LibreOffice 3.6.2 Türkçe

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
LibreOffice Microsoft Office yazılımının yakından bilinen ve çok kullanılan Word, Excel, Power Point, Access gibi araçlarına ücretsiz alternatifler sunuyor. En kullanışlı olan yanı Ücretsiz LibreOffice'in Microsoft Office araçlarının formatlarını destekleyerek pek çok dokümanla kolayca çalışma olanağı sunması.

16gzati.png

http://download.documentfoundation..../win/x86/LibO_3.6.2_Win_x86_install_multi.msi

SincapHenry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kullandığın tek ofis programı. Lİnux kullandığım için :)

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Dostum microsoft office lerde bedava para isteyen yokki..Sadece download işlemi biraz uzun sürüyor...
Kısa zaman sonra Office 2013 torrente düşer ...:D:D

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
karcx korsan kullanmaktansa ücretsiz alternatiflere yönelmekte fayda var.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Nasıl para yok ? Kendinizi kandırmayın bu tepki senin gibi düşünenlere aynı zamanda !

Bilgisayar alırsınız, internet paketi alırsınız, kontür alırsınız vs vs...

Bırakın bu gariban edebiyatını sizin gibiler tam bir varyemez amca :D

Parayı nerelere kullandığınızı geçtim işin en önemli kısmı : KUL HAKKI sevgili kardeşim...

Kendinizi kandırmayın para yok, para var çok pahalı vs vs...

Bakın herşeyin bir alternatifi var bütün ücretli programların, işletim sistemlerinin parasız seçenekleri var...

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
[MENTION=279364]İSS[/MENTION] yahu anla paramız yok...Kalmadı ki... kontür alacak dahi param yok...yani kullanmayalım mı?
bedava olanlar tam olarak işimizi görmüyorsa eğer?

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
@İSS yahu anla paramız yok...Kalmadı ki... kontür alacak dahi param yok...yani kullanmayalım mı?
bedava olanlar tam olarak işimizi görmüyorsa eğer?

Her ne kadar ticari kaygılar nedeniyle crack'leri yine o yazılımı yapan şirketler çıkartsalar da korsan yazılım kullanmak kul hakkına girer. Paran yok, kullanmak istiyorsan senin bileceğin iştir. Ben de bunlardan kullanıyorum. Paradan ziyade alışkanlıkla ilgili bir mesele.

Keylogger

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Legal kullanmak varken illegal şöyle bir dursun. Ücretsiz olarak sunulan böylesi programları kullanmak varken neden Microsoft'a o kadar para vermemiz gerekiyor ki aynı zamanda böylesi yazılımları sunanlara elimizden geldiğince bizde yardım etsek hem bu programların artmasına ön ayak oluruz hem de Microsoft'a bağımlılıktan kurtuluruz.