LG K8 Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Cihaz dün gece gayet sorunsuz çalışıyordu ve şarjı bitti. Ben üşendim ve telefonu şarja takmadım uyudum. Sabah kalktım ve şarja taktım sonra bir baktım telefon açılmıyor. "LG Life is good. Power by android" ekranı geliyor. Normalde bu ekrandan sonra açılması gerek ama açılmıyor. Aynı şekilde tekrarlıyor. Kapanıyor yine aynı yazı geliyor sürekli bu döngüde devam ediyor. Telefonun içinde önenmli resimler, steam mobil doğrulayıcı falan var acil yardım gerek telefonu bir türlü açamıyorum. Lütfen yardım edin. Cihaz çok iyi bir cihaz değil ama işimi görüyordu.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Cihaz dün gece gayet sorunsuz çalışıyordu ve şarjı bitti. Ben üşendim ve telefonu şarja takmadım uyudum. Sabah kalktım ve şarja taktım sonra bir baktım telefon açılmıyor. "LG Life is good. Power by android" ekranı geliyor. Normalde bu ekrandan sonra açılması gerek ama açılmıyor. Aynı şekilde tekrarlıyor. Kapanıyor yine aynı yazı geliyor sürekli bu döngüde devam ediyor. Telefonun içinde önenmli resimler, steam mobil doğrulayıcı falan var acil yardım gerek telefonu bir türlü açamıyorum. Lütfen yardım edin. Cihaz çok iyi bir cihaz değil ama işimi görüyordu.
Anakart değişmesi gerekebilir.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Bootloop sorunu, ya da düşük bir ihtimal ama ROM sorunu. Anakart değişir ama benim önerim yemi cihaz alın.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Merhaba aynı sounu bende lg k8 (2016) ile yaşadım. Çözümüm şu şekildeydi;
Öncelikle telefonu download mode'a aldım(usb kablosu ile pc ye bağlıyken ses açma tuşuna basarak) nasıl download mode alacağını internetten bakarsın.
Sonra pc ye "lg bridge" yükledim
Uygulamayı açtım ve yazılım güncellemeyi seçtim
Sonra kenarda bulunan "güncelleme hatası kurtarma" butonuna tıkladım ve tamamlanmasını bekledim sonrasında çalıştı.

Ayrıca bende şarz bittikten sonra yaşadım sorunu.

(Download mode böyle gözükür;)
images.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba aynı sounu bende lg k8 (2016) ile yaşadım. Çözümüm şu şekildeydi;
Öncelikle telefonu download mode'a aldım(usb kablosu ile pc ye bağlıyken ses açma tuşuna basarak) nasıl download mode alacağını internetten bakarsın.
Sonra pc ye "lg bridge" yükledim
Uygulamayı açtım ve yazılım güncellemeyi seçtim
Sonra kenarda bulunan "güncelleme hatası kurtarma" butonuna tıkladım ve tamamlanmasını bekledim sonrasında çalıştı.

Ayrıca bende şarz bittikten sonra yaşadım sorunu.

(Download mode böyle gözükür;)
images.jpeg
Sorun düzelmez ise iletişime geçerseniz detaylı bir şekilde yardım ederim.
Düzelirse de belirtirseniz iyi olur☺