LG V40 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
LG-V30-920x614.jpg

LG V40 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Yeni amiral gemisi LG V40 modelinin tanıtım tarihi resmen açıklandı. Firma, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla LG V40 tanıtım tarihine vurgu yapmış oldu. Daha önce sızıntılarda da belirtildiği kadarıyla 10 Ekim 2018 olarak söylenen tarih kesinleşti. Yapılan paylaşımlara bakıldığında tanıtım için 2 tarih bulunuyor.

Firma, LG V40 modeli için iki ayrı yerde lansman gerçekleştirecek. En resmi tanıtımını New York şehrinde yapacak firmanın bu tanıtımı gerçekleştireceği tarih 3 Ekim 2018 olarak belirtiliyor. İkinci tanıtımın ise Seulkentinde yapılacağı ve 4 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşeceği afişlerde gözüküyor.

Yeni amiral gemisi için artık gün sayımı başladı. Merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli için lansmanda özel paket olup olmayacağı, zengin bir kutu içeriği bulunup bulunmayacağı ve özellikle akıllı telefonun kendisi merak ediliyor. Firmanın kendi ülkesinde olan Güney Kore’de NRR sertifikası olan yeni akıllı telefonu, bu sertifikaya ek olarak bir de FCC sertifikası da alarak işlemlerini tamamladı. LG V40 modeli için artık sadece gün saymak kaldı.

Kaynak
https://www.lgdestek.net/lg-v40-tanitim-tarihi-resmen-belli-oldu-40513/

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Efsane geliyor. Umarım 600 doları geçmez fiyatı. LG'nin bu yönünü sevmiyorum işte, yüksek fiyat belirliyorsun telefona ve sonra aniden düşüyor fiyatı, tüketici almaya korkuyor değer kaybedecek diye. Gerçi fiyatı 100 dolar indirse bizde en az 600 TL fark yaratıyor, onlar için pek mühim değil aslında ama bizde etkili oluyor.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Özellikleri neler yazarsanız sevinirim.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bu sefer ön kamera olmayakmış (!)