LG V30s Modeli Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
23063510-B55F-4850-91B6-EE7F3E28E955-1892-0000014EE1552B17.jpeg

LG V30 ve LG V30+ modellerinin tanıtılmasıyla birlikte çalışmalarını sürdüren firmanın yeni modeli ortaya çıktı. Kaynakların sızdırdığı bilgilere bakıldığında beklenmeyen bir şekilde gelişen bu modelin farklı bir imajda sergileneceği biliniyor. Gözler, firmanın yeni amiral gemisi olacak LG G7 haberlerini beklerken yeni sızdırılan bilgiler arasında LG V30s modeli ortaya çıktı. V serisi akıllı telefonlar arasına yeni katılacak olan yeni modelin birkaç özelliği oldukça dikkat çekiyor. Bu akıllı telefonla ilgili verilen son raporda resmi açıklama yapan LG yetkilileri, “V30s modelinin LG G7 yerine üretilip tanıtılacağı anlamı taşınmasın” diyerek vurguladı.

LG V30s MWC 2018 Etkinliğinde Tanıtılacak

Yeni akıllı telefon LG V30s modelinde fark edilen çok fazla teknik özellik bulumuyor. Akıllı telefonun LG V30 ve LG V30+ modellerinden biraz daha iyileştirilmiş şekilde MWC 2018 etkinliğinde sunulacağı söylendi. Akıllı telefonlar arasında LG V30 ile LG V30+ modelini ayıran özellik sadece depolama idi. Bu farklılığın V30s modelinde de geçerli olacağı kesinleşti. Firma, LG V30 modelini 64 GB depolama alanı ile sunarken LG V30+ modelini 128 GB depolama alanı ile sunmuştu. Bu farklılık yeni modelde 256 GB depolama alanı ile sunularak gerçekleştirilecek.

42C96B08-205B-4B8C-A41B-0F8900D46444-1892-0000014F5CA95D70.jpeg

Bu depolama birimindeki farklılığın yanı sıra V30s modelini AI ve LG Lens teknolojisi kaplayacak. Kaynak olarak ETSNews üzerinden yayımlanan bu bilginin kesin olmasıyla birlikte V30s modelini ayıran birkaç özelliğin AI ve LG Lens teknolojilerinin olduğu doğrulandı. İlk özellik AI teknolojisiyle birlikte V30s modelini kullanan bir kişi, çektiği fotoğrafı analiz edip obje hakkında bilgi edinebilecek ve fiyatını ekranında görebilecek. Diğer özellik olan LG Lens teknolojisinin ise translate özelliği bulunuyor. Bu özellikle birlikte herhangi bir metni kolayca dillere çevirebiliyor ve sunabiliyor. Bu özelliklerinin yanı sıra konum bilgisi verebiliyor, barkod ve QR Code okuma yeteneğini gösterebiliyor.

Oldukça vizyonlu bir akıllı telefon olarak sunulan LG V30s‘in ilk olarak kendi toprakları olan Güney Kore‘de satışa sunulacağı bildirildi. Akıllı telefonun renk seçenekleri ile ilgili bir bilgi bulunmasa da fiyatı açıklandı. Güney Kore topraklarında 1 milyon won fiyatına sahip olan modelin ülkelere göre 920$ veya 720€ fiyat etiketine sahip olacağı açıklandı.

Kaynak
LG V30s Modeli Geliyor! | LGDestek.NET

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ne oluyor şimdi tasarımını biraz daha kavisli yapıp daha kaliteli lens kullanıp bunu v30s diye satacaklar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ne oluyor şimdi tasarımını biraz daha kavisli yapıp daha kaliteli lens kullanıp bunu v30s diye satacaklar
Keşke öyle olsa , sadece 256 GB depolama ve şu kamerada çektiklerinin ne olduğunu görme (Samsungda deneyimledim iyi çalışmıyor) . Bu yani . LG ne yapmaya çalışıyor . Ön kamerayı düzeltse sadece bir sürü alacak var şu telefonu !!!

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Keşke öyle olsa , sadece 256 GB depolama ve şu kamerada çektiklerinin ne olduğunu görme (Samsungda deneyimledim iyi çalışmıyor) . Bu yani . LG ne yapmaya çalışıyor . Ön kamerayı düzeltse sadece bir sürü alacak var şu telefonu !!!

Bu model tam bir hayal kırıklığıymış LG yolunu şaşırdı cidden

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu model tam bir hayal kırıklığıymış LG yolunu şaşırdı cidden
Ya tekrar söylemek istiyorum ama cidden sadece ön kamerayı düzeltip başka hiçbir şey yapmasa bile bir sürü alacak kişi var bu cihazı .

Niye böyle saçma kararlar veriyorlar firmalar belki ben anlamıyorumdur .

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ya tekrar söylemek istiyorum ama cidden sadece ön kamerayı düzeltip başka hiçbir şey yapmasa bile bir sürü alacak kişi var bu cihazı .

Niye böyle saçma kararlar veriyorlar firmalar belki ben anlamıyorumdur .
Alan oluyorda gittikçe bu sayı azalıyor

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben bugün inceledim telefonu ön kamerası kağıt üstünde ki kadar kötü değil içiniz rahat olsun düzgün ışıkta 8 mp kameralarla eşit neredeyse benim ön kamera ile işim olmadığı için önemi yok telefon çok şık hafif ince canlı inceledim bugün

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ben bugün inceledim telefonu ön kamerası kağıt üstünde ki kadar kötü değil içiniz rahat olsun düzgün ışıkta 8 mp kameralarla eşit neredeyse benim ön kamera ile işim olmadığı için önemi yok telefon çok şık hafif ince canlı inceledim bugün
v30 mu v30+ mı v30s mi ?

Son mesajlar