Lg g7

Bilal Yıldız

Asistan
2 Mayıs 2017
159
9
18
49
lg g7 Ocak ayı gibi çıkacağı söyleniyor bende bi telefon alacağım lg g6 yı pek beğenmedim lg g7 sizce nasıl olur iyi olur mu fiyat konusunda beklemeye değer mi
--- Gönderi Güncellendi ---
Acil cevap lütfen
Cevabı olan yok mu :)

lgsever

Profesör
5 Nisan 2017
3,001
1,459
293
22
Şubat diye tahmin ediyorum bence g7 gerçekten iyi gelecek v30 u böyle beklemiştim güzel gelmişti buda öyle gibi geliyor en azından artık fiyatını hak edecek ve diğerlerine rakip olacak bir model çıkartırlar

Bilal Yıldız

Asistan
2 Mayıs 2017
159
9
18
49
Şubat diye tahmin ediyorum bence g7 gerçekteny iyi gelecek v30 u böyle beklemiştim güzel gelmişti buda öyle gibi geliyor en azından artık fiyatını hak edecek ve diğerlerine rakip olacak bir model çıkartırlar
Ocak diye duydum ama pek emin değilim birdahaki bakarım fiyat konusunda sizce ne kadardan cıkarırılar
Ocak diye duydum ama pek emin değilim birdaha bakarım fiyat konusunda sizce ne kadardan cıkarırılar
Ocak diye duydum ama pek emin değilim birdahaki bakarım fiyat konusunda sizce ne kadardan cıkarırılar

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Lg den telefon alınmaz ne umutlarla bekledim v30 u adamların teknik servisi yetkilileri adam gibi cevap bile vermediler

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293
Ya LG G7 piyasaya adam gibi sunulacak ya da LG telefon piyasasından çekilecek. Bence bu sefer maliyet/fiyat oldukça iddialı olacak.

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
V30 un hali ortada daha ülkemize giriş yapmadı g7 LG e hiç bişey katamaz bana göre artık

TeknoBoss32

Profesör
15 Kasım 2014
1,647
494
263
ben bu sene lg hakkında kronik sıkıntı duymadım.çoğu eksik özelliklerini de düzelttiler.kendi tasarım çizgilerini buldular.zaten lg telefonlar kötü değildi sadece bir olay yapıp batırıyordu.Bu senede Türkiye için öyle oldu denebilir.Lg g6 821 ile çıktı,ön kamerası kötüydü.Yinede 2000 tl fiyatına düştüğü için bir şey denemez.835'li cihazı ise daha ülkeye gelmedi.Galiba v30 gelmicek tek artısı 128gb depolama olan v30+ gelecek.Boşuna ekstra para.Lg g7'ye gelecek olursak bence güzel bir cihaz olur.Türkiye'ye geldikten sonra fiyatı düşer ve alınabilir olur.

F1kan

Profesör
14 Ekim 2016
3,771
1,882
293
28
G7 gelsin hele bi :D
Op6 ile kafa kafa vururum sonuca göre seçimimi yaparım :D
Sırf şu ara yüz yüzünden G5 ten sonra tekrar Lg yi tercih edebilirim. Yada saf anroid deneyimine tekrar dönerim :D

FurkanT.

Profesör
5 Ağustos 2017
1,530
340
263
Valla ben de bekliyorum . Lg G6 da çok güzel bir cihaz. Hele ki şuan 2000tl civarlarında satılıyorya bence harika. Kronik sorunları da pek yok sanırım.
Ana kamerası bence en iyilerin arasında. 2. Kamerası da geniş açılı olduğundan benim ilgimi çekiyor. Ayrıca 2K IPS panel olması da benim için çok güzel birşey. Oled ekranları sevmiyorum. Bence LG eski sorunlarını unutturmak için LG G7'yi biraz uygun fiyatla sunabilir. Yoksa LG artık benim gibi sevenleri dışında rağbet görmez.

lgsever

Profesör
5 Nisan 2017
3,001
1,459
293
22
G7 gelsin hele bi :D
Op6 ile kafa kafa vururum sonuca göre seçimimi yaparım :D
Sırf şu ara yüz yüzünden G5 ten sonra tekrar Lg yi tercih edebilirim. Yada saf anroid deneyimine tekrar dönerim :D
Aynen bak iyi kıyaslamaymış bakarız ona
Hocam trol müsün ?
Ahahahhahahahahhahahahhahahahhahahhahahhahahhahahahhahahhahahahha benim j7 daha iyidir be

V serisi olmadığı için fiyatı daha çabuk düşer G6 3700 den çıktı iyi bir donanımla gelirse 4000 den çıkar 3 ay sonrada hepsiburada gibi yerlerde 3500 e garantili 3200 e de ithalatçı bulunur nasıl olsa lg nin ithalatçı yada garantili fiyatları arasında uçurum yok ikiside aynı sayılır bu ülkede

FurkanT.

Profesör
5 Ağustos 2017
1,530
340
263
Hocam trol müsün ?
Kamera örneklerine baktığımda gece çekimi Note8 kadar olmasa bile çoğu amiral gemisinden iyi sonuçlar veriyor. Renk dengesi de gayet iyi. Benim görüşüm böyle . Yani dalga geçilecek kadar kötü değil. Fiyatı da değerlendirmek lazım.

F1kan

Profesör
14 Ekim 2016
3,771
1,882
293
28
Kamera örneklerine baktığımda gece çekimi Note8 kadar olmasa bile çoğu amiral gemisinden iyi sonuçlar veriyor. Renk dengesi de gayet iyi. Benim görüşüm böyle . Yani dalga geçilecek kadar kötü değil. Fiyatı da değerlendirmek lazım.
Hocam arkadaşımın G6 sını bizzat benim g5 ile karşılaştırdım.
Fotoğraf örneklerini bilgisayar ekranına baktım. Arada ki fark ne biliyor musun g5, g6 tan daha iyi çekiyor. Bak sana şunu söyleyim, G5 e snaapseed kur. G6 ile aynı fotoğrafı çek. G5 e yapı ekle sonra yakınlaştır. Aynı sonucu almazsan ben birşey bilmiyorum. Çünkü denedim.
Ön kamerasına hiç girmiyorum. Açısı güzel ama kalitesi rezalet.
G6 kullanan arkadasım bile G5 sanki biraz daha iyi çekiyor dedi. Gece fotoğraflarında bence G6 çok kötü.
Yani hangi video kanalında izledin testi bilmiyorum ama. Ben bizzat kendim test yaptığım için görüşlerim bu yönde.
3200 e de ithalatçı bulunur nasıl olsa lg nin ithalatçı yada garantili fiyatları arasında uçurum yok ikiside aynı sayılır bu ülkede
Bir G sersi 4000 tlden piyasaya girebilir ama yüksek ihtimalle 3200 e satılmaz.
Sebebi çok acık.
G2 tepeye cıkardı G sersini.
G3 işlemcisi sağolsun yaktı Lg'nin başını
G4 harika bootloop özelliği ile diğer markalara gövde gösterisi yaptı.
G5 efsanevi sevimli hayalet casper (ponçik ghsotscreen) ile adeta piyasayı korkuttu. (Gps,hızlışarj,azda olsa anakart yanması ve ''ulan acaba ne zaman ana kart yanıcak korkusu'') ile kalitesine kalite ekleyip, çizgisini asla bozmadı.
Şimdi g3 ten bu yana düşen bir profil izleyen bir G serisinin son ferdi olan G6 nin efsanevi kamerası ve 5 liralık, satılmayan g5 kulaklıklarını g6'nın yanında gittiği bir düzlem düşünürsek...
Başarısızlık+Önyargı+ hafifleyen kronik ağzılar+ yıllardır düşen fiyatları göz önüne bulundurduğumuzda
3200 e g7 nin ithlatçı tarafından satılması neredeyse imkansız. Benim tahminim 2300 2400 oda çıktığı süreden 3 4 ay sonra olması muhtemel.
Fakat başarılı ülkemizin yürüttüğü politika ve Eyyyyyy Amerika ilişkilerini işin içine katıp doların yükselme oranının yüksek + yeni yılda gelen vergileride işin içine katarsak bu 2500 2600 liraya yükselmesi olağandır.

Firathwd

Asistan
4 Aralık 2017
185
43
28
26
lg g7 Ocak ayı gibi çıkacağı söyleniyor bende bi telefon alacağım lg g6 yı pek beğenmedim lg g7 sizce nasıl olur iyi olur mu fiyat konusunda beklemeye değer mi
Acil cevap lütfen
Cevabı olan yok mu :)
Değmez dostum. Zaten bekleyeceksin bekle S9, p11 gibi iki canavar gelecek. LG şu zamanların en saçma işlerini yapıyor ve tutturamıyor.

FurkanT.

Profesör
5 Ağustos 2017
1,530
340
263
Hocam arkadaşımın G6 sını bizzat benim g5 ile karşılaştırdım.
Fotoğraf örneklerini bilgisayar ekranına baktım. Arada ki fark ne biliyor musun g5, g6 tan daha iyi çekiyor. Bak sana şunu söyleyim, G5 e snaapseed kur. G6 ile aynı fotoğrafı çek. G5 e yapı ekle sonra yakınlaştır. Aynı sonucu almazsan ben birşey bilmiyorum. Çünkü denedim.
Ön kamerasına hiç girmiyorum. Açısı güzel ama kalitesi rezalet.
G6 kullanan arkadasım bile G5 sanki biraz daha iyi çekiyor dedi. Gece fotoğraflarında bence G6 çok kötü.
Yani hangi video kanalında izledin testi bilmiyorum ama. Ben bizzat kendim test yaptığım için görüşlerim bu yönde.

Bir G sersi 4000 tlden piyasaya girebilir ama yüksek ihtimalle 3200 e satılmaz.
Sebebi çok acık.
G2 tepeye cıkardı G sersini.
G3 işlemcisi sağolsun yaktı Lg'nin başını
G4 harika bootloop özelliği ile diğer markalara gövde gösterisi yaptı.
G5 efsanevi sevimli hayalet casper (ponçik ghsotscreen) ile adeta piyasayı korkuttu. (Gps,hızlışarj,azda olsa anakart yanması ve ''ulan acaba ne zaman ana kart yanıcak korkusu'') ile kalitesine kalite ekleyip, çizgisini asla bozmadı.
Şimdi g3 ten bu yana düşen bir profil izleyen bir G serisinin son ferdi olan G6 nin efsanevi kamerası ve 5 liralık, satılmayan g5 kulaklıklarını g6'nın yanında gittiği bir düzlem düşünürsek...
Başarısızlık+Önyargı+ hafifleyen kronik ağzılar+ yıllardır düşen fiyatları göz önüne bulundurduğumuzda
3200 e g7 nin ithlatçı tarafından satılması neredeyse imkansız. Benim tahminim 2300 2400 oda çıktığı süreden 3 4 ay sonra olması muhtemel.
Fakat başarılı ülkemizin yürüttüğü politika ve Eyyyyyy Amerika ilişkilerini işin içine katıp doların yükselme oranının yüksek + yeni yılda gelen vergileride işin içine katarsak bu 2500 2600 liraya yükselmesi olağandır.
Hocam dediklerini duyunca biraz şaşırdım doğrusu . Ben buradan inceledim.
Photo compare LG G6 vs. LG G5 vs. HTC U11 - GSMArena.com
İsterseniz siz de bakın iyi ışıkta daha güzel görüntü veriyor , az ışık çekimlerinde ise baya önde.

F1kan

Profesör
14 Ekim 2016
3,771
1,882
293
28
Hocam dediklerini duyunca biraz şaşırdım doğrusu . Ben buradan inceledim.
Photo compare LG G6 vs. LG G5 vs. HTC U11 - GSMArena.com
İsterseniz siz de bakın iyi ışıkta daha güzel görüntü veriyor , az ışık çekimlerinde ise baya önde.
Net bir şekilde burda G6 nın performansı daha iyi ama benim yaptığım teste sonuç tam tersiydi. Yani kendi yaptığım teste inanmayı daha mantıklı buluyorum ben.
Testi yapmayıp bu gördüklerime göre yorum yapsam kesinlikle g6 daha iyi derdim. Ama ne yazik ki diyemıyorum hocam :D

FurkanT.

Profesör
5 Ağustos 2017
1,530
340
263
Net bir şekilde burda G6 nın performansı daha iyi ama benim yaptığım teste sonuç tam tersiydi. Yani kendi yaptığım teste inanmayı daha mantıklı buluyorum ben.
Testi yapmayıp bu gördüklerime göre yorum yapsam kesinlikle g6 daha iyi derdim. Ama ne yazik ki diyemıyorum hocam :D
Değil mi , net daha iyi gözüküyor . Hatta S7 ile falan karşılaştırınca renk geçişlerinin çok daha iyi olduğu gözüküyor. Özellikle gri renkte S7'nin biraz fazla aydınlattığı belli oluyor. Samsung düşük ışık performansı için birkaç şeyden ödün veriyor. Özellikle bazı renklerde.
Ben şimdi emin olamadım. Belki yaza doğru telefon değiştirmeyi düşünüyordum. LG G6 ve NOTE FE ilgimi çekti. İkisi de çok güzel fakat burada G6'ya karşı baya bi önyargı var. Araştırdım ve kronik sorun da duyamadım. İş kameraya gelince , benim için ön kamera pek önemli değil. Açısı iyi olsun yeter. Ana kamerada ise bu görüntü sonucunda G6 daha iyi sonucuna vardım . Ekstra geniş açılı ikinci kamerası da avantajı. Yani şuan kafam çelişti. Tasarım da güzel.

Bilal Yıldız

Asistan
2 Mayıs 2017
159
9
18
49
Değil mi , net daha iyi gözüküyor . Hatta S7 ile falan karşılaştırınca renk geçişlerinin çok daha iyi olduğu gözüküyor. Özellikle gri renkte S7'nin biraz fazla aydınlattığı belli oluyor. Samsung düşük ışık performansı için birkaç şeyden ödün veriyor. Özellikle bazı renklerde.
Ben şimdi emin olamadım. Belki yaza doğru telefon değiştirmeyi düşünüyordum. LG G6 ve NOTE FE ilgimi çekti. İkisi de çok güzel fakat burada G6'ya karşı baya bi önyargı var. Araştırdım ve kronik sorun da duyamadım. İş kameraya gelince , benim için ön kamera pek önemli değil. Açısı iyi olsun yeter. Ana kamerada ise bu görüntü sonucunda G6 daha iyi sonucuna vardım . Ekstra geniş açılı ikinci kamerası da avantajı. Yani şuan kafam çelişti. Tasarım da güzel.
Lg g7 hakkında konuşuyorduk :)

F1kan

Profesör
14 Ekim 2016
3,771
1,882
293
28
G5 te geniş açı güzel ama G6 nın geniş açısı biraz daha iyi o konuda G6 iyi. Ben G7 beklıyorum açıkcası. Kamerası G5 %40 daha iyi olursa alırım :D

FurkanT.

Profesör
5 Ağustos 2017
1,530
340
263
G5 te geniş açı güzel ama G6 nın geniş açısı biraz daha iyi o konuda G6 iyi. Ben G7 beklıyorum açıkcası. Kamerası G5 %40 daha iyi olursa alırım :D
Valla ben en az 6-7 ay daha bekleyecem almak için , eğer yine düzgün bi cihaz bulamazsam artık elimdekinle idare ederim . Bu arada Lg Stylus serisini napti ya tarihe mi gömüldü ? Bi ara Stylus 2 Plus ithalatçı 800 liraya gidiyordu valla dursa alacaktım ama çabuk tükendi