Soru Lg tv ye 2 tane höparlör bağlama

Bu konuyu okuyanlar

Elxan252

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Selam arkadaşlar dün oontz angle 3 pro dual satın aldım Bluetooth bi hoparlör kendi kendilerine bağlanıp birisi left birisin right yapıb kullanmak oluyor öyle şimdi bunları tv ye nasıl bağlarım ? Nasıl bi kabloya ihtiyacım var? Hoparlörün arkasında aux girişi var tv nin arkasında aux, şu kırmızı beyaz girişler,optical digital audio girişi var bide yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bahsettiğiniz hoparlörler bt ile birbirine dual olarak bağlanıyor ama bu pc üzerinde de çalışıyor mu denediniz mi? Mesela bende iki tane LG music flow p5 var. Birbirine dual olarak ancak telefon üzerinde bağlanıyor. Pc'de bağlanmıyor. Televizyonunuzda bt özelliği yoksa ancak kablo ile bağlarsınız. Aşağıdaki çoklayıcının tekli ucunu TV'ye diğer dişi uçlara da aux kablosu bağlarsanız kullanabilirsiniz.

Elxan252

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bahsettiğiniz hoparlörler bt ile birbirine dual olarak bağlanıyor ama bu pc üzerinde de çalışıyor mu denediniz mi? Mesela bende iki tane LG music flow p5 var. Birbirine dual olarak ancak telefon üzerinde bağlanıyor. Pc'de bağlanmıyor. Televizyonunuzda bt özelliği yoksa ancak kablo ile bağlarsınız. Aşağıdaki çoklayıcının tekli ucunu TV'ye diğer dişi uçlara da aux kablosu bağlarsanız kullanabilirsiniz.

Hocam ürünü sony srs xb33 ile değişdim onunda artik 2 tane almadığım için pek önemi kalmadı artık ama gelecekde 2 tane xb13 alsam 13 lere sağa sola ortayafa xb33 ü koysam nasıl tv ye bağlarım (xb33 ün aux girişide yok yalnızca Bluetooth)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aklima bişi grldi mi tv stick alıp öyle bağlayamaz mıyım ?

Son düzenleme:

Elxan252

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bunların üstünde ekran falan olmuyo nasıl höparlöre bağlanılıyo?

Bunların üstünde ekran falan olmuyo nasıl höparlöre bağlanılıyo
Şimdi tv de Bluetooth desteklemiyo yalnız kendi soundbarlerine bağlanıyo
Sony xb33 üm var yanına 2 tane xb13 alsam bunları nasıl tv ye bağlarım Bluetooth la onu düşünüyodum benim fikrim mi stick gibi ürünlerin içinde Bluetooth oluyordur onlarla olur mu?

Cicero

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Bunların üstünde ekran falan olmuyo nasıl höparlöre bağlanılıyo?

Bunların üstünde ekran falan olmuyo nasıl höparlöre bağlanılıyo

Şimdi tv de Bluetooth desteklemiyo yalnız kendi soundbarlerine bağlanıyo
Sony xb33 üm var yanına 2 tane xb13 alsam bunları nasıl tv ye bağlarım Bluetooth la onu düşünüyodum benim fikrim mi stick gibi ürünlerin içinde Bluetooth oluyordur onlarla olur mu?

Benzer bir cihazın videosu: