LGS Hic calismadim ama calisicam

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,495
Elbette sıkı çalışırsan bir yeri tutturursun ama koca bir birinci dönem çalışmaman beni üzdü.

Reaksiyon puanı
1,056
1. donem boyunca hic calismadim 15 tatile gircez AMA 15 tatilde full ders calismayi hedefliyorum ve 2. donemdede caliscam ama bazi hocalar artik gec 2.donem calismaya baslayan biri yapamaz vs seyler diyolar sizde LGS de basarili olabilirmiyim ?
Yaparsın 15 günde sadece konular birikmiş ama yaparsın eminim 1. Dönem boş geçirmeniz kötü olmuş ama 15 tatil değil şimdiden çalışmaya bak

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
kime göre başarılı olmaktna bahsediyon? % kaç istiyosun belirtseydin

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
kime göre başarılı olmaktna bahsediyon? % kaç istiyosun belirtseydin
Yuzdelik dilimimin %13 den daha az olmasi lazim puanimin ise 390 dan fazla olmasi lazim bunlar gerceklesmediginde Lisede vestel venus e3 kullancam :( yeni telefon almicaklar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Çalışacağım deme çalış. bugün başla işte. azar başla 1 tane matematik bir tane türkçe testi çöz

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
1. donem boyunca hic calismadim 15 tatile gircez AMA 15 tatilde full ders calismayi hedefliyorum ve 2. donemdede caliscam ama bazi hocalar artik gec 2.donem calismaya baslayan biri yapamaz vs seyler diyolar sizde LGS de basarili olabilirmiyim ?
olursun dostum ben de geçen sene LGS'ye girdim.
Önemli olan günde 500-600 soru çözdün değil kendine sağlam kaynaklar al mesela geçen sene kullandığım okyanus yayınlarını çözmek gayet zevkliydi ve fiyatı uygundu.
Kendine bir plan program yap her sabah 8.30 gibi uyanmaya başla aynı lgs gününde olacağı gibi sınava son 1 ay kala her sabah saat 9-10 gibi deneme çöz.
ders çalışırken pomodoro tekniği kullanabilirsin youtube a yaz birsürü çıkar.
Kendine güven ve asla strese girme emin ol lgs senin çözdüğünden çooooook daha basit geliyor sadece stresini yönet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

caliscam ama onemli olan Hala bir sansim varmi ?
her zaman bir şans vardır hem daha sanırsam aylar olması gerek konuları iyice anla youtube'dan izle alabilirsen kaynaklar al alamazsan da bana özelden ulaş sana pdf atabilirim

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
olursun dostum ben de geçen sene LGS'ye girdim.
Önemli olan günde 500-600 soru çözdün değil kendine sağlam kaynaklar al mesela geçen sene kullandığım okyanus yayınlarını çözmek gayet zevkliydi ve fiyatı uygundu.
Kendine bir plan program yap her sabah 8.30 gibi uyanmaya başla aynı lgs gününde olacağı gibi sınava son 1 ay kala her sabah saat 9-10 gibi deneme çöz.
ders çalışırken pomodoro tekniği kullanabilirsin youtube a yaz birsürü çıkar.
Kendine güven ve asla strese girme emin ol lgs senin çözdüğünden çooooook daha basit geliyor sadece stresini yönet.
vaay be demek hala bi sansim var :) full caliscam 15 tatilde

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
sa
vaay be demek hala bi sansim var :) full caliscam 15 tatilde
15 Tatilde bazı youtube kanalları tonguç akademi gibi sömestr kampı tarzında ders çalışma programları , konu tekrarları yapıyorlar mutlaka her gün izle onları 15 tatilde bütün konu eksiklerini kapat 15 tatilden sonra da günlük soru çözümlerine başla çözemediğin her soruyu öğretmenlerine at dediğim gibi kitap pdf'i atabilirim istiyorsan

TheToprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Şimdiden biryere tutunup çalışmaya başlarsan çok iyi yerlere gelebilirsin. Umarım gelecek sınavın iyi geçer.

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
sa

15 Tatilde bazı youtube kanalları tonguç akademi gibi sömestr kampı tarzında ders çalışma programları , konu tekrarları yapıyorlar mutlaka her gün izle onları 15 tatilde bütün konu eksiklerini kapat 15 tatilden sonra da günlük soru çözümlerine başla çözemediğin her soruyu öğretmenlerine at dediğim gibi kitap pdf'i atabilirim istiyorsan
atarsaniz sevinirim
Şimdiden biryere tutunup çalışmaya başlarsan çok iyi yerlere gelebilirsin. Umarım gelecek sınavın iyi geçer.
cok tesekkur ederim

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
üstelik 100 kişide 40 gibi dereceler o kadar kötü sayılmaz sıkı ve disiplinli bir çalışmaya başarırsın başaracaksın

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Dersleri sıkı dinlediysen ve üzerinde biraz düşündüysen hiç sıkıntı etme.Bundan sonra da sıkı bir çalışma yaparsan olur bu iş

Ha dersleri dinlemediysen orası biraz zor olacaktır ama hala halledebilirsin,kendini çok kasmadan düzenli bir şekilde çalış

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Dersleri sıkı dinlediysen ve üzerinde biraz düşündüysen hiç sıkıntı etme.Bundan sonra da sıkı bir çalışma yaparsan olur bu iş

Ha dersleri dinlemediysen orası biraz zor olacaktır ama hala halledebilirsin,kendini çok kasmadan düzenli bir şekilde çalış
dersleri dinledim ama cok degil bir kere soyle bisey duymustum bazilari dersleri yazarak bazilari dinleyerek ogrenir diye ben dinleyenlerdenim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sıkı çalışman lazım bence yaparsın güveniyoruz sana :)
:) suan yapicagima inanim %100

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
gunde en az 250 soru coz

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
gunde en az 250 soru coz
Soru çözmenin LGS dönemindekiler için hiçbir yararı olmadığını düşünüyorum,konu öğrenilmeli ve sadece yorum odaklı soruların üzerine gidilmeli.Fazla soru çözmenin veya soru hedefi koymanın bir yararı olacağını sanmıyorum,

Az ve öz kısacası

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Konu eksiklerini kapatıp kaynaklardaki sorularini cozup deneme cozersen yaparsin

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Ben geçen sene girdim ilk dönem pek ders dinlemedim ama 2. dönem pandemi oldu pandemide bol bol çalışarak eksiklerimi kapattım 1.72 ye girdim haberin olsun. Motivasyonunu bozma çalışan kazanır.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Şuan başlaman lazım tatili bekleme konuları tamamen bitir en kısa sürede olmuycaksada sabahın köründe kalkki birşeyler feragat et ve kazan başarılar.