LG G5 Genel Performans

Bu konuyu okuyanlar

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizce LG G5 performansı nasıl olacak gerek oyunlarda gerek batarya bakımından, 2k bir ekran 2800 bir batarya pek olmamış bigi geliyor fakat snapdragon820 ve android 6 bu bataryayı kurtarabilecekmi. Ya da bunlara karşılık olarak yanımızda cebimizde taşıyabileceğimiz kutulu faln bir yedek batarya çıkarırlarmı belkide modüler kasanın altında bu da yatıyor olabilir siz ne düşünüyorsunuz

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Teknoloji marketlere gelmeden kim ne derse kulak asmamak lazım. İster olumlu ister olumsuz bir yorum olsun.
Teknoloji marketlerine gelince çoğu insan test edecek telefonu. O zaman buralara yazarlar hep.
Beklemek en iyisi. :)

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
:D G2 den geçicem hayırlısıyla çok sabırsızlanıyorum :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bence o batarya ile isi her turlu zor
S7 edge 3600 mah bataryayi tercih ederdim ben
Mis gibi 2 gun cepte")

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Teknoloji marketlere gelmeden kim ne derse kulak asmamak lazım. İster olumlu ister olumsuz bir yorum olsun.
Teknoloji marketlerine gelince çoğu insan test edecek telefonu. O zaman buralara yazarlar hep.
Beklemek en iyisi. :)
Katılıyorum özellikle tasarım konusunda katılıyorum V10 berbattı gidip baktım ve tasarımını o kadar beğendim ki zaten LG olunca onu almaya karar verdim ama G5'in alttaki çerçevesinden dolayı almayacağım sırf ondan sebep yakışmıyor .

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence o batarya ile isi her turlu zor
S7 edge 3600 mah bataryayi tercih ederdim ben
Mis gibi 2 gun cepte")
çok hoş 3600 mah olması fakat samsung a güvenim hiç yok özelliklede yazılım kulvarında gel gelelim yeniden bataryası da değişmiyor ağır kullanıma göre batarya ömrüde ona göre oluyor şimdi bi garantiye yollayıp değiştirmek var bide kendi elinizle değiştirmek var :) uzun süreli kullanımlarda (2-3 yıl gibi) batarya değiştirmek gerekiyor yani

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Lg G5 2299 tl olacak S7 edge dediginiz telefon 3300 olucak arada 900 1 milyar var 2 gün cepte taşımak icin o parayi kimse vermez lg G5 in pil performansını Mah değerine göre ölçmek yanlis olur. Snapdragon 820 ve yapılan optimizasyonlarla pilin göze çok batmayacagini düşünüyorum.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
çok hoş 3600 mah olması fakat samsung a güvenim hiç yok özelliklede yazılım kulvarında gel gelelim yeniden bataryası da değişmiyor ağır kullanıma göre batarya ömrüde ona göre oluyor şimdi bi garantiye yollayıp değiştirmek var bide kendi elinizle değiştirmek var :) uzun süreli kullanımlarda (2-3 yıl gibi) batarya değiştirmek gerekiyor yani
Arayuz konusunda sikintin olmasin note 5 kullaniyorum memnunum
Degistirme konusunda da degisim hemen yapiyorlar biliyorum bana adam alirken bataryan olurse gel hemen degistiririz demisti

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arayuz konusunda sikintin olmasin note 5 kullaniyorum memnunum
Degistirme konusunda da degisim hemen yapiyorlar biliyorum bana adam alirken bataryan olurse gel hemen degistiririz demisti
Sıkıntı arayüz ile alaklı değil güncellemelerin gelmemesi ayrıca dediğim gibi batarya değiştirme olayı karşılaştırılamaz bile

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lg G5 2299 tl olacak S7 edge dediginiz telefon 3300 olucak arada 900 1 milyar var 2 gün cepte taşımak icin o parayi kimse vermez lg G5 in pil performansını Mah değerine göre ölçmek yanlis olur. Snapdragon 820 ve yapılan optimizasyonlarla pilin göze çok batmayacagini düşünüyorum.
Fiyat kesinmi bilgiyi nerden edindiniz

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Sıkıntı arayüz ile alaklı değil güncellemelerin gelmemesi ayrıca dediğim gibi batarya değiştirme olayı karşılaştırılamaz bile
Tamam o zaman direk g5 al:) benim cok takinto degil batarya degistirme olayi ;) 1 sene dolunca gider bir degistiririm o kadar 2. Sene garanti bitince satarim zaten

Atakan Aydıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam o zaman direk g5 al:) benim cok takinto degil batarya degistirme olayi ;) 1 sene dolunca gider bir degistiririm o kadar 2. Sene garanti bitince satarim zaten
Uzun kullanicam bataryanın değişmeme durumu beni ayar ediyo elimdeki g2 yüzünden :) birdaha değişmeyen batarya asla

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Uzun kullanicam bataryanın değişmeme durumu beni ayar ediyo elimdeki g2 yüzünden :) birdaha değişmeyen batarya asla
G5 büyük ihtimalle 2300'den çıkacak fiyatı oldukça iyi ah keşke V10'daki tasarım bunda olsa V10 daha pahalı bide inşallah düşer eşit olur G5 ile o zaman daha rahat karar veririm .

G5'in arkada 2 kamerası var benim anlamadığım bir kısım var bundada V10 gibi kamera birleştirmiyor sanırım direkt diğer kameraya geçiyor ve geniş açılı olan kamera f/2.4 8 MP kamera değil mi ? Nasıl o kadar iyi çekiyor ?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Pili dert etmeyin arkadaşlar. Snapdragon 820 ve Android 6.0 ile 1 günü rahat geçirebilirsiniz.