LG P350 Kitkat Rom Nasıl Yapılır...

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Video Buldumda Anlamadım.biri yardım etse nasıl yaparım.sorun çıkarır mı?

[video=youtube;a1wz1nl7g0M]http://www.youtube.com/watch?v=a1wz1nl7g0M[/video]

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Benım bır fikrim yok ama forumdaki konulara bır goz at derim vardır belki

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

İşlemler aslında çok basit, rootlayıp cwm recovery yükleyip romu flashlıyor oldu bitti.

Videoda recovery ve rom'un link var fakat bunları yüklemek için root gerekiyor, google amcada araştırdım ya linkler karık yada virüslü dosya olduğunu söylüyor.

Telefonunuzu rootlayabilirseniz videolar veya konular yardımı ile, ben size bu romu nasıl yükleyeceğinizi anlatırım cok basit aslında fakat root yapmanız gerekiyor.

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

İşlemler aslında çok basit, rootlayıp cwm recovery yükleyip romu flashlıyor oldu bitti.

Videoda recovery ve rom'un link var fakat bunları yüklemek için root gerekiyor, google amcada araştırdım ya linkler karık yada virüslü dosya olduğunu söylüyor.

Telefonunuzu rootlayabilirseniz videolar veya konular yardımı ile, ben size bu romu nasıl yükleyeceğinizi anlatırım cok basit aslında fakat root yapmanız gerekiyor.

root yapmak kolay vroot ile root a basınca root yapıyor zaten.ben rom u nasıl kuracağımı bilmiyorum

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
şimdi değil.yeni tel gelsin bu boşa çıksın öyle sana ulaşabilieceğim face adresini atarsan ordan mesajlarşırız

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Yardım edecek var mı?

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Yardım edecek yok mu koca sitede? Hiç mi bir bilen yok? En fazla 10 DK. lık iş değil mi?

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yardım edecek yok mu koca sitede? Hiç mi bir bilen yok? En fazla 10 DK. lık iş değil mi?

root yapmasını ve recovery nedir bildiğini varsayıyorum. optimus nexus me rom'u bul. video altında yazılı mı bakmadım. sd card'a at. sonra başlangıçta recovery açılışı yap. wipe yap videodaki komutları takip ederek. karta attığın zip dosyasını seç. tıkla. yükleyecek işte. gerisi reboot edip başlayacak. bu kadar basit.

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
root yapmasını ve recovery nedir bildiğini varsayıyorum. optimus nexus me rom'u bul. video altında yazılı mı bakmadım. sd card'a at. sonra başlangıçta recovery açılışı yap. wipe yap videodaki komutları takip ederek. karta attığın zip dosyasını seç. tıkla. yükleyecek işte. gerisi reboot edip başlayacak. bu kadar basit.

Öncelikle teşkkürler şimdi yapmak istiyorum.sizinle mail yada facebook yoluyla iletişme geçsemda.aniden birşey olsa size sorsam

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle teşkkürler şimdi yapmak istiyorum.sizinle mail yada facebook yoluyla iletişme geçsemda.aniden birşey olsa size sorsam

ani birşey olmaz yönergeleri takip edersen. rom'u karta atıp, zip dosyasını çalıştıracaksın o kadar.

Reaksiyon puanı
16,118
samsung gt-s5360'a 4.0.4 room atmaya değer mi? eğer atarsak usb mdem özelliğ devre dışı kalır mı?
ayarlar>kablosuz ve ağlar>bağ.ve taşınabilir wifi alanı>usb bağlanıyor'da usb takılı olunca 3g veya wifi aygıtı gibi çalışabiliyor...

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
ani birşey olmaz yönergeleri takip edersen. rom'u karta atıp, zip dosyasını çalıştıracaksın o kadar.

Şimdi v-root ile root yapacağım

rehberi nasıl yedekliycem yarısı telde kart almaz hepsini

v-root ile root yapmıyor

rehberi nasıl yedekliycem yarısı telde kart almaz hepsini

arkadaşım bana mail atar msınız.şimdi root yapıyorum.buradan konuşamıyoruz.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şimdi v-root ile root yapacağım

v-root ile root yapmıyor

arkadaşım bana mail atar msınız.şimdi root yapıyorum.buradan konuşamıyoruz. alkanmustafasalih@gmail.com

rehberi dışa aktar. işin bitince içe aktar.

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
root işlemi esnasında iptal edilmez. sonra sorun yaşarsın. elindeki de samsung değil sonuçta.

zaten sorun yaşadım.şimdi fabrika ayarlarına döndürüp öyle root atmayı deniycem

fabrika ayarlarını bulmadım döndüremedşm.açtım kapattım root'u tekrar açtım.acaba hafıza sorunu olur mu?

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
zaten sorun yaşadım.şimdi fabrika ayarlarına döndürüp öyle root atmayı deniycem

fabrika ayarlarını bulmadım döndüremedşm.açtım kapattım root'u tekrar açtım.acaba hafıza sorunu olur mu?
pili çıkart tak. açma + gönder + sesi azalt tuşuna bas aynı işi görüyor.

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
pili çıkart tak. açma + gönder + sesi azalt tuşuna bas aynı işi görüyor.

Fabrika ayarlarına döndürdüm. vroot olmadı gingerbreak indirdim bekleyip duruyom öyle root olmuyor. Senin bildiğim program vs. var mı?

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Fabrika ayarlarına döndürdüm. vroot olmadı gingerbreak indirdim bekleyip duruyom öyle root olmuyor. Senin bildiğim program vs. var mı?

Programla root yaptım galiba.rom'u çeksek

evet root oldu vroot la yaptım.hadi artık rom yükleyelim