LG V30+ alınır mı ?

Arkadaşlar ben Motorola Moto Z telefonumu 3 ay kullandıktan sonra iade etmiş bulunmaktayım.Ve daha iyi bir telefon almaya karar verdim.Lg V30+ güzelmidir sizce?Araştırdım baya ve ekranının aynısının Pixel cihazlarda kullanıldığını ve yanma yaptığını gördüm(ghost screen) tereddüt etmeye başladım.Bu telefon olmasa bile Xiaomi Mi Mix 2 veya Honor Play nasıldır ?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Arkadaşlar ben Motorola Moto Z telefonumu 3 ay kullandıktan sonra iade etmiş bulunmaktayım.Ve daha iyi bir telefon almaya karar verdim.Lg V30+ güzelmidir sizce?Araştırdım baya ve ekranının aynısının Pixel cihazlarda kullanıldığını ve yanma yaptığını gördüm(ghost screen) tereddüt etmeye başladım.Bu telefon olmasa bile Xiaomi Mi Mix 2 veya Honor Play nasıldır ?
Hayır sorunu kalmadı. LG V30+ memnun edecektir.

Leand

Dekan
Çok iyi cihaz v30+ çıkalı bayağı zaman oldu öyle ciddi bir problem çıkmadı bir moto z değil korkmayın alabilirsiniz.

Valiente

Asistan
Hayırlı olsun. Hangi siteden aldınız? Ben de almayı düşünüyorum ama kararsızım fiyatı düşebilir diye.
Teşekkürler hepsiburada dan aldım.Fiyatinin 100 lira daha oynayabileceğini düşünüyorum.Ama diğer saticilara güvenmediğimden stok sorunu çıkmadan sipariş ettim.

topalsolucan

Rektör
2 yıl garantili sonuçta. ekran yaması olrsa gönderirsiniz değiştiriler. her telefonda olabiliecek bir durum bu. şans işi.

Leand

Dekan
Ekran yanması amoled telin kaderidir ama şu da var lg koruyucu sistemler kullanmış ve kendinizi son parlaklığa alıştırmazsanız daha uzun ömürlü olur ve 2 yıldan sonra çıkıyor genelde lgnin p/oledi daha dayanıklı diye biliyorum ve şarjda ve yüksek parlaklıkta uzun süre kullanmazsanız sıkıntı geciktirilir. Yinede güvenemiyorsanız yakın seçenek honor play

Ben de gectigimiz haftalarda forumda ki arkadaslarin önerisi üzerine lg v30+ aldım telefonun tasarımı çok hoşuma gitti ve ayrıca batarya konusunda çok memnun kaldım kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre gidiyor ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı yasatirmi onu kullandikca gorecegiz ama ben cok memnun kaldim. Indirdigim bazi oyunlarda da yüksek cözünurlukte kasma yapti ama oyunla mi ilgili yoksa telefonun performansindan mi kaynakli cokta anlamam zaten oyunlarla cokta aram yok ama oyun oynayan biri icin iyice arastirilmasi gerekebilir

stackman

Asistan
Ben de gectigimiz haftalarda forumda ki arkadaslarin önerisi üzerine lg v30+ aldım telefonun tasarımı çok hoşuma gitti ve ayrıca batarya konusunda çok memnun kaldım kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre gidiyor ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı yasatirmi onu kullandikca gorecegiz ama ben cok memnun kaldim. Indirdigim bazi oyunlarda da yüksek cözünurlukte kasma yapti ama oyunla mi ilgili yoksa telefonun performansindan mi kaynakli cokta anlamam zaten oyunlarla cokta aram yok ama oyun oynayan biri icin iyice arastirilmasi gerekebilir
o telefonun hiçbir oyun da kasma yapmasının imkanı yok. siz hangi oyunlarda denediniz

Valiente

Asistan
Pubg de yüksek ayarlarda kasma olmadi bende.
Cpu-z yükleyip kontrol etmeni öneririm.