lisede yurt hayatı nasıl olur

Bu konuyu okuyanlar

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
lisede yurtta kalmak istiyorum nasıl olur tecrübesi olan anlatabilir mi

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Bizim sınıfta 2 kişi kalıyordu evci izni çok sıkıntılı diyorlardı. Onun dışında yurtta kalanlar çok samimi arkadaşlıklar kuruyorlar sosyal olarak avantajlı olursun.

huseynefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
güzeldir evci çıkmak kolay abi kardeş ilişkisi oluşuyor sağlam dostluklar vardır ama biraz açık olmak lazım pısırık değil ama her şeye atlama indirirler havanı

ShuuSama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
sakın kalayım deme ben 4 yıl kaldım psikolojik sorunlarım olmaya başladı gerçekten çekilir gibi değil evci izinlerini geçtim çarşılarda bile sıkıntı çıkarabiliyolardı

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben il gittiğimde 3 ay boyunca dönmemiştim fakat yurt daha açılmadığı için çok serbest kalabileceğimiz bir ortamdı. Gece 12 halı saha istersen in garaja çorba iç falan bayağı iyiydi. Fakat yurda geçince önemli olan içindekiler oluyor. İçinde adam gibi adamlar yoksa yurtta pek zevkli olmuyor.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Ben üniversitede okuyorum bu yıl 2.yılımdı, 2 yıldır da yurttayım ve çok güzel bir ortam var. Hiç sıkılmıyorsun, temizlik derdin yok yemek derdin yok. Üniversitede olduğum için pek bir kısıtlama da yok ancak bu yıl yurtta kalan liseli biriyle tanışmıştım ve aşırı kısıtlama oluyor lisede ben rahat edemem şahsen. Senin vereceğin karar istediğin zaman çıkıp istediğin zaman giremiyorsun mesela onun haftada 2 gün izni vardı ve akşamüstü 6 da yurtta olmak zorundaydı. Kısıtlamalar dışında bir sıkıntın olacağını düşünmüyorum.

fx6300adına

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Aynı sınıftan arkadaşların olursa zevkli olur yoksa çekilecek çile değil.