Lisanslı Ürün Kullanmak Suçmu

Bu konuyu okuyanlar

AlsanaVista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar....2 gün önce yeni bi pc aldım vista (starter) yüklü....yahoo-mahoo ne varsa yükledim...messenger yükleyemiyorum ...microsoftun kendi ürünü olan messenger yüklenmiyo.ayrıca bazı sürücüleri bırakın algılamayı cd sinden bile yükletmiyor..Kafayi yiycem bi Allah ın kulu yardim etsin nolur.Microsoft online destek e sordum daha beter kafam bozuldu...durumu anlattım...ne deseler beğenirsiniz..."vista starter sahiplerine online destek veremiyoruz"(bedava mı verdiniz diye sorarlar adama)... bu durumla karsılasıp ta cozen bi arkadas varsa yardım etsin nolur....vista yı da neden tercihj ettiğimi kısaca anlatayım...belki microsoftculardan biri duyarda insafa gelir...eski pc im antikaydı XP yi kaldırmayacak kadaroyle olunca da malum pc pc olmaktan cıkıyo .3-5 sene sonra aynı sorunlarla karsılasmıyım diye...98 den vista ya sırf bu yüzden zıplamıstım....ama bu gidisle microsofttan komple zıpla di
yo şeytan....yardım eden olursa sevinirim...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Windows Vista Starter Edition, kısıtlandırılmış bir sürüm. Ama Windows Live Messenger da bu kısıtlamaya dahil değil diye biliyorum.

Sisteminde var olan Messenger'ı kaldırdıktan sonra son sürümü kurmayı dener misin? Download sayfamızda Windows Live Messsenger 8.5 olacak. Bir de onu deneyiver.

Bu arada müşteri hizmetleri konusunda Microsoft'un bu uygulaması, tam bir rezaletmiş.

AlsanaVista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistemimde messenger yüklü değil...ilginiz için tesekkürler.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
O zaman dediğim gibi son sürüm Live Messenger'ı kurmaya çalışın. Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü de bizimle paylaşın.

AlsanaVista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Söylediğiniz gibi bu sitedeki 8.5 ta dahil tüm msn messenger sürümlerini denedim Hiçbişekilde messenger ı yükleyemiyorum en eski sürümü bile denedim...benim pc de Başlat/Programlar/Windows Live Messenger İndirin/ kısayolu var---bildiğimiz "ücretsiz edinin linkli sayfa çıkıyo...tıkladığımda

Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor

En olası nedenler:
Internet'e bağlı değilsiniz.
Web sitesi sorunla karşılaşıyor.
Adreste yazım hatası olabilir.

Deneyebilecekleriniz:
Bağlantı Sorunlarını Tanıla

Ek bilgi

Bu soruna şu tür çeşitli sorunlar neden olabilir:

Internet bağlantısı kaybedildi.
Web sitesi geçici olarak kullanılamıyor.
Etki Alanı Ad Sunucusu (DNS) erişilebilir değil.
Etki Alanı Ad Sunucusu (DNS), web sitesinin etki alanı için bir liste içermiyor.
Bu bir HTTPS (güvenli) adresi ise, araçları tıklatın, Internet Seçenekleri'ni, Gelişmiş'i tıklatın ve güvenlik bölümünde SSL ve TLS protokollerinin etkinleştirildiğinden emin olun.

Çevrimdışı kullanıcılar için

Yine de abone olunan özet akışlarını ve son görüntülenen bazı web sayfalarını görüntüleyebilirsiniz..
Abone olunan özet akışlarını görüntülemek için

Sık Kullanılanlar Merkezi düğmesini tıklatın, Özet Akışları'nı ve görüntülemek istediğiniz özet akışını tıklatın.

Son ziyaret edilen web sayfalarını (tüm sayfalarda çalışmayabilir) görüntülemek için

Araçlar'ı tıklatın ve ardından Çevrimdışı Çalış'ı tıklatın.
Sık Kullanılanlar Merkezi düğmesini tıklatın ve sonra Geçmiş'i ve görüntülemek istediğiniz sayfayı tıklatın.

Bilgisayarı satın aldığım firma ya sordum modem falan dedi...bana salladı gibi geldi...modemden olabilirmi gerçekten (airties modem şimdiye kadar bi kötülüğünü görmedim)

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne yapalım kuzu gibiyiz bu memlekete tepemize binerler küçük bir hatada ama sattıkları ürüne destek vermezlerse vermezler adamlar koskoca şirket sen tek başına ne yapa bilirsinki tekel işte neyse zaten bizim yollar gibi olmuş bu yazılımları her tarafta yama Google bir sistem yapsada kurtarsa bizi ..

AlsanaVista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle TEŞEKKÜRLER...size ver herkese....kurulumsuz messenger ı da denedim olmadı (sisteminiz de bir sorun var güvenlik duvarı ayarlarıyla ilgili olabilir gibi bi hata mesajı verdi...)Bağlantı sorun gidericiyi çalıştırdım...hata kodu...
80048820....

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Vista ile sistemini yorma. Kur XP, için rahat olsun.

AlsanaVista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çooooooooooooook Teşekkürler....kurulumsuz messenger sorunumu çözdü :) ara sıra sorun oluyo ama baglanabildim çok şükür....{büyük ihtimalle vista dan kaynaklanıyo(güvenlik ayarları}