LG G7 ThinQ inceleme

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
LG’nin yeni amiral gemisini kısa bir süre önce kutusundan çıkartmıştık. Bu videoya aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi ise, LG G7 ThinQ inceleme videosu ile karşınızdayız. LG G7 ThinQ kutusundan çıkıyor LG G7 ThinQ özellikleri Uzun bir süredir merakla beklenilen LG G7 ThinQ yepyeni tasarımı ve güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Her geçen gün popülerleşen çentikli tasarımın kullanıldığı modelde yapay […]

Haberi okumaya devam et...

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İncelemeyi tamamen izledim.şöyle bi yanlışlık farkettim video inceleme ve anlatımında.bir bölümde batarya ile ilgili bir kısımda ekran süresi olarak 4 saat 30 dakika gibi bi süreden bahediliyor bu ekran süresi değil oyun süresidir keza telefon genel kullanıcı tarafından da incelendi ve parlaklık sonda ike alınan ekran süresi 6 saat 22 dakika.kaan arlının bu incelemesinde ekran süresiyle alakalı olan bölümde yanlış bilgi verilmekte.Dakika 4:42 de g7 nin ekran süresi oyun ve video süreleri gösterilmektedir yani g7 nin ful parlaklıkta verdiği ekran süresi 6 saat 22 dakikadır s9+ ın ise 7 saat 10 dakikadır abartan arkadaşlar bilsin bunu

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Beğenmezlerse bana verebilirler. :)