Lisede başka bir sınıftaki kıza aşık oldum değişik olaylar öneri

Bu konuyu okuyanlar

sawhello

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben lise 2'deyim ve başka bir sınıftan kıza aşık oldum.Gerçekten onu çok seviyorum kız başka sınıfta olduğu için ve her zaman 6 kişi dışarda takıldıkları için (erkek kız karışık) yanına gidip tanışamadım ve kendimce bir yol geliştirdim. Kızın ilgi duyduğu bir alanla ile ilgili bir kulüp açmaya karar verdim.Kulübü açtım kendi sınıfımdan arkadaşlarım falan da var tabi.Kızı çıkışta tek yakaladım dedim şöyle şöyle bir kulüp kurduk sizinde ilgilendiğinizi duyduk dedim. Kız mutlu bir şekilde dedi tabiki katılırım dedi.Sonraki hafta sınav haftası olduğu için 1.5 hafta konuşmadık.(arada ufak kulüp ile ilgili konuşma oldu ama çok az)
Sınavların bittiği günden sonra gittim yanına nasılsın dedim iyiyim falan dedi sonra toplanicaz yakında dedim.Tamam dedi gelirim.Birkaç etkinlikten dolayı bir sonraki hafta pazartesi toplandık şimdi öğle tenefüsünde toplanicaz (45 dk öğle tenefüsü) ben dedim son 25 dk kala toplanalım herkes yemeğini yesin (son 20 dk kala toplandık ama) falan sonra hani ben erkenden sınıfa çıktım (sınıfı düzenlemek için) baktım kızda çıkıyo daha öğle tenefüsünün başındayız, dedi ki kız bence hemen toplanalım diye dedi ben yemek yicem felan sonra zaman kalmiyo ben dedim sen yemeğini yiyip gel zaten bir 5 dk daha geç başlarız falan dedim.Tamam dedi indi.Sonra toplandık whatsapp grubumuz var kız yazmış benim arkadaşım hasta onun yanına olmaliyim gelemicem kusura bakmayin,sonra demişki sen bana özet geçersin toplantıyı,diğer tenefüste bende tamam dedim.Toplantıyı yaptık bitti ben aramızdaki bağı sağlamlaştırmak için kıza başkan yardımcılığı teklif etmeyi düşündüm ve diğer tenefüs kızın yanına gittim toplantıyı özetledim sonra dedim sen başkan yardımcısı olur musun herkese bir görev verdik hani senin yapabiliceğini düşünüyorum dedim.Kız dediki benim derslere asılmam lazım hani dedim zaten çok bişey yapmayacağız falan sadece yardimcim olucan diye yok dedi ben derslere asılmalıyım tamam dedim ama fikrini değiştirirsen söylemen yeterli dedim. Eve gittim yarında quiz var tam quize çalışmaya başlayacağım içimden dedimki bir instagrama bakiyim bir baktim ki ne göriyim. Kız yazmış ki ben sana demiştim zaten derslere asılmam lazım diye felan hani ben yüzden kulüpten sizede yük olmadan çikiyim demişti şok oldum ne yazıcağımı bilemedim ve sonrada dedim hani senin gibi ilgili birinin çıkması kötü olur senin gibi bu konuda bilgili olan birinin çıkması kulüp adına kötü olur dedim ve zaten 2 haftada 1 toplanicaz artık dedim. Kız dediki sandığın kadar bişey bilmiyorum dedi ama yinede sağol dedi ben yıkıldım tabiki. Hiç beklemiyodum Bu arada bu kulüp kızın ilerde olmak istediği meslek ile ilgili.1 hafta sonra sınıflara duyuru yapalım dedim sonra kızın sınıfına gittim herkes kıza katılsana falan dedi sonra kız hayır dedi başını sallayarak sonra sanırım neden dediler o ara bakmadım kıza çünkü göz göze gelmiştik. Başımı çevirmek zorunda kaldım. Sonra kız arkadaşlarına dönerek başka bir sebebi var dedi.(bunu gördüm)Kız beni mal yerine soktu çünkü 2 haftada 1 bir öğlen tenefüsü gelememe nedeni olarak derslere asılmam lazım ders çalışmam lazım demesi çok komikti okulda ders mi çalışıyodu gördüğüm kadarıyla hayır.Kızın 6 kişilik bir arkadaş grubu var hani artık kız ile bir bağlantımız olmadığı için yanına gidip konuşamıyordum gitsem de zaten 6 kişiler yani hemen hemen hiç ayrılmiyolar havada soğuk olduğu için hep sınıfta oturuylar öğle tenfüsü hariç, ben ise kızı seviyorum ama kızın beni sevdiğini hiç sanmıyorum.Tabiki bir kız için kulüp açıp sonra kızın çıkması mahvetti beni bide ilk tanıştığımızda elimden geldiğince katılırım demişti etkinliklere.Ben kızın başka bir neden dolayı kulüpten çıktığını düşünüyorum,dersi bir bahane olarak kullandı ne olduğunu da bilemiyorum acaba kız benim sevdiğimi anladı da mesafemi koydu yoksam bir erkek arkadaşı beni mi kötüledi.Şimdi ise kulübe devam etme kararı verdik yani durumu bilen arkadaşlarımla. Kapatmayacağız Kulübü. Kızla konuşmak için bir yol bulamıyorum bir an yalnız kalmıyor ve çoğu zaman sınıfında,elim kolum bağlandı sizce de ne yapmalıyım? Erkek arkadaşlarıylada samimi baya ama arkadaşlar eminim. 2 haftadır düşünüyorum birşey bulamıyorum kız ile direk sevdiğimi söylesem hayır dicek biliyorum o yüzden öncelikle samimiyet kurmak istiyorum ne yapmaliyim tavsiye,öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Başınızı şişirdim belki [:)] şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Kardeşim kıza bence biraz belli etmişsin. Güzel bir yöntem duşünmüşsün fakat geri tepince daha çıkmaza girceğini tahmin etmemişsin kızla ortak çevre yapmaya çalış klübü asla bırakma kıza asla sırf benim için bunu yaptı kozunu verme şuan durum nedir bilmiyorum fakat kendini kızın yerine koyup olaylara empati ile bak kızları anlaması zor gibi görünebilir ama bazen kendi kendime ben olsaydım da böyle yapardım diyorum empati kurunca kızları etkilemek için bilinmez ol espri seviyen kaliteli olsun. Kızla kaç saniye göz teması kurabildiğini ve kızın ne tür duygularla baktığını anlamaya çalış. Hareketlerini ölç ve en önemlisi dediğim gibi kızlara asla vazgeçilmezlik kozunu verme. Son olarak hem en sağlam hem de en riskli yol olan kızı karşına alıp duygularını düzgünce ifade et ulu orta biyerde olmasın ve bunu face to face yap kendinden emin ol ama. sonra keşke söyleseydim dersin. İçinde kalcağına bu daha mantıklı yaşadım bunları.
Dipnot : Ben simdiye kadar kimseyle çıkmadım sevmeden olmuyo zaten çıkmış olmak için olmaz bu işler iki kız sevdim biri şuan çok uzaklarda biri de tanıyamadığım bir insandı hoş değildi uzun lafın kısası sapım ama önemli şeyler anlattığımı düşünüyorum. Umarım faydalı olur. Sıkma tatlı canını dostum. Olursa olur olmazsa da geçiyo zamana bırak. ;)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
H O R M O N
2 gün sonra unutursun.