Lisede nasılsın diyen kız modeli

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İçinde ukte olarak kalmasındansa deneyerek yanıldığını görmek en iyisidir. Para önemli olduğu kadar önemsizdir de belki kızın parada gözü yoktur simit ayran bile yeterlidir. :) Yinede çok bağlanmamak lazım olacakları kabullenmek lazım :) Konu çok farklı yerlere doğru gitmiş onlara değinmicem :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
velevki kız erkeğin peşinde koşsun iffetki olmak sadece kadınlar için konmuş bir kural hayır ki arkadaşa buradan sesleniyorum kaybedeceğin hiçbirşey yok aksine artıların var .Kendinden soğutmak bir daha sana bakmasını istemiyor isen sana her baktığini hissettiğın zaman iğrenç davranışlarda bulun misal burnunu parmakla karıştırıp masaya silmek , bahçede falan isen yere balgamlı tükürmek gibi ve benzeri davranışlar .

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Kız yanından geçerken arkadaşlarına babam ayda 20 tl veriyo çok fakirim de bidaha bakarsa git teklif et.
Bakmazsa da düşünmeye gerek kalmaz zaten.

edit : opsiyonel

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
eski film arşivini hediye olarak verebilirsin mesela:)

--- Mesaj Güncellendi ---

Kız yanından geçerken arkadaşlarına babam ayda 20 tl veriyo çok fakirim de bidaha bakarsa git teklif et.
Bakmazsa da düşünmeye gerek kalmaz zaten.

edit : opsiyonel

uygulanabilir bir fikir. hadi senaryoyu genişletelim:)

arkadaş babam para vermiyor. param olmadığı için sevdiğim kıza açılamıyorum. ama onu düşünmeden edemiyorum..... ne olacak bu fenerin hali.... gibi:)

nasıl:)

mohamed42mounir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize teşekkürler.ben dil setleri indiriyorum.evimde arşivlerim günden güne artıyor.bu yüzden kıza mıza gerek yok.Yani eğlence aracımı buldum ben.önümüzdeki internet sözleşmesini feshetme hakkımız olacak.Yani ttnetle anlaşmamızın 2. yılı bitecek.dvdlerimi izleyerek dil öğrenirim.Kur'an dinlerim.Yani iyi eğlence aracı buldum,arşivciliğe başlayarak kendime.50 dvd yazdırdım.daha 25 tanesini de yazdıracağım.düşünüyorum da benim iiçin çok önemli olan parayla bu işe girerek çok büyük bir akıllılık yaptım.dil öğrendim parada gelir.Bilgisayarı da değiştiririm.blu rayada geçerim.Hangi kız bana bunları vadedebilir ki?Zaten evlenince her şey olacak.kafama takmıyorum artık bu tür şeyleri.yaşadım bazı şeyleri ve anladım.Kendimizden hayır var bize, ne abiden ne babadan.babamın hakkını yemiyorum ama adamın bir ayağı çukurda.yaşı olmuş 70 ,anneminki de hakeza o civarda.öss çalışma setlerini internet indirip arşivliyeceğim.bu sayede uzaktan eğitimle bu işide halledeceğim inşALLAH.Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.zaten nerdeyse olmayan param bu dvd,bilgisayar ikilisi gidiyor.Sıkıntı çekeyim en az 1.5 -2 yıl ama diğer insanlardan çok büyük farklarım olsun.Bana dua edin.

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sanki evlilik teklifi ediyorsun...

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en dogrusu sevgili insanı derslerinden geri koyar sınıftaki ögretmen söylemişti o günden sonra hiçbir kızla çıkmıyorum üniversite sınavını kazanana kadar.Üniversiteyi bir kazanıyım kızlar mızlar...

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ufak bir hesap yap. kızla geçirdiğin vakitte harcaacağın parayla alınabilecek teknolojik aletleri düşün. sorun kendiliğinden çözülecek. kız dediğin etrafta çok boşver. canın itediğinde birini bulursun zaten. teknolojiyi takip etmek lazım ;)

Ilkım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende İnci moduna giriyorum.
Seviyorsan git konuş bence :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bosver parayi onda vardir. Baktin paraci cikti. Bakmaz zaten.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ah biride bize nasılsın deseydide bırak paramız olmasaydı

Daha ilk buluşmada yarı yarıya hesap ödeyelim derseniz,gelip burada "Kız arkadaşıma hesabı ortak ödeyelim dedim çekti gitti nerede hata yaptım" diye konu açarsınız
yaw sanki trilyonluk restoranta gidecekler gitsin bi kebaçıya balıkçıya dürümcüye sanki kız paşa torunu

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
otur oturduğun yere aşk=para denklemi vardı... bu hayatın gerçeği paran yoksa girişme bu işlere...

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bence de hiç bulaşmasın ama konu açılalı 3 ay olmuş neler yaptı bilemem

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Evet para önemli değildir ama kız bi süre sonra gezmek istiycek dışarda birlikte kahve içmeler yemeler felan bunlarda para gerektirir yapmayınca utanır sıkılır bıkar ayrılır sonuç para lazım aga :D
çünki para önemli değil diyen bi kızdan gördümde ondan diyorum canlı tecrübe :dil:

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kızlar için para olmasa da aşk olsun modu var o yüzden konuş ya

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
güzel düşüncelere sahipsin kendini geliştirmeyi iyi beceriyorsun.bilmediğin konularda büyüklerinden yardım al yada çözemediğin konularda...bir kaç kişiye danış karar verirken birde kendine sor tabi...erkek olmak tabi zor iş kadına göre birşey yok pek aşk işlerinde..onlar pek anlamaz erkeklerin çoğu çekinir bir kıza arkadaşlık teklif etmek bile onlara çok basittir.evet basit olabilir ama hele lise dönemleri için o teklifin kabul edilmemesi onu çok üzecektir onu bilmezler o yıkımla kızlara bakış açısı değişebilir.güzel bir şekilde sorununu açmışsın fikir istemişsin bencede çok iyi etmişsin bunu çocukça bulanları boşver sen.yanlış yapıp ömür boyu üzüntü duymaktan iyidir bazı şeyler.çözemediğin konularda büyüklerinden yardım alman en iyisi budur.onlar görmüş geçirmiş azda olsa sana bir fikir verir sende kafanda değerlendirmesini yaparsın olayını çözmen kolaylaşır.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sen parayı dert etme daraldığın yerde ben destek çıkarım yeterki gönüller bir olsun abilik yapmak kolay :D
Bu gün hatta bu son sınıfın başından beri sınıfımdaki sınıf arkadaşım hem de çok güzel bir kız bana sınıfa geldiğimde ve ben-yanındaki kankası(kız) ve ben varken özellikle nasılsın diye soruyor.bir değil ,iki değil bu ne böyle.tamam güzel kız ama bende para yok.ben dvdye ,nasip olursa bluraye falan para harcamaktan ,o kıza 5tl lik dahi olsa hediye alamam.ama onun beni kıskandırmaya çalışmaları, ara sıra ön sıradan 2-3 saniyeliğine dönüp gözümün içine bakmaları çok komik.bu kızı seviyorum ama teklif etmek istemiyorum.param yok.ne yapmalıyım?bu kız bana kesik olabilir mi?

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sana bir abi tavsiyesi ,
Bunlar gelip geçecektir. Ama bir an önce bir iş bulup , çalışıp baba eline bakmamandır. Aksi taktirde tembelliğe alışırsın.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Bir de zamanında aşık olduğun, bunu bilen, yüz vermeyen ama peşini bırakmayan kız modeli var. S.kt.ri çekmek kalıyor bazen de.

aserde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aşk öyle paraya bakmaz falan ama aşkta parasız olmaz olursada erkekde gurur kırıklığı olur ve erkek kendine olan güveni kaybeder bana kalırsa bi 20 lira koy cebine biraz dene bakalım kızın tepkisi ne eğer halinden memnunsa devam et

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu resmi görünce direk aklıma bu konu geldi :D
432107_10150633434894477_2101865094_n.jpg

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sende fazla parali yerlere gitme sonucta gelecekten senin de isin paran olacak her sey zamanla ama eyer seviyorsan soylemelisin

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam swf paylaşmasanız ya :) birden gümbürtü geliyor :)