LG V20 Neden Yavaş ?

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
İncelemelerde izlediğim kadarıyla LG V20'de inanılmaz bir ağırlık var. Nedeni nedir ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Androidin çoklu çekirdek yapısına uygun olması ve 7.0 ile 820 bileşiminin bewlkide lg tarafında optimizasyonunun tam yapılamaması
G5'ede 7.0 geldi diyeceksin. Ama v20 ile G5 son kullanıcı arayüzü birbirinin tamamen aynısı değil.
Hangi incelemeyi izledin link var mı

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
mesela bu . Sadece V20'ye odaklan . Geçişler uygulamaların açılışı falan bariz bir yavaşlık...
--- Gönderi Güncellendi ---
Androidin çoklu çekirdek yapısına uygun olması ve 7.0 ile 820 bileşiminin bewlkide lg tarafında optimizasyonunun tam yapılamaması
G5'ede 7.0 geldi diyeceksin. Ama v20 ile G5 son kullanıcı arayüzü birbirinin tamamen aynısı değil.
Hangi incelemeyi izledin link var mı
Video geldi ...

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Böyle testlere fazla takılmayın. Bir daha ki testte daha farklı sonuçlarda çıkabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
mesela bu . Sadece V20'ye odaklan . Geçişler uygulamaların açılışı falan bariz bir yavaşlık...
--- Gönderi Güncellendi ---

Video geldi ...
Optimizasyon sıkıntısı var gibi şuan v20de ama burda yaptığında da pek bir şey yok gibi başka izledim testlerde v2p iyi çalışıyor

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
kardeşim ram kullanımının SS ini upload edermisin.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
kardeşim ram kullanımının SS ini upload edermisin.
Kardeş güldürdün :) Telefon daha Türkiye'ye gelmedi . Geldiyse haberim yok . Olsa bile alacak param yok :) Ben sadece incelemelerde gördüğüm yavaşlığın nedenini merak ediyorum :|

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Kardeş güldürdün :) Telefon daha Türkiye'ye gelmedi . Geldiyse haberim yok . Olsa bile alacak param yok :) Ben sadece incelemelerde gördüğüm yavaşlığın nedenini merak ediyorum :|

Oww:) Oyuna geldik ahbap:) Ram kullanımından olduğunu düşünüyorum ya

Belki getirtmiştir falan diye düşündüm:)

Son mesajlar