kendine baksın bakeem sonra gelin liseli kızlar şöle falan diyin ..

Öle ortalıklarda gezen 3-5 liseliyi ettiniz 15.milyon lise ! Ayıp yanii

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hem olsa nolcikk kiii en azından biz erkekler gibi (bazıları tabe ) sapık değiliz adı bilinmeyenler hatunlar gibi bizde adı bilinmeyen yakışıklılar var mıı yoookkk biz adı sanı bilenen HARBİ yakışıklılardan hoş adam diye bahsediyoruz ya sizz ...

valla ben orayı hiç ziyaret etmedim ama tüm sdn erkekleri ordaymıs