Linpus İle Fark Yaratıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
O bir mini diz üstü sistemi. O oldukça hoş bir görünüme sahip. Bunun yanı sıra bir o kadar da performanslı. Acer Aspire One A150L inceleme altında.

Asus EeePC ile başlayan mini diz üstü (Netbook) furyası tam gaz devam ediyor. Yakın geçmişte herkes kararsız davranırken, günümüzde nerdeyse tüm diz üstü üreticileri Netbook üretimine geçmiş durumdalar. Bu iş o kadar büyüdü ki, Intel bazlı ürünlerden tutun, AMD ve hatta Via işlemcili ürünler piyasaları süsledi. Benzer bir durum mini diz üstü sistemlerle birlikte gelen işletim sistemlerin farklılığında da görmek mümkün. Windows XP ve Vista Basic işletim sistemli ürünler piyasaya hakimler. Fakat Linuxâ��lu ürünler de az miktarda bulunmuyor. Örneğin bugün inceleme fırsatı bulduğumuz Acerâ��in Aspire serisinden olan One A150L adlı Netbook'�u gibi.

mkayan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
AMD Neo ve Intel GN40 bazlı HDMI çıkışa sahip ve 1080p destekleyen netbook sistemlerin piyasaya çıkmasıyla 2009 tam anlamıyla netbook yılı olarak geçecek gibi görünüyor...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben beyaz renkli modelii aldım çok memnundum taki geçen gün cihaz güncelleme nedeniyle yenien başlamak istedi kapandı ve bi daha açılmadı :wassat: windows Xp ile uçuyor cihaz wifi çekimi çok iyi vista bile denedim 2.1 puan mı ne aldı ayrca fifa 2005 2006 serisini highte kasmadan oynatıyor :D

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yakın gelecekte Optik sürücü desteği de görebilirsek güzel olur.

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende mavisini aldım 15 gün oldu alet çok güsel
kablosuz kapsama alanı beklediğimden çok daha iyi
laptopumdan daha yüksek bir çekim gücü var

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
bende 15-20 gündür kullanıyorum.. linpus çok hoştu ama alışkanlık nedeniyle xp ye çevirdim.. performans gayet güzel .. sadece 2 saatin üzerine çıkmadı şuana kadar batarya.. ses yok ısınma yok.. düşünenlere rahatlıkla tavsiye ederim..*

TaMaM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Almayı Düşünüyorum Ama Birazda Çekiniyorum.İkinci El Diz Üstümü Sıfır Minibook mu Karar Veremedim.Bunu Alırsam Hangi Programları Çalıştırabilirim.Grafik Programları Çalışır mı ?

bertan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aldığım günden beri sürekli biyeri arızalanıyo. sürekli tamirde, şimdide tamirde. bide acer servisi saolsun bios update yaptık yazılı bi kağıtla ve tam 30 iş günü sonra geri gönderiyo cihazı.. bios updatei 30 günde yapabiliyo gerizekalılr herhalde.