Soru Limonhostingden Wp hosting aldım ama kurarken sıkıntı çıkardı?

Bu konuyu okuyanlar

Ozkan3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba limonhosttan biraz önce Wp hosting aldım. .me bedava vermeliydi sistemde arayınca çıkmadı döndü durdu ben de devam ete bastım. Beleş alan adımı vermedi. Başka bir şey daha var.Kuramadım siteyi.Google domainste alan adım var nameserverları değiştirdim müşteri panelinden etkinleştirmeye çalıştım olmadı.İletişim için aradım gece yarısı olduğundan almadılar galiba.Her yolla ulaşmayı denedim bildiğim.7/24 destek diyorlardı bir de. Nasıl çözebilirim problemi? Benzer bir şey yaşayan var mı?

ClouduckTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar hocam.
O kadar hosting firması denedim. Hepsi yalan dolan sözler veriyordu.
Size tavsiyem Clouduck firmasından şaşmayın. Türkiye de güvenebileceğiniz en iyi ve tek hosting firması diyebilirim.
7/24 teknik destek sağlıyorlar. Kendileri ile iletişime geçin kafanız rahat etsin.

bigbaboli

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
Merhaba limonhosttan biraz önce Wp hosting aldım. .me bedava vermeliydi sistemde arayınca çıkmadı döndü durdu ben de devam ete bastım. Beleş alan adımı vermedi. Başka bir şey daha var.Kuramadım siteyi.Google domainste alan adım var nameserverları değiştirdim müşteri panelinden etkinleştirmeye çalıştım olmadı.İletişim için aradım gece yarısı olduğundan almadılar galiba.Her yolla ulaşmayı denedim bildiğim.7/24 destek diyorlardı bir de. Nasıl çözebilirim problemi? Benzer bir şey yaşayan var mı?
Alan adı isim sunucularını değiştirdiğinde hemen aktif olmaz, 1-48 saat arasında bir süresi vardır dns güncellemelerinin. Kurulum sırasında hata almıyor ve alan adına tarayıcıdan girdiğinde bu sayfaya ulaşılamıyor şeklinde hata alıyorsan bahsettiğim nedenden dolayı alıyorsundur. Bunun dışında bir hata alıyorsan eğer kurulumda ekran görüntüsü atabilirsen yardımcı olmaya çalışabilirim.