LGS için düzenli ders programı

Bu konuyu okuyanlar

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Ben şuana kadar çok fazla program yaptım ve onları uyguladım. Ancak şöyle bir sıkıntı var. Yaptığım programların hepsi ya çok ağır oluyor ya çok basit oluyor uzun, kısa, yourucu falan filan derken bir türlü uygın bir program oluşturamadım. Sizin kendi uyguladığınız ve memnun oldupunuz program nasıl? Ve nasıl bir program önerirsiniz?

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Biz senin ders çalışma tarzını,okul/kurs saatlerini vs. nereden bilelim ? Bir defter al ve soruların çözüm tekniklerini o deftere yaz. O defteri sürekli oku. Böylece bilgileri aklında tutarsın

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ben liseye hazırlandığım zamanlar, sabah 10'da başlayıp her ders için 1.30 saat ayırıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam 6 ders vardı. Yaklaşık 9 saat, ikinci dönemin sonlarında çalışmam böyleydi.
Buna rağmen berbat bir liseye gittim.

Sınavı kazanmaya çalışmayın, stresi yenmeye çalışın.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ben şuana kadar çok fazla program yaptım ve onları uyguladım. Ancak şöyle bir sıkıntı var. Yaptığım programların hepsi ya çok ağır oluyor ya çok basit oluyor uzun, kısa, yourucu falan filan derken bir türlü uygın bir program oluşturamadım. Sizin kendi uyguladığınız ve memnun oldupunuz program nasıl? Ve nasıl bir program önerirsiniz?
Ben sana direkt kendi programımı atayım saatlerini değiştir uygula.

Son mesajlar