LG Nexus 4 Ne Zaman Türkiye'de Olacak?

Bu konuyu okuyanlar

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
iyi 1200 veya 1000 tl civarları olursa alınabilir hani sırf LG olsaydı almazdım yazılım desteğindeki ultra eksiklikleri yüzünden ama donanımı iyi arkasında android in sahibi bence cazip bi cihaz... Tabi ilerleyen günler ne gösterir bilinmez..

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi 1200 veya 1000 tl civarları olursa alınabilir hani sırf LG olsaydı almazdım yazılım desteğindeki ultra eksiklikleri yüzünden ama donanımı iyi arkasında android in sahibi bence cazip bi cihaz... Tabi ilerleyen günler ne gösterir bilinmez..
1,500 den aşağı olmaz bu cihaz

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cihaz Google'ın. Google satıyor LG değil. Dolayısıyla içindeki yazılım Google'ın. LG'ye sadece donanımını ürettiriyor.
Yani cihazda SAF Android 4.2 var. LG arayüzü falan yok.

Galaxy Nexus'da öyleydi, oda Samsung'a ürettirilmişti. Nexus One vardı bide onuda HTC üretmişti. Google hepsini deniyor sanırım tek tek.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O fiyatlara beklemeye hiç gerek yok. Yok mu yurt dışında bir tanıdığınız. Alın 299 dolar'a. Ben önümüzdeki ay yurt dışından gelecek arkadaşıma sipariş ettim. Türkiye'den elektronik alet alınmaz. Özellikle telefon.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
tekno mağazalara gelsede alsak..

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Cihaz Google'ın. Google satıyor LG değil. Dolayısıyla içindeki yazılım Google'ın. LG'ye sadece donanımını ürettiriyor.

Galaxy Nexus'da öyleydi, oda Samsung'a ürettirilmişti. Nexus One vardı bide onuda HTC üretmişti. Google hepsini deniyor sanırım tek tek.

biliyorum [MENTION=52422]xmRipper[/MENTION] usta zaten bende ona dikkat çekmek istemiştim yanlış anlaşıldım galiba yinede teşşekürler hatırlatma için saygılar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkiye fiyatlarını göz önüne alırsak 1200 Tl gayet makul alınabilir bi fiyat (S2,S3 Note 2 gibi cihazlara kıyasla).Zaten google arkasına alan bi cihaz S4 Pro ve Adreno 320 ile donanımının hakkını veren bi cihaz biraz kamerası diğer alternatiflere göre düşük ama bu telefonu alan bence kafasını oyundan kaldırmaz :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Kim ne derse desin 2013'ü bulur bu telefonun piyasada yer alması.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
'Profesör' telefon donanım olarak 10 numara yalnız şunu belirtmek isterim herkesin yurt dışında malesef tanıdığı yok kayıt işlemlerine olan güven ne derecede bilinmez getirtsen bile kayıt ettırmek zorundasın ki pasaport sıkıntısı malum kolay işler değil ülkemizde de ben 1600 tl den aşağıya bir fiyatla çıkacağını sanmıyorum halbuki ABD de 16 gb versiyonu 350 dolar :) bu arada lg ve google kendı pazarlarında ayrı ayrı olarak telefonu satıyor hatta lg nın 16 gb lik versiyonunu 500 dolardan satacağı söylentılerı var ülkemizi karıştırmıyorum zaten. pasaport sıkıntısı olmasa yurt dışından hemen getirttirirdim şahsen ama yapacak bişey yok fikri olan varsa paylaşsın lütfen ...

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
keşke microsd desteği olsaydı. 1-2 yıl içinde yetmeyecek çünkü kapasitesi.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
1-2 seneye telefonu çoktan elden çıkarmış olursun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Yalan

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Duruma göre belki alırım bir çıksında :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bakacaz artık incelemeden almam zaten mazağada :)
Ben incelemeyi burda izledim, kamera desen iyi değil, dış ses desen iyi değil. Multi medya özürlü bana göre, sadece oyun işlevi olarak görürsek o da bir yere kadar oluyor ya yoksa benim de almayı düşündüğüm telefondu:) Önceki yorumlarımda var, ta ki inceleme gelene kadar nexus 4 istiyordum:D
Neden yazılım olsun ki piyasadaki en üst seviye donanımı (cpu,gpu)kullanıyor. Sadece multimedya özellikleri kısıtlı o ayrı mesele zaten
Yukarıda dediğim gibi multi medya açısından bana göre değil, he belki [MENTION=47620]spybot[/MENTION] multi medyayı umursamaz alır. Alırsa da en güncel yazılım ilk olarak kendinde olur, ne bekleme ne, ne donanım yetmiyor yalanları onu bulur.
bu adam apple'ın bi çalışanı felan olabilir dümdüz google düşmanı yorumlarında lg nexus4 eleştirmekten başka bişi yapmıyo
Keşke apple çalışanı olsam, güzel maaş alırdım.
Apple çalışanı felan demek apple dışında ürün kullanmayacak mı demek sizce? Ben nexus4ü eleştiriyorum da apple'ı hiç mi eleştirmiyorum.

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Keşke apple çalışanı olsam, güzel maaş alırdım.
Apple çalışanı felan demek apple dışında ürün kullanmayacak mı demek sizce? Ben nexus4ü eleştiriyorum da apple'ı hiç mi eleştirmiyorum.

sadece shifdelete'ye bağlı kalma diğer sitelerede bak çekilmiş fotoğrafları camera testleri gör öyle konuş Iphone ile çok benzer bir foto çekme gücüne sahip bir telefon.kamerada sorun yok içiniz rahat olsun.tolga biraz işin bokunu çıkarmış lg nexus'u kötüledikçe kötülemiş.tek sorun şuanlık seste olduğunu düşünüyorum onuda uygulamalarla düzeltilirki sesini duyma imkanım olmadığı için kesin bişi diyemicem sesinin tolganın dediği kadar kötü olduğunu sanmıyorum.bellek sorun çıkartmazmı dersende kişiden kişiye değişir kullanıma bağlı.
ayrıca ''Keşke apple çalışanı olsam, güzel maaş alırdım'' gibi sözlerlede konuyu saptırmaya çalışma bütün yorumlarında ters cevaplar var nexus'a karşı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş Nexus 4 dediğin;
1,5 GHZ 4 çekirdek (en sağlam olan s3 bile yanına yanaşamaz),
True IPS Plus Ekran (en kaliteli olarak bilinen Amoled e detaylarda fark atan ekran),
2gb Ram i olan (s3 ve iphone ın 2 katı),
yazılım desteğinde ve güncellemelerinde hiç bir şüphe olmayan tek telefon,
Birçok testte diğer telefonlardan üstün olduğu kanıtlanmış LG Optimus G nin donanımını kullanan (kamera hariç) bir telefon ve fiyatı 300$ iken!!!! ( iphone ın yarı ücreti, s3 ün yarısına yakınken)
çıkıp hangi kafayla böyle bir telefonu kötüleyebiliyorsunuz.

multimedya yok dediğiniz; kamera diğerlerine oranla biraz kötü olduğu detaylara bakılarak anlaşılabiliyormuş.
müzik diğerlerine nazaran biraz kötü olduğu söyleniyor.
hayır "kamera ve ses yokmuş" deseler tamam dicem, anlayıcam multimedya sıkıntınızı :D
sadece diğerlerine nazaran deniliyor.

bazı konularda gereksiz inatlık etmeyin. bazı şeyleri anlamak için uzman olmaya gerek yok. özellikler ortada;
telefonun arkasında çin değil, dünyanın enbüyük Display üreticisi LG ve Dünya yazılım devi Google var.
vesselam.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sadece shifdelete'ye bağlı kalma diğer sitelerede bak çekilmiş fotoğrafları camera testleri gör öyle konuş Iphone ile çok benzer bir foto çekme gücüne sahip bir telefon.kamerada sorun yok içiniz rahat olsun.tolga biraz işin bokunu çıkarmış lg nexus'u kötüledikçe kötülemiş.tek sorun şuanlık seste olduğunu düşünüyorum onuda uygulamalarla düzeltilirki sesini duyma imkanım olmadığı için kesin bişi diyemicem sesinin tolganın dediği kadar kötü olduğunu sanmıyorum.bellek sorun çıkartmazmı dersende kişiden kişiye değişir kullanıma bağlı.
ayrıca ''Keşke apple çalışanı olsam, güzel maaş alırdım'' gibi sözlerlede konuyu saptırmaya çalışma bütün yorumlarında ters cevaplar var nexus'a karşı.
Bana göre iyi değil dedim bay nexus 4 avukatı!
Benim ses önemli hadi nolcak şimdi zorla mı alacam telefonu hayret bişey. Bana nexusa karşısın demekteki amaç ne, ben her telefonu beğenmek mi zorundayım? Ben bilmiyor muyum başka sitelerden bilgi edinmeyi Allah'ım ya iyi ki nexusa birşey dedik.

Bana alakasız şekilde apple çalışanı olabilir deyip de, konuyu saptırmaya çalışma gibi saçma sapan söz yöneltmeyin. Apple diye konuyu açan ben değildim, evet orda çalışmak güzel maaş almak güzel olur. Google de çalışmak da iyi olur microsoftta da. Konuyu baştan saptırıp da saptırmaya çalışma diyerek saçmalamanın zirvesini oynamayın bana.
İstediğim yorumu istediğim telefon için kullanırım, amacım milleti yanıltmak değil. Bir kişiye yazdım o da kullanmadan almam dedi, noldu hemen nexus avukatlığı başladı???

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana göre iyi değil dedim bay nexus 4 avukatı!
Benim ses önemli hadi nolcak şimdi zorla mı alacam telefonu hayret bişey. Bana nexusa karşısın demekteki amaç ne, ben her telefonu beğenmek mi zorundayım? Ben bilmiyor muyum başka sitelerden bilgi edinmeyi Allah'ım ya iyi ki nexusa birşey dedik.

Bana alakasız şekilde apple çalışanı olabilir deyip de, konuyu saptırmaya çalışma gibi saçma sapan söz yöneltmeyin. Apple diye konuyu açan ben değildim, evet orda çalışmak güzel maaş almak güzel olur. Google de çalışmak da iyi olur microsoftta da. Konuyu baştan saptırıp da saptırmaya çalışma diyerek saçmalamanın zirvesini oynamayın bana.
İstediğim yorumu istediğim telefon için kullanırım, amacım milleti yanıltmak değil. Bir kişiye yazdım o da kullanmadan almam dedi, noldu hemen nexus avukatlığı başladı???

laf kalabalığından başka bir şey yapmıyorsun bay antiNexus'cu senin yorumlarını kimse kısıtlayamaz bunda hemfikirim yalnız bütün Nexus konularına yorum atmışsın ve bütün yorumlarının çıktığı yer ''almayın şu *oklu telefonu'' bardağa her zaman boş tarafından bakan birisin bu belli ama şu telefonu kötülemekten artık vazgeç iyi bir telefon herkes tarafından biliniyo satışlar herşeyi ele veriyor zaten.son olarakda bir çok kişinin sadece shiftelete'ye bağlı kaldıklarını fazla arştırma yapmadıklarını anlamış oldum.Diğer sitelerde konulan fotoğraflara baktım acaba hangisi daha güzel çekmiş diye düşünürken anladımki bu kişinin zevk işine kalmış fazla zorlamamak gerek sdn'deki videoda tolga kendisi açısından diğer telefonlara göre kötü çekmiş olarak yorumlamış.snd'nin incelemede beni yanılttığı gibi sesdede yanıltabileceğini düşünüyorum telefon TR ye geldiğinde bakıcağım tek şey ses olucak onunda orta derecede olduğunu düşünüyorum uygulamalarlada destekledikmi tamamdır.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ya hâlâ cevap mı yazıyon arkadaş, çattık ya.

Beyler bayanlar nexus 4 ALMAYIN ELINIZDE PATLAR.

Mı demişim yoksa eksiğini mi yazmışım, bi adam gibi oku.
Ondan sonra okuduğunla kal cevap yazma artık. Bana apple çalışanı felan deyip tartışma lafı söylüyon, vazgeç artık yazmaktan

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pcwolf:
Elinde sadece yazılım olur, başka da nanesi yok bu telefonun:)

ne bu şimdi sadece yazılım olurmuş kamera kötüymüş ses çıkışı iğrenmiş hiç bir araştırma yapmadan sdn'ye bağlı olarak konuşuyorsun neyse tamam konuşma diyorsan sonlandıralım konu sapmasın.​

carter15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon Teknosa tarafından satışa sunuldu. İlgilenenlere duyurulur.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Nexus 4 mü kaldı gelmsini bekleyene kadar galaxy s4 s5 çıkar :)

Reaksiyon puanı
10,324
Kim ne derse desin 2013'ü bulur bu telefonun piyasada yer alması.

çok erken tarih vermişsin redfoks, bu gidişle zor görülüyor. hatta adamlar üretimini durdurmayı bile düşünüyorlarmış gibi haberler okumuştum. bu durumda türkiye bu telefonu göremeden diğer model bile gelebilir.