• GM 22 Plus kutusundan çıkıyor!

    Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 serisini tanıttı. Peki serinin güçlü modeli GM 22 Plus, kullanıcılara neler sunuyor?

linux nasıldır güvenilirmidir

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet_Emir

Doçent
Katılım
10 Eylül 2020
Mesajlar
896
Reaksiyon puanı
1,178
Puanları
93
Çok iyidir ama arada partition oluşturmaya çalışırken sistemi silebilirsin ama bu düşük bir olasılıktır neyse çok artı yönü vardır mesela Windows'tan veya Mac OS'dan daha güzel görünen masaüstüne sahip olabilirsin ve mağaza sistemi çok iyidir tabi çok kurcalarsan hata almaya başlayabilirsin.
 

linux linde

Öğrenci
Katılım
24 Kasım 2020
Mesajlar
6
Reaksiyon puanı
6
Puanları
3
Yaş
21
linux işletim sistemi nasıldır
linux öyle bi güvenlidirdir ki sa göre böyle söyleye bilirim macos dan daha güvenli demeyimde ayn güvene sahiptir win 10 dan 2 kat daha güvenliklidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

virüs prolemi aslında olabiri ama senin hatan olur çünkü sudo emrini gidip de pardon mal gibi gidip de bilmeme.com dan beleş oyun kod larını görp oley diyi kod ları yazken san sudo apt bilmeme yazdıra bilir untun bence.
 

phanmetal

Dekan
Cezalı
Katılım
24 Kasım 2020
Mesajlar
6,197
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
6,244
Puanları
113
Yaş
25
Linux güvenilir olsa bile, kullanılabilir olmadığını düşünüyorum. Tabi siz ileri düzey bir yazılım geliştirici iseniz ve herhangi bir uygulamayı, Linux'a göre tam uyumlu olarak tekrar yazabiliyorsanız başka.

Güzel dağıtımlar var ve özelleşiyor yalnız uygulama olarak çok az.
Wine kullansanız bile, sizlere oyunlarda ki gibi güzel bir 3B obje vermiyor. Sanırsam Direct ve Vulkan'ı iyi taklit edemiyor Wine.

Ya da 2B objeler, Wine ile Windows'taki gibi görünmüyor. Çünkü Linux'a göre çıkmamış.
 
Üst