Soru Lgs' Ye Son 1 Gün Kaldı Neler Hissediyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Evet 2021 tayfa lgs ye 1 gün kaldı pazar günü lgs ye gireceğiz neler hissediyorsunuz

bende durumlar biraz karışık önceden düzenlice çalışırdım ama son bir ayda neredeyse hiç çalışmadım çalışmadığım için konuları unuttum ve denemelerde bayağı puanım düştü normal de 400-420 olan deneme puanlarım bir anda 340-360 a düştü yarın detaylı bir konu tekrarı yapacağım ve birkaç deneme çözeceğim umarım konu tekrarı sonrasında durumum düzelir yoksa lgs sonrası benim için feryat figan olacak

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Evet 2021 tayfa lgs ye 1 gün kaldı pazar günü lgs ye gireceğiz neler hissediyorsunuz

bende durumlar biraz karışık önceden düzenlice çalışırdım ama son bir ayda neredeyse hiç çalışmadım çalışmadığım için konuları unuttum ve denemelerde bayağı puanım düştü normal de 400-420 olan deneme puanlarım bir anda 340-360 a düştü yarın detaylı bir konu tekrarı yapacağım ve birkaç deneme çözeceğim umarım konu tekrarı sonrasında durumum düzelir yoksa lgs sonrası benim için feryat figan olacak
Daha önce girmiş biri olarak herkese başarılar diliyorum. İnşallah gönlüne göre herkesin istediği olur.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Şahsen benim için vasat geçmişti. Umarım sizler iyi puanlar alabilirsiniz. Herkes ne ektiyse onu biçecek, sınava girecek arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Biz geçen sene girerken Youtubedeki hocalar son gün çalışmayın diyorlardı. Çünkü ay şuna bakayım şunun cevabı neydi falan derken kafan karışır diyorlardı ama herkese başarılar diliyorum. Allah ne yazdıysa o olur, o kadar kafaya takmayın.