Lgs'ye Girecekler?

Bu konuyu okuyanlar

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Selamün aleyküm. 8'ler denemeler nasıl, nasıl bir yer istiyorsunuz? Rakipleri tanıyalım:D

Reaksiyon puanı
279
valla birader benden rakip olmaz kardeşim hiç çalışmadım çalışmayıda düşünmüyorum karne notuyla yerleşeceğim inş ben kendi beynimi büyütmekle uğraşmadan sizin beyniniz küçülürde bilişim bölümünde en başarı(lı-sız) elemanlar arasına girerim

Son düzenleme:

Madriyarkal

Asistan
Reaksiyon puanı
41
ben geçen sene girdim diğer yıllara göre matematik bayağı zordu lgs ye girecek arkadaşlara tavsiyem bol bol süre tutarak deneme çözün

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Selamün aleyküm. 8'ler denemeler nasıl, nasıl bir yer istiyorsunuz? Rakipleri tanıyalım:D
Aleyküm selam. Bende LGS öğrencisiyim denemeler 55-60 net arası LGS'ye kadar 70 civarına çıkacağımı düşünüyorum. :)
Son Deneme Sonucum :
Türkçe 12 Net
Matematik 13 Net
Fen 17 Net
Din 8,66 Net
İngilizce 6 Net
İnkılap 7 Net
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aleyküm selam. Bende LGS öğrencisiyim denemeler 55-60 net arası LGS'ye kadar 70 civarına çıkacağımı düşünüyorum. :)
Son Deneme Sonucum :
Türkçe 12 Net
Matematik 13 Net
Fen 17 Net
Din 8,66 Net
İngilizce 6 Net
İnkılap 7 Net
Deneme Okyanus Yayınları

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
Bende öyle düşünüyorum :/ Sayısalı düzeltemedim. Karne notuyla düzgün liseye gidebilirim ya da güzel sanatlar.
knk sana benden tavsiye
sayısal olmuyorsa sözele bas
hatta konu eksiklerini sıfırla her şeyi bil
en azından matta 5 nete ulaş
sosyalide tonguçta tekrar kampında halledersin
bol şans

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Bende öyle düşünüyorum :/ Sayısalı düzeltemedim. Karne notuyla düzgün liseye gidebilirim ya da güzel sanatlar.

Matematikten falan 5 soru doğru yapıp 0 yanlışın olursa güzel bir yere gidebileceğini söylemişlerdi bize geçen sene.

Reaksiyon puanı
279
valla hocam matematikten 25 aldım ama bizimkilere çaktırmıyorumda söylemiyorumda yeni sınavla min 60 almam lazım onun yanında aldığım çoğu sınav 60-90 arası ama 2. sınavların olmama ihtimalide var zaten 1. dönemden aldığı hayvan gibi not bana yeterli not ortalaması ile liseye gitmek için ama bizimkilere anlatamıyorum ben bilişim ve elektronik bölümlü biryer istiyorum bu dediklerimi karşılayacak 2 lise var birisi çöp biriside ortalama ben ortalamaya gideceğim onlarda ne okumak istersen oraya git diyor ama gidebilecek imkanım var iken herşey bir 30-40 almama bakıyor herneyse yapıcak birşey yok

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Ben geçen sene dershaneye gidiyordum iyi bir dershaneydi öğretmenleri tanıyordum onlar da beni samimiydik sayılır yani.Marta kadar her şey güzeldi.Hatta ben evde neredeyse hiç çalışmıyordum.Ben çok saçma bir şekilde çalışmıştım sınava,mesela eylül ayında çok iyi ders yapmışsam ekimde boşluyordum kasımda yine asılıyordum ocakta boşluyordum şubatta da asılmıştım martta yine boşluyordum ve tatil haberi gelince sevinmiştim bir de.Ve bu kadar saçma bir şekilde çalışmayla denemelerde 450 falan alıyordum zor denemelerde 420 430.Mart ayında boşladıktan sonra bir daha düzelemedim ve mart ayından sonra sadece haziran ayında kitap yüzünü açtım.410 aldım sınavdan ve sınava eğer çalışabilseydim 460 470 alırdım diye düşünüyorum ama şimdi de kötü bir lisede değişim izmirde nitelikli bir anadolu lisesindeyim.

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Ben geçen sene dershaneye gidiyordum iyi bir dershaneydi öğretmenleri tanıyordum onlar da beni samimiydik sayılır yani.Marta kadar her şey güzeldi.Hatta ben evde neredeyse hiç çalışmıyordum.Ben çok saçma bir şekilde çalışmıştım sınava,mesela eylül ayında çok iyi ders yapmışsam ekimde boşluyordum kasımda yine asılıyordum ocakta boşluyordum şubatta da asılmıştım martta yine boşluyordum ve tatil haberi gelince sevinmiştim bir de.Ve bu kadar saçma bir şekilde çalışmayla denemelerde 450 falan alıyordum zor denemelerde 420 430.Mart ayında boşladıktan sonra bir daha düzelemedim ve mart ayından sonra sadece haziran ayında kitap yüzünü açtım.410 aldım sınavdan ve sınava eğer çalışabilseydim 460 470 alırdım diye düşünüyorum ama şimdi de kötü bir lisede değişim izmirde nitelikli bir anadolu lisesindeyim.
Benim gibi sanki

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
son 28 gün kaldı altın değerinde bir süre bu süre içinde çalışmaya devam şuan denmelerde 410 civarı alıyorum lgs ye kadar sıkı çalışıp netlerimi artıracağım
hedefim en az 440 almak

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Günde okul dışında 13 saat çalışıyordum.
Öğretmen konuları bitirmeden ben evde bitirip okula gelip tekrar niyetine dinliyordum.
Okulda ilk 5 te idim.
Sözelim Harika idi.Sayısalda fen ile aram iyi idi.
Matematikte biraz sıkıntım vardı.
Sınav sonucum:
Sözel full
Fen 15
Matematik 8 :d
Eğer matematiği de 15 yapsam yinede ilimizdeki okula giderdim.
Şuan buradan ayrılmaya zaten hazır değildim.:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günde okul dışında 13 saat çalışıyordum.
Öğretmen konuları bitirmeden ben evde bitirip okula gelip tekrar niyetine dinliyordum.
Okulda ilk 5 te idim.
Sözelim Harika idi.Sayısalda fen ile aram iyi idi.
Matematikte biraz sıkıntım vardı.
Sınav sonucum:
Sözel full
Fen 15
Matematik 8 :d
Eğer matematiği de 15 yapsam yinede ilimizdeki okula giderdim.
Şuan buradan ayrılmaya zaten hazır değildim.:)
Kısacası ben ne kadar çalışsam da bazen hayat bazen aksaklıklar yüzümüze gülmüyor.
Siz yinede az çalışın öz çalışın.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
LGS'ye girecekseniz boş verin forumu yazın gelirsiniz. ;)

Madriyarkal

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ama deneme güzel olmalı
evet ne çok kolay nede çok zor ama arada kolay denemede çözülebilir motivasyon açısından sınava girecek arkadaşlar çok sıkıldınız kesinlikle ama sınav son ay kazanılır sıkın dişinizi yazın dinleneceğinizi hayal edin çok iyi geliyor şimdi full ders çalışmalısınız evet kulağa çok zor gelebilir ama iyi bir yer istiyorsanız bol deneme + soru çözmelisiniz ve mutlaka tüm yanlışlarınıza bakın yapabildiğiniz sorulara daha çok soru çeşidi eklemek için kendimi yaşlı gibi hisstettim ama 9 a gidiyorum nasihat yeter bu kadar yaşlanmadan :tearsofjoy:

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
evet ne çok kolay nede çok zor ama arada kolay denemede çözülebilir motivasyon açısından sınava girecek arkadaşlar çok sıkıldınız kesinlikle ama sınav son ay kazanılır sıkın dişinizi yazın dinleneceğinizi hayal edin çok iyi geliyor şimdi full ders çalışmalısınız evet kulağa çok zor gelebilir ama iyi bir yer istiyorsanız bol deneme + soru çözmelisiniz ve mutlaka tüm yanlışlarınıza bakın yapabildiğiniz sorulara daha çok soru çeşidi eklemek için kendimi yaşlı gibi hisstettim ama 9 a gidiyorum nasihat yeter bu kadar yaşlanmadan :tearsofjoy:
lgs den kaç aldınn

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Girecek arkadaşlara başarılar.
Bu sene bir tık sizin aleyhinize geçmiş olsa da hep evde olmanın da avantajı var.

Şunu da söyleyeyim: hedefi yüksek bir LGS öğrencisi eğer foruma üyeyse bile son 1 ay kala foruma bakmamalı/bakmaz.

Son mesajlar