LG V10 - iphone 6s

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Rkadaşlar iyi günler LG v10 yakında satılmaya başlanacakmış teşefonun kasası ve özellikleri hoşuma gitti iphone 6s ile arsında kaldım sizce ??

erdnrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim şahsi görüşümü belirteyim. Ben de telefon almayı düşünüyorum bu ay içerisinde. LG v10 almayı düşünüyorum. Özellikleri ve kasa olarak çok iyi bir telefon. Hatta bence Iphone 6S 16GB'tan birkaç kat üstün bir telefon. Ama Iphone'un en büyük artısı ios olması ve Iphone'a özel uygulamalarının çok iyi olması. Geri kalan özellikleri(kamera,ekran,4K çekim modu için 16 GB yetmemesi gibi...) açısından verilen paraya değmediğini düşünüyorum. Büyük ihtimal LG v10 2500 lira civarı satışa sunulacak. Ee Iphone 6s almak istesen 16 GB'ı neredeyse 3000 liranın üzerinde bir para vereceksin. Arada 500 lira fark olacak en az, ki LG v10 Iphone ile aynı fiyattan bile satılsa(imkansız) yine LG v10 daha ağır basıyor ''benim açımdan''. Tabi ilk önce şu v10 piyasaya çıksın ondan sonra yorum yapmak daha mantıklı olur. Umarım yardımcı olabilmişimdir. :yes:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim gibi iphone düşmanlığın yoksa iphone al bence androidler hepsi aynı gibi biraz daha uğraşmayı seven kişiler içindir.Ben mesela g2 kullanıyorum birçok rom denedim birçok kez telefonu bozdum birçok launcher denedim vs vs. uğraşmayı seviyorum ama iphone öyle değil sen herşeyi bana bırak aga diyor.Lg v10 benimde favori cihazım şuanda zaten lgnin arayüzüne alışmışım kullanışlı özellikleri de var kullanıcısını üzmez bence.İphone alacaksan da 6s plus almak bence daha mantıklı batarya ve ois önemli özellikler.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Yanlış hatırlamıyorsam, LG V10 Kore'de pek tutmayınca, Türkiye pazarına gelmeyecekti.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Aslinda iki cihaz arasinda cokta kararsiz kalincak bir durum yok. Cunku beklentiniz hangi yondeyse o urune yoneliceksiniz. Bu iki modelin sivri noktalari ne ?
Iphone 6s = islemci performansiyla ve 2 gb ram ile un yapti.

Lg v10= lg g4 den bu yana oyun icin performans odaklo degilde daha cok kamera ve ekran deneyimine odaklandi. Snapdragon 808 kotu bir islemci degil lakin rakiplerinin biraz gerisinde kaliyor. Ayrica lg g4 de elestiri aldigi plastik kasa anlayisini birakti v10 modelinde. Parmak izi okuyucu gibi ek ekran gibi birkacta sus kondurmis. Ram ide 4gb yukseltmis durumda.

Fark cok acik on ve arka kamera performansi, ekran guzelligi gibi ozellikler sizin beklentiniz ise lg v10 almalisiniz.

Yok ben suan piyansanin en hizli urunune sahip olmak istiyorum ayrica ios ' un stabilitesini seviyorum diyorsaniz 6s almalisiniz.

6s guzel bir urun ve oldukca etkileyici. Ama ben lg nin g4 ile yakaladigi kamera basarisini v10 ile daha da oteye tasiyacagini dusunuyorum ozellikle on tarafta iki kamera ile aci arttirma ozelligi ile selfi cubugu gibi seylere gerek kalmicak gibi.

erdnrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
LG Türkiye'den baktım öyle bir şey söylememişler.Hatta kasım ayı içerisinde piyasaya sürülecek diyorlar Türkiye'de.