Lgs ye 2 hafta kaldı ben hiç çalışmadım

Bu konuyu okuyanlar

Xswindlerxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 hafta kaldı çalışmadım matematiğim çok iyi ama fen çok kötü bir çalışma programı önerirmisiniz

Lazkopat29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
bende çalışmadım knk çalışmayıda düşünmedim yapacak bişe yok kaderıne razı gel ben razııym

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bilidiğin konu varsa onların üzerine git eğer hiç yoksa en kolay konulara biraz bak her yıl bir kaç tane çerez soru soruluyor.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Dostum fiziğin şuanki müfredatını bilmiyorum ama kimya genelde kek olur, birazda biyoloji çalış umutsuzluğa düşme, 10 günde 10 net arttıracaksın belki çalışmaya devam :)

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İşte eğitim sisteminin saçmalığı da bu ya, seviyemize uygun olmayan konular çıkıyor ve kimse bu sorunu düzeltmeye yeltenmiyor bile.
sorun sende bence yanlış anlama ;
Bu lgsye hazırlayan dershaneler neden bu konuları göstermiyor yanlışın var

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
sorun sende bence yanlış anlama ;
Bu lgsye hazırlayan dershaneler neden bu konuları göstermiyor yanlışın var
Bir de ne yüz yüze eğitimde ne uzaktan eğitimde ne de ders videolarında bu konular doğru düzgün anlatılıyor, bir soru karşısında yapılacak işlemi bilmiyorsun öyle bir şey yani.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sal gitsin, üniversite sınavına çalış onda başarı yakala, şimdiye kadar gireceğin en önemli sınav bu fakat ileride daha önemlisi var, o ileridekine çalış.

takerisk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
sınavı gözünde büyütme bende 5 sene önce hiç çalışmadan teogtan 335 aldım kimine düşük kimine yüksek ama o dönem anadoluda okumuştum

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bir de ne yüz yüze eğitimde ne uzaktan eğitimde ne de ders videolarında bu konular doğru düzgün anlatılıyor, bir soru karşısında yapılacak işlemi bilmiyorsun öyle bir şey yani.
iyice araştırdım ve ben haklıyım bu konuda öyle dersler çıkmıyor araştırmadan yanlış bilgilendirmeyelim lütfen.

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
bende çalışmadım knk çalışmayıda düşünmedim yapacak bişe yok kaderıne razı gel ben razııym
Bu düşünceyle sen zor yaşarsın ne demek kaderim böyleymiş ya? Kaderini sen belirlersin ve onu değiştirebilirsin sana bu hak, akıl ve irade verilmiş kullan onu. O zaman ben çalışmayayım zaten kaderimde para kazanmamak varmış boşver gitsin.

Reaksiyon puanı
3,027
Ortaokul başarı puanının iyiyse yine ortalama bir okula gidersin kafana takma. Kimse sana meslek hayatında okuduğun liseyi sormayacak, okuduğun üniversiteyi soracak. Okul belli standartları karşıladıktan sonra gerisi senin çabandır. LGS zamanında çok stres yaptım haliyle çabalasam da kazanamadım, ortaokul puanım da iyi değildi ama şuan çok iyi bir okulda radyo televizyon okuyorum.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Geçmiş olsun, iş işten geçmiş artık. Bu saatten sonra çalış yaparsın diye gaz vermeye gerek yok

Xswindlerxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ortaokul başarı puanının iyiyse yine ortalama bir okula gidersin kafana takma. Kimse sana meslek hayatında okuduğun liseyi sormayacak, okuduğun üniversiteyi soracak. Okul belli standartları karşıladıktan sonra gerisi senin çabandır. LGS zamanında çok stres yaptım haliyle çabalasam da kazanamadım, ortaokul puanım da iyi değildi ama şuan çok iyi bir okulda radyo televizyon okuyorum.
Evimin 50 metre ilerisinde okul var 386 puan ile alıyor oraya gitmek istiyorum

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bu iş çoktan bitti. Sanayide iş ara. Bence okumanın pek bir avantajı de kalmadı. Üniversite okuyup işsizliği erteleyeceğine git meslek öğren. Tesisatçılık ve perdecilik tavsiyemdir. Tesisat kolay iş ama parası yazın çok iyi kışın çok kazanamazsın. Perde işi ise kışın aç kalırsın ama yazın iyi kazanırsın. Tesisat favorim. Tabi başka alanlar da var. Doğalgaz işi de iyidir. Elektrik işinde para çok yok ama aşağı yukarı her mevsim aynı parayı kazanırsın. Neyse uzadı ama ne yapalım elden birşey gelmiyor.

Son düzenleme: