Lg X130 Netbook Wireless Kopma Sorunu Yaşayanlar

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Lg x130 netbook wireless kopma sorunu yaşayanlar çay bahçesinde internete giriyorum burda wireless var 10 dakikada bir kopuyordu forumlarda araştırdım driver gü
ncellemesi gerekliymiş indirdim denedim kurdum şu an tam 25 dakika oldu internet kopmuyor ben birazdan o driveri upload edicem buraya eklerim linki.
test 15:57 de başladı şu an saat 16:i23 hala kopma yok netbook lg x130 da wireless de kopma yaşıyosanız bu driveri yükleyin sorun çözülecektir.
http://www.lg.com/tr/products/documents/RalinkWLAN.zip

çok moralim bozluyordu 10 dakikada bir internet kopunca araştırdım sorunu çözdüm sizde aynı sorunu yaşıyosanız sizde sorununuzu bu şekilde çözün.

ben önceden 400 kb civarında bir dosyayla kurmuştum driveri bu dosya ise 8 küsür mb

lg x130 da en önemli sorunum internetin kopmasıydı wireless'de bu driverle çözdüm çünki belediye çay bahçesinde internet var ordan giriyorum kopunca sinir oluyodum.şu an hala kopmadı internet aman nazar değmesin.:)

şu an saat 16:39 hala kopma yok .

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Memnun musunuz X140'dan? Ben de anneme hediye almayı düşünüyorum da LG X140 ya da X150 :)

Bullhammer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X140 bende var, yanımda taşıyabileceğim bir bilgisayarım olsun diye almıştım. Ortalama donanım için gayet güzel bir netbook. Şarjı uzun süre gidiyor, klavyesi çok rahat, hafif ve wireless problemim hiç olmadı benim. Tavsiye ederim kesinlikle almak isteyenler varsa. Tam anne netbook u aslında, önümüz Anneler Günü :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Anneler gününde netbook, hmm düşünülebilir =)

dipnot ; ama bidahakine ;)